Choć Julia Drewa niezbyt długo gościła w 7. edycji "Love Island", to jednak była na tyle charyzmatyczną postacią, że nawet po zakończeniu jej udziału w show fani mocno interesują się jej losami. Ostatnio Julia zorganizowała Q&A na swoim Instagramie, gdzie odpowiadała na dociekliwe pytania internautów. Wiele z nich dotyczyło... wyglądu uczestniczki. Wszystko przez to, że niektórzy twierdzą, iż Julia przesadziła z powiększaniem ust. Co ciekawe dziewczyna po zobaczeniu się w telewizji nie ukrywa, że sama nie jest zadowolona z tego, jak wyglądała.

Reklama

"Love Island 7": Julia po programie chce rozpuścić kwas z ust

Julia Drewa dołączyła do "Love Island 7" w ramach "Casa Nowa" (wcześniej Casa Amor). Na "Wyspie miłości" nie spotkała tego jedynego, dlatego jej pobyt w programie był dość krótki. Mimo to dziewczyna zapisała się w pamięci widzów i teraz fani "Love Island" śledzą jej losy za pośrednictwem Instagrama. Tam właśnie pojawiło się Q&A, podczas którego nie zabrakło pytań o... usta Julii. Wielu internautów napisało dziewczynie wprost, że ich zdaniem przesadziła z powiększaniem ust.

- Jesteś widać bardzo atrakcyjną kobietą, tylko te usta niestety szpecą, warto pomyśleć o tym - napisał jeden z internautów.

Julia najwyraźniej zgadza się z opiniami internautów, bo szczerze przyznała, że gdy zobaczyła, jak wyglądała w programie, to "sama się wystraszyła". Gorzko wypowiedziała się jednak nie na temat samych ust, ale ogólnie swojej prezencji na "Wyspie miłości".

- Powiem tak, no gdzieś tam w programie faktycznie. Pierwsze dni szczególnie, to moja twarz wyglądała bardzo niekorzystnie i jak sama gdzieś tam się zobaczyłam, w ogóle zdjęcia, sesja, no to trochę faktycznie gdzieś tam się wystraszyłam sama, bo byłam bardzo spuchnięta i no niestety tak jest jeżeli jest zmiana klimatu. Plus jeszcze kobiece dni dostałam, no to bardzo napuchłam na tej twarzy. Na twarzy, jak i ogólnie cała sylwetka, dlatego tak to wyglądało. Teraz jestem bez filtrów, bez makijażu bez niczego, no i nie uważam też, że to jest jakoś aż tak jak w programie - odpowiedziała Julia.

Instagram/juliadrewa__

Zobacz także: "Love Island 7": Ola i Michał wyrzuceni z show. Teraz ujawniają pikantne szczegóły

Julia z "Love Island" dodała, że faktycznie planuje rozpuścić kwas z ust, jednak jej decyzja w tym temacie zapadła jeszcze przed udziałem w programie.

Zobacz także

- Co do ust, to już przed programem wiedziałam, że po powrocie je rozpuszczę. Za duża migracja przez to, że 5 lat temu nie było tych wszystkich metod i tak zaczęłam w wieku 16 lat robić usta, ale nie będę o tym mówiła, co, jak, itp - przyznała uczestniczka "Love Island 7".

Instagram/Julia Drewa

Zobacz także: "Love Island 7": Z programu odpadną Agata i Hubert? W sieci zawrzało

Reklama

Co ciekawe, Julia z "Love Island 7" pokazała też swoje zdjęcie przed rozpoczęciem poprawek urodowych. W dużo krótszych, blond włosach i naturalnych ustach aż trudno ją rozpoznać. A Wy, co myślicie o wyznaniach Julii na temat swojego wyglądu?

Instagram/juliadrewa__
Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama