Aleksandra z "Love Island" poprawiła biust! Zaledwie kilka dni temu uczestniczka ostatniej edycji randkowego show Polsatu zdradziła, że przeszła operację biustu, wtedy jednak nie chciała zdradzić, dlaczego musiała skorzystać z pomocy specjalisty. Dziś przyznała, że zdecydowała się na poprawienie piersi i zdradziła, dlaczego to zrobiła!

Reklama

Aleksandra z "Love Island" o operacji biustu

Aleksandra wystąpiła w czwartej edycji "Love Island" i razem z Adrianem dotarła aż do wielkiego finału. Para zajęła drugie miejsce, a po powrocie do Polski postanowiła kontynuować swój związek. Dziś fani mogą śledzić ich dalsze losy za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie chętnie publikują wspólne zdjęcia i nagrania. Kilka dni temu fani dowiedzieli się, że Aleksandra przeszła operację piersi, a podczas rekonwalescencji pomaga jej Adrian.

Jadę właśnie do kliniki po Olę, na szczęście operacja się udała. Dzięki Panu Bogu jest wszystko w porządku, także człowiek może odetchnąć z ulgą, bo wczorajszy wieczór był taki pod napięciem, człowiek miał różne dziwne myśli, ale na szczęście wszystko jest w porządku. No i co zaczynamy zabawę w pielęgniarza, kucharza, kosmetyczkę, fryzjerkę i wszystko, co będę musiał przy Oli robić- mówił Adrian.

Zobacz także: "Love Island": Fani martwią się o związek Aleksandry i Adriana: "Mało was ostatnio"

aleksandra_strek/Instagram

Teraz Aleksandra zdradziła, dlaczego chciała poprawić swój biust, a fani nie ukrywają, że nie rozumieją jej decyzji. Była uczestniczka "Love Island" zapewniła przy okazji, że wcześniej miała naturalny biust.

- Ja mam lift tylko wokół brodawki. Na szczęście nie trzeba było robić pełnego. I tam te blizny są naprawdę mało widoczne- napisała Aleksandra.

Zobacz także: "Love Island": Caroline i Mateusz rozstali się! "Jest to trudny czas..."

Zobacz także
Instagram @aleksandra_strek

Aleksandra podczas relacji na InstaStories pokazała wiadomość od jednego z fanów, który skomentował jej operację biustu.

Aleksandra nie ma się co dziwić dla 99% widzów Twój biust był idealny więc mało kto rozumie jakąkolwiek ingerencję...- napisał jeden z fanów.

- Odpowiem po raz kolejny i ostatni. Biust był idealny dla was, z tego co widzicie na zdjęciach i relacjach. Zawsze w staniku więc w jaki sposób osoby obce mogą to ocenić? Teraz jestem na maxa szczęśliwa bo w końcu założę wszystkie ciuchy jakie tylko będę chciała- odpowiedziała Aleksandra.

Reklama

Zobacz także: "Love Island" Magda i Wiktor zdecydowali się na kolejny krok w związku! Ich relacja rozwija się jak burza

Instagram @aleksandra_strek
Reklama
Reklama
Reklama