Czwarta edycja "Love Island" dostarczyła nam ogromnych emocji. Przez sześć tygodni tygodni fani show obserwowali, jak na Wyspie Miłości rodzą się nie tylko prawdziwe uczucia, ale również następują pierwsze rozczarowania, miłosne zawody i nieoczekiwane zmiany par. Ostatecznie do wielkiego finału hitowego show Polsatu dotarły trzy pary - Magda i Wiktor, Paulina i Andrzej oraz Aleksandra i Adrian, a to widzowie zadecydowali, kto wygrał "Love Island 4"! Kto otrzymał największą ilość głosów i musiał stanąć przed jedną z trudniejszych decyzji? Znamy zwycięzców show! Wybrali miłość czy pieniądze?

Reklama

Finał "Love Island 4"

Długo czekaliśmy na ten dzień, a ostatnie tygodnie na wyspie miłości były naprawdę gorące! Tuż przed finałem z "Love Island" odpadli Alex i Jurek, co zszokowało fanów show. Tym samym w programie zostali Aleksandra i Adrian, Magda i Wiktor oraz Paulina i Andrzej i to właśnie oni dostali szansę zawalczenia o główną wygraną, a w sieci zrobiło się naprawdę gorąco. Po miłosnych wyznaniach finałowych par widzowie nie powstrzymali się od mocnych komentarzy, bo fani nie wierzyli Paulinie i Andrzejowi. Co więcej, jeszcze przed finałem czwartej edycji "Love Island" internauci wskazali, że zwycięzcami zostaną Aleksandra i Adrian! Czy mieli rację?

Mat. prasowe

Zobacz także: "Love Island 4": Alex i Jurek spotykają się po programie! "Jeśli chodzi o miłość to..."

Kto wygrał "Love Island 4"? Wyniki finału

Która z finałowych par czwartej edycji "Love Island" otrzymała największą liczbę głosów od widzów? Po dniu pełnym wspomnień nadszedł czas, by Aleksandra i Adrian, Magda i Wiktor oraz Paulina i Andrzej, a także fani show poznali wyniki! Ostatecznie okazało się, że "Love Island 4" wygrali Magda i Wiktor.

Zobacz także

Zanim Magda i Wiktor znaleźli się razem w parze, dziewczyna zdążyła nieco poszaleć na Wyspie Miłości. Jednak odkąd ta dwójka poszła na pierwszą, wspólną randkę, nikt i nic nie było w stanie ich rozdzielić. Co więcej, ta dwójka już snuje pierwsze poważne plany i prosto z finału „Love Island 4” Wiktor leci do Magdy! Jak widać, zakochani nie wyobrażają sobie nawet chwilowej rozłąki, ale zanim to - zwycięska para stanęła przed jeszcze jednym wyzwaniem i dokonać najważniejszego wyboru.

Maga i Wiktor otrzymali dwie koperty, które miały być prawdziwym sprawdzianem. Czy tą dwójkę połączyło prawdziwe uczucie, a może to, co obserwowaliśmy przez ostatnie tygodnie było tylko grą? Kopertę z napisem "100 000 zł" wylosował Wiktor, który postanowił wybrać... miłość! Gratulacje!

Mat. prasowe

Drugie miejsce w czwartej edycji "Love Island" zajęli Aleksandra i Adrian.

Aleksandra nie ukrywa, że ona i Adrian mieli małe kłopoty. Armando, który na Wyspie Miłosny został oficjalnym królem pocałunków, musiał trochę zawalczyć o swoją partnerkę z Arkiem. Ostatecznie, po kilku zawirowaniach, drogi tej dwójki zeszły się na dobre!

Mat. prasowe

Trzecie miejsce w czwartej edycji "Love Island" zajęli Paulina i Andrzej - para, która na Wyspie Miłości zaliczyła wiele wzlotów i upadków. Po powrocie do Polski ta dwójka ma zamiar najpierw odwiedzić rodziny, jednak - jak zapewniają - ich rozłąka nie potrwa długo. Czy związek Pauliny i Andrzeja przetrwa próbę czasu? Mocno trzymamy za to kciuki!

Mat. prasowe
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama