Julia z "Love Island 7" dała się poznać jako niezwykle barwna uczestniczka i choć jej udział w show nie trwał zbyt długo, to jednak po zakończeniu programu, fani chętnie śledzą jej losy. Jakiś czas temu Julia na swoim Instagramie wyznała, że zamierza rozpuścić kwas z ust. Teraz jest już po pierwszym zabiegu, a w swoich mediach społecznościowych właśnie zaprezentowała się w nowej odsłonie. Zmiana na plus?

Reklama

"Love Island 7": Julia rozpuściła kwas z ust. Jak teraz wygląda?

Julia z "Love Island 7" budziła mnóstwo emocji wśród fanów programu. Wielu sympatyków show szeroko komentowało nie tylko jej zachowanie, ale także... jej usta! Zdaniem części fanów show, Julia przesadziła z powiększaniem ust, przez co jej wygląd był nienaturalny. Co ciekawe, dziewczyna sama doszła do takich wniosków jeszcze przed programem, a po zakończeniu przygody z "Love Island 7" Julia zadecydowała, że idzie na zabieg rozpuszczania kwasu z ust. I właśnie jeden ma już za sobą! Julia przyznała, że niestety był on dość bolesny.

- Bardzo bolało rozpuszczanie ust? - zapytał jeden z fanów.

- Niestety, najgorszy ból, dyskomfort, jaki czułam. Nawet po operacji nie było tak strasznie. Same wkłucia nie bolały, nie czułam ich. Najgorszy moment jak preparat rozchodzi się po ustach. Nawet jak o tym myślę to mi słabo. Ale Ania podeszła konkretnie i szybko, więc to były jakieś 3 minuty bólu. Po tym jak preparat się już rozszedł po ustach, nic nie bolało - przyznała Julia.

Instagram/Julia Drewa

Zobacz także: "Love Island 7": Mateusz i Sandra pierwszy raz na ściance jako para! [ZDJĘCIA]

Następnie Julia z 7. edycji "Love Island" wyznała, że to jeszcze nie koniec jej zabiegów rozpuszczania kwasu z ust i już niedługo czeka ją kolejna wizyta w gabinecie medycyny estetycznej. Ponadto dziewczyna wyjawiła, że zamierza na nowo wymodelować swoje usta.

- Tak, będę robiła delikatniej, ale póki co czeka mnie jeszcze jeden zabieg rozpuszczania ust, bo niestety na środkowej części ust mam bardzo dużo kwasu - wyznała na swoim InstaStories uczestniczka 7. edycji "Wyspy Miłości".

Instagram/Julia Drewa

Zobacz także: „Love Island”: Karolina Gilon zdradza, jaki naprawdę jest Hubert. Jak ocenia zwycięzcę show?

Zobacz także

Jak zatem teraz wygląda Julia z "Love Island 7"? Dziewczyna właśnie pokazała swoje nowe zdjęcie na Instagramie. Internauci już komplementują jej metamorfozę. Sami spójrzcie!

Instagram/Julia Drewa
Reklama

Chyba nie ulega wątpliwości, że Julia podjęła dobrą decyzję! Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia Julii przed zabiegiem.

Instagram/Julia Drewa
Instagram/Julia Drewa
Mat. prasowe
Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama