Caroline i Mateusz podbili serca widzów 3. edycji "Love Island" - wygrali program i postanowili kontynuować swój związek również po zakończeniu udziału w show. Ich relacja trwała kilka miesięcy i wszystko wskazywało na to, że są naprawdę idealnie dobraną parą. Niespodziewanie jednak na początku listopada, dowiedzieliśmy się o ich rozstaniu.

Reklama

Czyżby jednak teraz coś w tej kwestii się zmieniło? Komentarze Mateusza pod nowymi zdjęciami Caroline, dają do myślenia! Czy zwycięzcy 3. edycji "Love Island" wrócili do siebie? Sprawdźcie szczegóły!

Zobacz także: "Love Island 4": Pierwsza para oficjalnie ogłasza rozstanie!

"Love Island": Caroline i Mateusz znów są razem?

Caroline i Mateusz z 3. edycji "Love Island" mają grono fanów, którzy po zakończeniu programu, chętnie śledzą ich losy za pośrednictwem Instagrama. Tysiące widzów hitowego programu stacji Polsat mocno kibicowało ich związkowi i było przekonanych, że parze uda się stworzyć szczęśliwą relację na długie lata. Caroline i Mateusz często dzielili się wspólnymi zdjęciami i relacjami i nic nie wskazywało, że w ich związku może być coś nie tak. Niestety, na początku listopada usłyszeliśmy jednak przykre wieści.

mattzacharczuk/Instagram

Zobacz także: "Love Island" Aleksandra pokazała się po operacji! "Nie mogę podnieść rąk". Armando się nią opiekuje?

Zobacz także

Na instagramowej relacji Caroline pojawił się wpis, z którego jasno wynikało, że ona i Mateusz rozstali się. Chwilę później wpis byłej partnerki udostępnił u siebie również Mateusz.

- [...] Niestety, nie wszystko jest tak piękne, jak wygląda w telewizji i byliśmy w publicznym związku, któremu bardzo dużo z Was kibicowało. Bardzo dziękujemy Wam za całe wsparcie. Byliście z nami od początku i widzieliście, jak nasza miłość rozkwitała. Dlatego należy Wam powiedzieć, że jesteśmy w dobrym kontakcie i będziemy się widywać, ale na razie nie jesteśmy razem - czytaliśmy wówczas w oświadczeniu Caroline.

Instagram/Caroline Juchniewicz

Dla fanów tej pary była to oczywiście bardzo smutna informacja. Jednak teraz ich nadzieje na to, że Caroline i Mateusz jeszcze dadzą sobie drugą szansę znów powróciły - i to zaledwie po niespełna trzech tygodniach od ogłoszenia rozstania zwycięzców 3. edycji "Love Island". A wszystko przez komentarze Mateusza, które w ostatnich dniach regularnie pojawiają się pod nowymi zdjęciami Caroline! Co więcej, zwyciężczyni "Love Island" chętnie na nie odpowiada! Zobaczcie sami.

Instagram/Caroline Juchniewicz
Reklama

Fani "Love Island" oczywiście już zaczęli podejrzewać, że coś może być na rzeczy! A Wy, co o tym myślicie? Caroline i Mateusz rzeczywiście mogli już do siebie wrócić, czy raczej są teraz dobrymi przyjaciółmi i stąd wynikają takie komentarze Mateusza?

Instagram/Caroline Juchniewicz
Reklama
Reklama
Reklama