Bruno i Monika
Mat. prasowe
TV-Show

"Love Island" Bruno i Monika całują się po wyjściu z programu. Fani oburzeni: "Co tu się wyrabia?"

Uczestnicy 4. edycji "Love Island" dostarczają widzom ogromnych emocji. Uczestnicy, którzy odpadli podczas ostatniego odcinka zaskoczyli ich jeszcze bardziej ty, co ogłosili.

Uczestnicy "Love Island 4" nie dają się swoim widzom nudzić ani na chwilę. W willi miłości po raz pierwszy miała miejsce przykra eliminacja aż dwojga uczestników. Co więcej, tę trudną decyzję tylko pośrednio podjęli widzowie, ponieważ z osób, które wskazali, to właśnie wyspiarze wybrali dwoje uczestników, którzy musieli opuścić wyspę miłości. Ostatecznie z programu odpadli Bruno i Monika. Nikt jednak nie spodziewał się tego, co do czego dwoje wyspiarzy się przyznało tuż po wyjściu z willi.

Doda komentuje "Love Island" i "Hotel Paradise". Które show ogląda?

"Love Island" Bruno jest w parze z Moniką! Fani są pewni, że "to ustawka"

Ostatni odcinek "Love Island" był naprawdę emocjonujący. Nie dość, że z programu odpadł Bruno, jeden z najbardziej barwnych uczestników, to jeszcze zadecydowała o tym Angelika, dziewczyna, dla której chłopak na wyspie miłości kompletnie stracił głowę i nawet zgolił swoją ukochaną brodę. Razem z Brunonem z programu odpadła Monika, jednak ten wybór wyspiarzy był do przewidzenia, ponieważ od początku większość chłopaków nie ukrywała, że nie ma do tej uczestniczki zaufania. 

Monika wychodzi z willi miłości
Mat. prasowe

Monika i Bruno tuż po opuszczeniu willi miłości udali się na live z Karoliną Gilon, podczas którego fani mogli zadawać uczestnikom pytania. Bruno i Monika byli wypytywani o swój pobyt na wyspie o plany na przyszłość i o to czy żal im swoich par, które pozostawili w programie. Widzowie, mając jeszcze w pamięci załamanego odejściem Moniki, Jędrka i smutną Angelikę nie mogli uwierzyć w to, co wydarzyło się chwilę później między Brunonem a Moniką. Uczestnicy ogłosili, że teraz chcą spróbować być razem, a ich uczucie narodziło się... jeszcze w willi miłości:

Może to będzie wielkim zaskoczeniem, ale nie doczekaliśmy się przeparowania i w sumie to my chcieliśmy razem spróbować - powiedziała Monika, po czym namiętnie pocałowała Brunona. 

Bruno i Monika całują się podczas wywiadu z Karoliną Gilon
loveislandwyspamilosci/Instagram

Karolina Gilon nie ukrywała swojego zaskoczenia i zaczęła zadawać pytania o ten niespodziewany związek. Monika nie zdradziła za wielu szczegółów, zamiast tego zachęcała, by obserwować ją na Instagramie, by śledzić losy tej relacji. Zaś Bruno przyznał, że jeszcze na wyspie miłości nie chciał mówić, że jest zainteresowany Moniką, mając w pamięci krytykę dziewczyn, jaka na niego spadła za zamianę Oli na Angelikę. To tłumaczenie jednak nie przekonało widzów, dość wspomnieć, że po wejściu Mony do programu tylko on, jako jedyny, nie był zupełnie nią zainteresowany...

Bruno i Monika odpadają z programu razem
Mat. prasowe

Zobacz także: "Love Island 4: Internauci zszokowani zachowaniem Oli. Ostro komentują jej zachowanie

Widzowie nie kryli zaskoczenia wyznaniem dwojga wyspiarzy, a informacja o ich nagłym uczuciu, nie została przez fanów przyjęta tak miło, jak zareagowała na nią Karolina Gilon. Widzowie są bowiem pewni, że chodzi o rozgłos i wzbudzenie zainteresowania, nie zaś o prawdziwe uczucie:

Ale zenada😂😂😂  ktoś się na to nabiera?? Czego to ludzie dla rozgłosu nie zrobią 😂😂😂 

Ona tam chyba 4 razy powtórzyła, że zaprasza na swój Instagram, żeby ich śledzić, bo będą dużo wstawiać 🤦‍♀️ 

Rzadko kiedy twierdzę, że coś jest ustawką, aczkolwiek niestety w tym przypadku śmiem tak twierdzić.... dawno nie widziałam w tym programie osoby z takim parciem na szkło 😕

Czy ustawka, czy nie to się okaże. Najbardziej nawalił Bruno, mówiąc, że Mona go nie interesuje, a było inaczej. Sam się przyznał, że nie chciał sobie nagrabić, a ilu ludzi uwierzyło w jego przemianę to szok ( ja też uwierzyłam)

Niektórzy jednak uważają, że Bruno i Monika bez względu na to, czy mówią prawdę, po prostu się bawią, a w tym nie ma nic złego:

A ja daje folow, dlaczego nie, wszystko w TV to rozrywka, brawo dla nich, że w przeciągu 5 min między wyjściem a live wymyślili to wszystko, Bruno dostał nóż w plecy, a Mona wiadomo chciała follow, ale tam wszyscy po to są. 

Co tu się wyrabia! Mnie się podoba, że tyle zwrotów akcji - komentują inni fani. 

A Wy, co myślicie?

 

Mundek z Love Island
mat. prasowe
Newsy
Emocje w "Love Island" nie opadają! Nowy uczestnik mocno namiesza w programie
Emocje w "Love Island" nie opadają! Nowy uczestnik mocno namiesza w programie

Przed nami gorący odcinek "Love Island. Wyspa miłości"! Już dziś wieczorem, o godzinie 22:10, Polsat wyemituje kolejną odsłonę hitowego show prowadzonego przez Karolinę Gilon. Jak już wiemy, w miniony weekend doszło do "przeparowania", a z programem musiała pożegnać się pierwsza uczestniczka- Karolina. W willi pojawił się za to nowy uczestnik, Mundek! Nowy uczestnik będzie z Julią? W minioną niedzielę poznaliśmy nowe pary drugiej edycji "Love Island". Wyspa miłości". Jak już wiemy, po "przeparowaniu" Alicja jest w parze z Bartkiem, Julia z Karolem, Mikołaj z Natalią, Dominik z Adą, Igor z Oliwią, a Rafał z Olą. Przeparowanie wywołało dużo skrajnych emocji wśród Wyspiarzy. W klubie dżentelmenów Bartek nie krył swojej złości na Karola, z kolei ten nie spodziewał się aż tak mocnej reakcji ze strony kumpla-rywala. Zaufanie Bartka do Karola diametralnie spadło, jednak wygląda na to, że były parner Julki nie zamierza składać broni i wciąż liczy na rozwój relacji z piękną blondynką. Sprawca całego zamieszania, Karol, postanowił wyjaśnić swoje zachowanie Alicji, którą niespodziewanie porzucił. Panowie też postanowili zakopać wojenny topór. Co ciekawe, do programu dołączył kolejny przystojniak! W willi zamieszkał Mundek, który od samego początku nie ukrywa, że jest zainteresowany Julią, która zdaje się uważać, że Mundek lepiej pasuje do Natalii... Jak potoczą się dalsze losy uczestników "Love Island. Wyspa miłości"? Czy Mundek skradnie serce Julii, albo innej uczestniczki programu? Tego dowiemy się z nowych odcinków! Będziecie kibicować Mundkowi w "Love Island"? Zobacz także:  "Love Island": Julia Nowakowska to prawdziwa seksbomba! Na jej Instagramie nie brakuje bardzo odważnych zdjęć Mundek...

Karolina Gilon w "Love Island"
Mat. prasowe
Newsy
"Love Island": Do willi niespodziewanie wejdzie Karolina Gilon, a Julia i Dominik trafią do kryjówki! Będzie się działo!
"Love Island": Do willi niespodziewanie wejdzie Karolina Gilon, a Julia i Dominik trafią do kryjówki! Będzie się działo!

W "Love Island" znów czeka nas zwrot akcji! Po niedawnym przeparowaniu uczestnicy myśleli, że mogą na chwilę odetchnąć. Ale nic bardziej mylnego! Do willi niespodziewanie wejdzie piękna prowadząca, Karolina Gilon, a jak wiadomo, to zazwyczaj zwiastuje zmiany. Ponadto w dzisiejszym odcinku kolejna para trafi do kryjówki. Tym razem będą to Julia i Dominik! Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także:  Jak dużo wiesz o nowej edycji "Love Island"? Sprawdź się w naszym quizie! "Love Island": Do willi niespodziewanie wejdzie Karolina Gilon, a Julia i Dominik trafią do kryjówki!  Nowy tydzień na Wyspie miłości zacznie się z przytupem! Uczestnicy poczuli spokój po ostatnim przeparowaniu, ale po zaledwie dwóch dniach, w willi ponownie pojawi się Karolina Gilon. Oczywiście uczestnicy, a także widzowie, mogą spodziewać się kolejnego zamieszania i poważnych rozmów w kręgu ognia. Co takiego zaplanowała prowadząca? Tego dowiemy się już dziś wieczorem! Zobacz także:  "Love Island 2": Natalia apeluje do fanów! "Zróbcie strajk i protest, żebyśmy wrócili do programu" To jednak nie wszystko. Już dziś zobaczymy kolejną parę w kryjówce. Tym razem szanse na romantyczne chwile sam na sam otrzymali Julia i Dominik. Każdy fan "Love Island" doskonale wie, że ta dwójka naprawdę ma się ku sobie. Julka już od dawna mówiła, że chciałaby spędzić trochę czasu w odosobnieniu. Teraz jej marzenie właśnie się spełniło! I coś czujemy, że będzie bardzo gorąco!  Jedna z nowych par, czyli Mika i Kornelia, również bardzo się do siebie zbliżą! Pierwszy pocałunek może być początkiem czegoś poważnego. Jesteście ciekawi jak potoczą się losy wszystkich uczestników - tych w kryjówce i tych poza...

"Love Island. Wyspa miłości"
Instagram
TV-Show
Dramatyczne eliminacje w "Love Island"! Z programem pożegnała się jedna z ulubionych par. Byli wściekli!
Dramatyczne eliminacje w "Love Island"! Z programem pożegnała się jedna z ulubionych par. Byli wściekli!

Tego nikt się nie spodziewał! Tuż przed finałem z programem "Love Island" pożegnała się para, która była na wyspie od początku. Chodzi o Pawła i Monikę. Para nie spodziewała się nawet, że to właśnie ich grupa wyeliminuje podczas głosowania. Paweł bardzo źle zniósł tę wiadomość. Zobaczcie, w jaki sposób "pożegnał się" z grupą! Monika i Paweł odpadli z "Love Island" W poniedziałek mieszkańcy hiszpańskiej wyspy stanęli przed trudnym wyborem. Musieli zagłosować na parę, która ma najmniejsze szanse na stworzenie trwałego związku poza show Polsatu. Co ciekawe, niemal wszyscy zagłosowali na Pawła i Monikę, choć oboje byli w programie od samego początku. Ci z kolei wskazali Beatę i Damiana, którzy dopiero kilka dni temu zostali parą. Po zliczeniu głosów okazało się, że to właśnie Paweł i Monika muszą opuścić "Love Island". Oboje wyglądali na bardzo zaskoczonych takim obrotem spraw. Paweł nie zdołał pohamować emocji i wykrzyczał swoim kolegom prosto w twarz to, co o nich myśli. Dostało się przede wszystkim Sylwii, która wydawała się być mocno zaprzyjaźniona z Moniką.         Wyświetl ten post na Instagramie.                   Paweł nie mógł się pogodzić z decyzją pozostałych Wyspiarzy 😮 #ktośmusiałodpaśćbyzostaćmógłktoś #trudnewybory Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci) Paź 8, 2019 o 2:11 PDT Dlaczego grupa głosowała na Monikę i Pawła? Według nich między parą nie było nic więcej, oprócz sympatii. Uczestnicy "Love Island" uznali nawet, że Monika zupełnie nie jest...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner