Love Island. Kto wygrał?
Instagram/Love Island

Love Island 3. Kto wygrał program? Oto zwycięzcy trzeciej edycji hitu Polsatu. Wybrali miłość czy pieniądze?

Love Island. Kto wygrał?
Instagram/Love Island

Trwa wielki finał "Love Island". Przypomnijmy, że decyzją uczestników "Love Island" tuż przed finałem opuścili Piotr i Stella. To oznaczało, że w programie zostały tylko trzy pary: Caroline i Mateusz, Waleria i Piotr oraz Ania i Czarek! Kto z nich wygrał? Gdzie i o której oglądać finał "Love Island"? Kto zgarnął całą wygraną? Szczegóły poznacie poniżej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Zobacz także: Love Island. Mamy stare zdjęcie Stelli sprzed 6 lat! Tak wyglądała przed operacjami plastycznymi! Nie przypomina samej siebie

Kiedy wielki finał Love Island? Gdzie i o której oglądać?

Ostatni odcinek "Love Island" został wyemitowany w niedzielę 11 kwietnia na antenie telewizji Polsat. Wiemy, że trzecie miejsce zajęła Ania i Czarek. O zwycięstwo walczyli Caroline i Mateusz, oraz Waleria i Piotrek. Okazało się, że zwyciężyli... Caroline i Mateusz. To ich widzowie pokochali najbardziej!

Para, która otrzymała największą liczbę głosów od widzów, stanęła jeszcze przed jednym wyzwaniem. Każde z dwojga zwycięzców otrzymało dwie koperty – jedną z napisem "miłość", a drugą z napisem "100 000 zł". To był ostateczny sprawdzian, czy tak naprawdę przez cały udział w programie ich uczucie było szczere, czy też była to tylko gra...

Zobacz także: "Love Island 3": Waleria ostro podpadła fanom programu! Czy ktoś musiał opuścić rajską willę? 

Kto wygrał Love Island? Wyniki i zasady finału

Na koniec Caroline i Mateusz musieli zdecydować, czy wybierają miłość czy pieniądze. Caroline wylosowała kopertę z napisem "100 000 zł". Mateusz wylosował kopertę z "O zł". Caroline wybrała... MIŁOŚĆ! Oznacza to, że główna nagroda została podzielona po równo między uczestników (każdy otrzymał po 50 000 zł).

W programie o finał walczyły trzy pary: Caroline i Mateusz, Waleria i Piotr oraz Ania i Czarek. Zwyciężyli Caroline i Mateusz, którzy uzyskali 40 procent głosów widzów.

Drugie miejsce zajęli Piotrek i Waleria. Otrzymali 38 procent głosów.

Trzecie miejsce należy do Ani i do Czarka.

Więcej na temat Karolina Gilon Love Island
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48