Magda i Wiktor zwyciężyli 4. edycję "Love Island" niemal bezkonkurencyjnie! Fani doskonale wiedzieli, że tych dwoje łączy prawdziwe uczucie, które przetrwa powrót do codzienności po miesiącu spędzonym w programie. Oczywiście widzowie się nie pomylili, a dwoje zakochanych nie tylko zamieszkało razem, ale chętnie dzieli się swoją codziennością, która jak się okazuje, wypełniona jest romantycznymi chwilami. Fani są w szoku, jak szybko para zbliża się do siebie! Magda i Wiktor i tak wciąż zaskakują internautów swoim zachowaniem, a tym razem zdecydowali się na kolejny, romantyczny gest.

Reklama

Magda i Wiktor z "Love Island" zdecydowali się na kolejny krok w związku

Magda i Wiktor są zdecydowanie jedną z najbardziej romantycznych par na wyspie miłości. Tuż po tym, jak po raz pierwszy zostali parą w programie, sami nie mogli się nadziwić, jak szybko potoczyła się ich relacja. Od samego początku wiedzieli, że połączy ich coś dużego i tak też się stało. Jako jedyni także powiedzieli sobie jeszcze przed kamerami, że się bardzo kochają i chcą tworzyć prawdziwą parę także poza programem.

Widzowie oczywiście mieli pewne wątpliwości wobec szczerości Magdy i Wiktora, jednak te okazały się niesłuszne. Jeszcze będąc na "Love Island" zakochani umówili się, że od razu zamieszkają razem. Fani byli nieco zaskoczeni tak szybko podjętą decyzją tej dwójki, jednak oni postanowili kuć żelazo, póki gorące. W niewielkim mieszkaniu Magdy zamieszkali tuż po powrocie i wygląda na to, że Wiktor doskonale odnalazł się w lokum swojej ukochanej.

AKPA

Zobacz także: "Love Island": Wiktor i Magda planują ślub?! Jest komentarz!

Magda postanowiła jednak zadbać o to, by wnętrze jej domu, w całości urządzonego przez nią samą, nabrało bardziej "wspólnego" wyrazu, dlatego zdecydowała się na powieszenie na ścianie wspólnych, romantycznych zdjęć! Za pośrednictwem Instagrama uczestniczka podzieliła się swoim dylematem, a pomysł zawieszenia wspólnych zdjęć kompletnie rozczulił fanów. Magda pochwaliła się uroczymi, zdjęciami i prosiła fanów o dobranie odpowiednich fotografii do ramki w serduszka!

Zobacz także
magdalenadelichote/Instagram
Reklama

Fani nie ukrywają, że są bardzo rozczuleni takimi gestami pary, a wspólne zdjęcia, które zawisną na ścianie w ich wspólnym mieszkaniu, świadczą o tym, że uczucie między zakochanymi nie gaśnie. Oni sami przyznają, że zachowują się jak para z całkiem pokaźnym stażem, znają swoich rodziców, wyjeżdżają wspólnie z rodziną Magdy na weekendy i planują razem poważną przyszłość. Nic więc dziwnego, że decydują się na coraz bardziej poważne i romantyczne gesty.

TRICOLORS/EAST NEWS
Reklama
Reklama
Reklama