Ten związek nie przetrwał zbyt długo. Jakub i Milena, uczestnicy piątej odsłony "Love Island" w Polsacie, właśnie poinformowali obserwatorów o swoim rozstaniu! Oboje zaznaczyli, że nie było im razem po drodze, cieszą się jednak, że mogli spędzić razem wiele wspólnych chwil:

Reklama

Nie było nam po drodze i dla dobra obojga każde rozeszło się w swoją stronę - pisze Milena.

Swoje oświadczenie wydał również Jakub.

Jakub i Milena z "Love Island 5" nie są już parą

Ich związek dla widzów "Love Island" nie był zaskoczeniem - czujni internauci po finale piątej serii show dostrzegli, że Milenę i Jakuba łączy coś więcej niż koleżeństwo. I rzeczywiście - w czerwcu 2022 roku Milena i Jakub z "Love Island 5" potwierdzili, że są parą. Oboje nie chcieli afiszować się ze swoim uczuciem, w sieci więc nie często pojawiały się ich wspólne zdjęcia. Kiedy jednak przestali wrzucać jakiekolwiek, fani od razu ruszyli z pytaniami, co się dzieje. Niestety, okazało się, że Milena i Jakub nie są już parą:

Kochani, jak pewnie część z Was zauważyła, ostatnimi czasami ja i Jakub nie wstawiamy nic razem. Niestety, ale nasze drogi się rozeszły. Nie było nam po drodze i dla dobra obojga każde rozeszło się w swoją stronę. Co mogę powiedzieć to to, że Kuba jest wspaniałym i dobrym człowiekiem i życzę mu jak najlepiej, mam nadzieję, że w końcu napotka swoją miłość, która da mu szczęście i stabilizację. A Tobie Luba dziękuję za ten piękny czas i wszystkie chwile spędzone razem, za wsparcie które mi dawałeś i motywacje każdego dnia do bycia lepszą wersją siebie - napisała Milena.

Jakub również dodał swój komentarz, poinformował widzów "Love Island", że nadal ma kontakt z Mileną i nie zamierza zrywać tej znajomości:

Tak to już jest, że ludzie się poznają i spędzają ze sobą coraz więcej czasu, jednak nie zawsze musi wyjść z tego coś wielkiego. Najważniejsze, aby w tym wszystkim być dojrzałym i tak jak od początku się szanowaliśmy, tak nadal to trwa. Zakończyliśmy nasz związek, ale nie znajomość. Każdy zasługuje na szczęście i na każdego przyjdzie odpowiednia pora - napisał Kuba.

Żałujecie?

Zobacz także

Zobacz także: "Love Island": Ania i Włodek pokazali zdjęcie z wesela! Fani: "A kiedy własne"?

Instagram
Instagram
Instagram/jakub_castillo_love_island_5
Instagram @mila.sienkiewicz
Reklama

Zobacz także: "Love Island": Mikołaj pocieszył się już po rozstaniu z Patrycją?! Pokazał zdjęcie z inną!

Reklama
Reklama
Reklama