"Love Island": Caroline i Mateusz
Mat. prasowe

"Love Island": Caroline i Mateusz nie zamieszkają razem! Czy to przez problemy w związku?!

"Love Island": Caroline i Mateusz
Mat. prasowe

Caroline i Mateusz z "Love Island" ostatnio odpowiadali na pytania internautów na swoim InstaStory. Jedno z nich dotyczyło tego, czy para będzie razem mieszkać. Jak się okazało, zwycięzcy randkowego show Polsatu na razie nie mają tego w planach! Czy coś niedobrego wydarzyło się w ich relacji po powrocie do Polski? Jak to wytłumaczyli? Sprawdźcie szczegóły! 

Zobacz także: "Love Island": Caroline i Mateusz komentują swoją wygraną! To na co chcą przeznaczyć całe 100 tysięcy robi wrażenie 

Dlaczego Caroline i Mateusz nie zamieszkają razem? 

Caroline i Mateusz zyskali największą sympatię widzów 3. edycji "Love Island". To właśnie oni sięgnęli po główną wygraną w programie dzięki głosom fanów. I chociaż program się skończył, to dla Caroline i Mateusza jest to dopiero początek ich wspólnej drogi. Dzięki udziałowi w show Polsatu zyskali nie tylko miłość, ale również popularność. Teraz fani śledzą ich losy za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Caroline i Mateusz są ze sobą bardzo szczęśliwi - dziewczyna zdecydowała się nawet przeprowadzić z Kanady do Polski, aby być jak najbliżej swojego ukochanego. Wielu fanów myślało, że para z tego względu zdecyduje się razem zamieszkać, aby być ze sobą przez cały czas. Jednak jak wynika z ostatniej relacji na ich InstaStory, tak się nie stanie! 

Jak się okazało, zakochani nie mają żadnych problemów w związku, jednak podjęli taką decyzję ze względu na to, że zbyt krótko się znają.

- Znamy się dopiero dwa miesiące, także to jest trochę za wcześnie, żeby razem zamieszkać - odpowiedział Mateusz. 

- Ale będziemy blisko mieszkać siebie - dodała Caroline. 

Para jednak nie wyklucza, że w przyszłości podejmie decyzję o wspólnym zamieszkaniu. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak życzyć im dużo miłości!

Caroline i Mateusz z "Love Island" nie zamieszkają razem
Instagram

Caroline i Mateusz zostali zwycięzcami 3. edycji programu "Love Island". Po zakończeniu show, dziewczyna przeprowadziła się do Polski, aby być bliżej swojego ukochanego, jednak na razie para będzie mieszkać osobno. 

Love Island 3: Caroline i Mateusz wrócili do Polski
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48