Love Island 4: Kto wygrał finał programu? Znamy zwycięzców! Wybrali miłość czy pieniądze?
Mat. prasowe
TV-Show

"Love Island 4": Kto wygrał finał programu? Znamy zwycięzców! Wybrali miłość czy pieniądze?

W finale "Love Island 4" zostały cztery pary: Magda i Wiktor, Paulina i Andrzej oraz Aleksandra i Adrian. Kto wygrał czwartą edycję show? Znamy wyniki! Przekonajcie się, czy para wybrała miłość, czy pieniądze.

Czwarta edycja "Love Island" dostarczyła nam ogromnych emocji. Przez sześć tygodni tygodni fani show obserwowali, jak na Wyspie Miłości rodzą się nie tylko prawdziwe uczucia, ale również następują pierwsze rozczarowania, miłosne zawody i nieoczekiwane zmiany par. Ostatecznie do wielkiego finału hitowego show Polsatu dotarły trzy pary - Magda i Wiktor, Paulina i Andrzej oraz Aleksandra i Adrian, a to widzowie zadecydowali, kto wygrał "Love Island 4"! Kto otrzymał największą ilość głosów i musiał stanąć przed jedną z trudniejszych decyzji? Znamy zwycięzców show! Wybrali miłość czy pieniądze?

Doda komentuje "Love Island" i "Hotel Paradise". Które show ogląda?

Finał "Love Island 4"

Długo czekaliśmy na ten dzień, a ostatnie tygodnie na wyspie miłości były naprawdę gorące! Tuż przed finałem z "Love Island" odpadli Alex i Jurek, co zszokowało fanów show. Tym samym w programie zostali Aleksandra i Adrian, Magda i Wiktor oraz Paulina i Andrzej i to właśnie oni dostali szansę zawalczenia o główną wygraną, a w sieci zrobiło się naprawdę gorąco. Po miłosnych wyznaniach finałowych par widzowie nie powstrzymali się od mocnych komentarzy, bo fani nie wierzyli Paulinie i Andrzejowi. Co więcej, jeszcze przed finałem czwartej edycji "Love Island" internauci wskazali, że zwycięzcami zostaną Aleksandra i Adrian! Czy mieli rację?

Finał Love Island 4
Mat. prasowe

Zobacz także: "Love Island 4": Alex i Jurek spotykają się po programie! "Jeśli chodzi o miłość to..."

Kto wygrał "Love Island 4"? Wyniki finału

Która z finałowych par czwartej edycji "Love Island" otrzymała największą liczbę głosów od widzów? Po dniu pełnym wspomnień nadszedł czas, by Aleksandra i Adrian, Magda i Wiktor oraz Paulina i Andrzej, a także fani show poznali wyniki! Ostatecznie okazało się, że "Love Island 4" wygrali Magda i Wiktor.

 

Zanim Magda i Wiktor znaleźli się razem w parze, dziewczyna zdążyła nieco poszaleć na Wyspie Miłości. Jednak odkąd ta dwójka poszła na pierwszą, wspólną randkę, nikt i nic nie było w stanie ich rozdzielić. Co więcej, ta dwójka już snuje pierwsze poważne plany i prosto z finału „Love Island 4” Wiktor leci do Magdy! Jak widać, zakochani nie wyobrażają sobie nawet chwilowej rozłąki, ale zanim to - zwycięska para stanęła przed jeszcze jednym wyzwaniem i dokonać najważniejszego wyboru.

Maga i Wiktor otrzymali dwie koperty, które miały być prawdziwym sprawdzianem. Czy tą dwójkę połączyło prawdziwe uczucie, a może to, co obserwowaliśmy przez ostatnie tygodnie było tylko grą? Kopertę z napisem "100 000 zł" wylosował Wiktor, który postanowił wybrać... miłość! Gratulacje!

Finał Love Island 4: Magda i Wiktor
Mat. prasowe

Drugie miejsce w czwartej edycji "Love Island" zajęli Aleksandra i Adrian. 

Aleksandra nie ukrywa, że ona i Adrian mieli małe kłopoty. Armando, który na Wyspie Miłosny został oficjalnym królem pocałunków, musiał trochę zawalczyć o swoją partnerkę z Arkiem. Ostatecznie, po kilku zawirowaniach, drogi tej dwójki zeszły się na dobre!

Finał Love Island 4: Aleksandra i Adrian
Mat. prasowe

Trzecie miejsce w czwartej edycji "Love Island" zajęli Paulina i Andrzej - para, która na Wyspie Miłości zaliczyła wiele wzlotów i upadków. Po powrocie do Polski ta dwójka ma zamiar najpierw odwiedzić rodziny, jednak - jak zapewniają - ich rozłąka nie potrwa długo. Czy związek Pauliny i Andrzeja przetrwa próbę czasu? Mocno trzymamy za to kciuki!

Finał Love Island 4: Paulina i Andrzej
Mat. prasowe

 

Love Island 4: Wiadomo, kto wygra finał?! Widzowie mocno podzieleni. Będą wściekli? 
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island 4": Wiadomo, kto wygra finał?! Widzowie mocno podzieleni. Będą wściekli? 
Znamy już zwycięzców "Love Island 4"? W sieci dosłownie zawrzało. Co więcej, nawet Karolina Gilon wygadała się, komu kibicowała najbardziej!

Już o 22:10 fani "Love Island" przekonają się, która z par wygra czwartą edycję kontrowersyjnego show. Niektórzy jednak już teraz nie mają wątpliwości co do dzisiejszych wyników! Magda i Wiktor, Paulina i Andrzej czy Aleksandra i Adrian? W sieci dosłownie zawrzało! Jeżeli internauci mają rację, nie wszyscy widzowie będą zadowoleni... Wiadomo, kto wygra finał "Love Island 4"?! To właśnie dziś dowiemy się, która z trzech finałowych par czwartej edycji "Love Island" , po głosowaniu widzów, stanie przed najważniejszą decyzją i wyborem pomiędzy pieniędzmi, a miłością. Po tym jak z programem pożegnali się Alex i Jurek , w finale zostali Magda i Wiktor, Paulina i Andrzej oraz Aleksandra i Adrian. Kto wygra? Niektórzy nie mają żadnych wątpliwości, a jeden z komentarzy na oficjalnym profilu "Love Island" na Instagramie wywołał prawdziwą burzę. Internauci sądzą, że wszystko jest ustawione! Już każdy wie że to będzie Paulina i Andrzej scenariusz dawno napisany - stwierdził jeden z fanów. Pod komentarzem natychmiast zawrzało i jak widać, widzowie czwartej edycji "Love Island" są bardzo podzieleni! - Też mi się tak wydaje🤔 - też mam takie przeczucie - faktycznie kiepsko to wyglądało,” tak na maxa promowanie ciągle jednej pary” 🤦🏼‍♀️ pomijam już czy to jest prawdziwe czy nie, ale słabe to było… - a dlaczego tak uważacie? Tzn ze scenariusz pod Andrzeja i Pauliny pisany? Przecież oni nie maja znajomosci, znajomków itd. pochodzą oboje z małych miejscowości a na ig maja mało wpisów. Nie rozumiem kto puścił taka fame i ona tak krąży bezmyślnie - pisali rozemocjonowani internauci. Czy Paulina i Andrzej faktycznie wygrają finał "Love Island 4"? Ta dwójka...

Love Island. Adrian zachwycił fanów zdjęciem z Aleksandrą: Teraz już tylko my!
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island": Adrian zachwycił fanów zdjęciem z Aleksandrą! "Teraz już tylko my!"
Adrian pokazał pierwsze, wspólne zdjęcie z Alex! Finalista czwartej edycji "Love Island" opublikował poruszający wpis. "Więcej takich mężczyzn!" - komentują zachwycone internautki.

Choć Adrian i Aleksandra byli tą z finałowych par, która w czwartej edycji "Love Island" była ze sobą najkrócej, fani bardzo mocno im kibicowali i niemal byli pewni, że ta dwójka wygraną ma w kieszeni. Ostatecznie Adrian, znany fanom jako Armando, i Aleksandra, decyzją widzów, zajęli drugie miejsce. I choć ta dwójka opuściła Wyspę Miłości bez nagrody pieniężnej, nikt nie ma wątpliwości, że uczestnicy kontrowersyjnego show zgarnęli największą wygraną - prawdziwą miłość. Nowy post Adriana jest tego najlepszym potwierdzeniem! Pokazał pierwsze wspólne zdjęcie ze swoją ukochaną, a jego słowa mówią same za siebie. Adrian pokazał pierwsze wspólne zdjęcie z Aleksandrą! Fani "Love Island 4" zachwyceni uczestnikiem Wielki finał "Love Island 4" już za nami! Czwartą edycję kontrowersyjnego show wygrali Magda i Wiktor, a drugie, zaszczytne miejsce zajęli Adrian i Aleksandra. Co więcej, pomiędzy tą parą, choć była ze sobą stosunkowo krótko, już w trakcie show padły bardzo poważne słowa i zakochani wyznali sobie miłość, a teraz - po powrocie do Polski -  Aleksandra i Adrian już rozmawiają o ślubie! Jedno trzeba przyznać - ten związek dostarczył widzom czwartej edycji "Love Island" wielu emocji i prawdziwych wzruszeń, a zdjęcie, które chłopak właśnie opublikował w swoich mediach społecznościowych jeszcze bardziej poruszyło internautów. Zobacz także:   Jak wygląda lektor z "Love Island"? To niezły przystojniak! Adrian, znany fanom show również jako Armando i król pocałunków na Wyspie Miłości, właśnie opublikował pierwsze wspólne zdjęcie ze swoją ukochaną! Uczestnik "Love Island 4" przy okazji pozwolił sobie na kilka, naprawdę wielkich, słów. Jak się okazuje...

Love Island 4: Alex wbija Jurkowi kolejną szpilę! Żałuje, że z nim zerwała?!
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island 4": Alex wbija Jurkowi kolejną szpilę! Żałuje, że z nim zerwała?!
Jeszcze przed finałem "Love Island 4" Alex i Jurek jednak wrócą do siebie? Po dzisiejszych słowach dziewczyny widzowie nie kryli swojego rozgoryczenia.

Finałowy tydzień w czwartej edycji "Love Island" trwa w najlepsze i już w najbliższą niedzielę poznamy zwycięzców Wyspy Miłości. Magda i Wiktor, Paulina i Andrzej, Ola i Dawid, Alex i Jurek czy Aleksandra i Adrian? Jedna z tych par wygra nie tylko prawdziwe uczucie, ale również prawdziwą fortunę. Tymczasem pomiędzy uczestnikami dzieje się naprawdę sporo - pojawiają się pierwsze bardzo poważne rozmowy i sercowe rozterki, i wygląda na to, że niektórzy zdecydowanie nie radzą sobie z emocjami, które targają w programie.  "Love Island 4": Alex wbija Jurkowi kolejną szpilę! W ostatnim odcinku, decyzją widzów,  z programu odpadli Arek i Laura , z czym niektórym było się naprawdę ciężko pogodzić. Okazało się również, że widzowie nie wierzą w szczerość uczuć Magdy i Wiktora , którzy dla wielu są prawdziwymi faworytami w walce o finał czwartej edycji "Love Island". Jednak jednym z najbardziej szokujących wydarzeń na Wyspie Miłości było nagłe rozstanie Alex i Jurka!  W rozmowie w cztery oczy, po wymianie namiętnych pocałunków, Alex stwierdziła, że nie czuje do swojego partnera z programu nic więcej i jedyne co może ich łączyć to przyjaźń. Jurek zdecydowanie nie przyjął tego najlepiej, a teraz Alex wbiła mu kolejną szpilę. Podczas rozmowy z Pauliną, Andrzejem i Jurkiem, uczestniczka przyznała, że jej ideał faceta to taki, który będzie od niej nawet o siedem lat starszy. Cóż, do wymarzonego wieku Alex Jurkowi zdecydowanie daleko. Czyżby jednak dziewczyna nagle zmieniła zdanie? Ta para nie tylko najlepiej wypadła w teście wiedzy, ale również podczas wieczornej imprezy bawiła się naprawdę... gorąco! Zobacz także:  "Love Island": Andrzej przeszedł spektakularną metamorfozę! Na starym zdjęciu jest nie do...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik