Smutna wiadomość dla fanów "Love Island". Uwielbiani przez tysiące fanów show, zwycięzcy 3. edycji "Wyspy Miłości", czyli Caroline i Mateusz, podjęli decyzję o rozstaniu. Tą przykrą informację przekazała Caroline za pośrednictwem Instagrama, a Mateusz zdecydował się udostępnić oświadczenie byłej partnerki również na swoim InstaStories. Co się stało? Sprawdźcie szczegóły!

Reklama

Zobacz także: "Love Island": Magda i Wiktor zdecydowali się na kolejny krok w związku! Ich relacja rozwija się jak burza

"Love Island": Caroline i Mateusz nie są już razem

Związek Caroline Juchniewicz i Mateusza Zacharczuka, narodził się dzięki 3. edycji "Love Island". Gdy tylko Caroline weszła do programu, serce Mateusza zabiło mocniej. Dziewczyna zrobiła ogromne wrażenie na wszystkich uczestnikach, jednak Caroline również niemalże od razu wiedziała, że to właśnie z Mateuszem może stworzyć wspaniałą relację. Fani ich pokochali i mocno kibicowali - nic więc dziwnego, że dotarli do finału i otrzymali rekordową liczbę głosów od widzów. Caroline i Mateusz wygrali 3. edycję "Love Island" i zdecydowali się na kontynuowanie związku po programie.

Instagram @carolinejuchniewicz

Zobacz także: "Love Island 4": Pierwsza para oficjalnie ogłasza rozstanie!

Przez kolejne miesiące Caroline i Mateusz z "Love Island" chętnie dzielili się swoją miłością za pośrednictwem Instagrama. Ich profile w mediach społecznościowych obserwuje tysiące internautów, którzy od początku mocno kibicowali ich związkowi. Jednak ostatnio fani zauważyli, że para coraz rzadziej pokazuje się razem. Jak się okazało, to rzeczywiście zwiastowało smutne wieści...

Zobacz także
mattzacharczuk/Instagram

Właśnie dowiedzieliśmy się, że po kilku miesiącach związku, para podjęła decyzję o rozstaniu! Caroline opublikowała oświadczenie w tej sprawie na swoim InstaStories, które następnie udostępnił u siebie Mateusz.

- Ostatnio mam dużo wiadomości na temat tego, gdzie jest Mateusz. Niestety, nie wszystko jest tak piękne, jak wygląda w telewizji i byliśmy w publicznym związku, któremu bardzo dużo z Was kibicowało. Bardzo dziękujemy Wam za całe wsparcie. Byliście z nami od początku i widzieliście, jak nasza miłość rozkwitała. Dlatego należy Wam powiedzieć, że jesteśmy w dobrym kontakcie i będziemy się widywać, ale na razie nie jesteśmy razem. Jest to trudny dla obu z nas i chcemy, abyście uszanowali naszą prywatność. Nie jesteśmy w stanie odpowiadać na pytania dlaczego nie jesteśmy razem. Jeśli znacie mnie z programu, to wiecie, że kieruję się tym, co ma być to będzie i oboje jesteśmy dobrej myśli - napisała Caroline (pis. oryg.).

Reklama

My oczywiście życzymy zarówno Caroline, jak i Mateuszowi wszystkiego co najlepsze już na nowej, osobnej ścieżce.

Instagram/Caroline Juchniewicz
Reklama
Reklama
Reklama