Rozstanie Oliwii i Konrada zaskoczyło widzów "Love Island", którzy bardzo długo nie mogli pogodzić się z ich eliminacją z programu jeszcze przed finałem. Uważali, że są jedyną parą, która w piątej edycji zasłużyła na finał i szczerze kibicowali ich relacji. Nic dziwnego, że oświadczenie Konrada o zakończeniu związku z Oliwią było dla nich takim szokiem. Uczestniczka zasugerowała wprost, że koniec związku nie był jej pomysłem. Podczas transmisji na żywo, tę sprawę skomentowali Kuba i Włodek, chociaż ten drugi początkowo nie chciał zabierać głosu. Co powiedzieli na temat rozstania Oliwii i Konrada?

Reklama

"Love Island 5": Kuba i Włodek o rozstaniu Oliwii i Konrada

Zaledwie kilka dni temu Oliwia i Konrad z "Love Island" pisali, że rozpoczynają nowy etap życia. Oliwia i Konrad oficjalnie potwierdzili, że są parą po "Love Island". Internauci zachwycali się ich wspólnymi zdjęciami i pierwszymi deklaracjami miłości, mieli poznać swoje rodziny i spędzać wspólnie Wielkanoc i nagle... Konrad ogłasza rozstanie z Oliwią. Uczestnik nie podał jednak konkretnych powodów, zaznaczając jedynie, że "po powrocie do Polski mieli bardzo ciężkie zderzenie z rzeczywistością". Oliwia o rozstaniu z Konradem z "Love Island" napisała wprost: "To nie była wspólna decyzja". Co o ich rozstaniu sądzą koledzy z programu?

- Nie komentujemy tego - zaczął Włodek podczas transmisji na Instagramie, jednak Kuba nie zamierzał milczeć:
- Ale czemu. Ja bym chciał wyrazić swoje zdanie

Instagram @mr.wlodo

Zobacz także: "Love Island 5": Uczestnicy imprezują razem w Zakopanem. "Gruby zlot absolwentów"

Kuba, który wraz z Josie wygrał "Love Island 5" nie zamierzał milczeć na temat rozpadu związku swojego programowego kolegi i wspiera go w tej decyzji:

Jeżeli to nie było szczere to chyba dobrze ze się rozstali a nie tworzyli coś, co było sztuczne i wbrew uczuciom. Jeśli poznali się tam [w programie "Love Island" - przyp. red.] i tworzyli fajna parę a tu im się nie układa to dobrze zrobili. Nie hejtujmy, zrozummy, wspierajmy ich - powiedział Góral

Włodek zgodził się z tym stwierdzeniem:

Zobacz także

Po co tworzyć coś na siłę

Instagram @oliwiachomentowska

Zobacz także: "Love Island 5": Josie i Kuba musieli podpisać kontrakt po finale? Oto sekret programu

Reklama

Myślicie, że Oliwia i Konrad z "Love Island" zdradzą faktyczne powody swojego rozstania? W końcu w programie udało im się pokonać naprawdę spory kryzys. To jednak nie jedyne rozstanie wśród uczestników 5. edycji "Love Island". O zakończeniu związku poinformowali również finaliści Ola i Piotr. Myślicie, że Oliwia i Piotr, którzy kręcili ze sobą w Casa Amor zdecydują dać sobie szansę po programie, kiedy okazuje się..., że właściwie oboje ponownie są wolni?

mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama