Nowi uczestnicy Love Island 4
Mat. prasowe
TV-Show

"Love Island 4": Oto kolejni uczestnicy show, Jędrek i Klaudia oraz nowa willa dla mieszkańców!

28-letni Andrzej "Jędrek" Brzeziński i 24-letnia Klaudia Gronowska to kolejni uczestnicy "Love Island 4" w Polsacie. Czym się zajmują na co dzień?

Już w poniedziałek, 30 sierpnia, start czwartej edycji "Love Island". Polsat co chwila odkrywa karty nadchodzącego sezonu, przedstawiając uczestników, którzy powalczą o miłość lub o wielkie pieniądze. Do sporej już grupy dołączą teraz 28-letni Andrzej "Jędrek" Brzeziński i 24-letnia Klaudia Gronowska. Poznajcie ich bliżej!

Zobacz także: "Love Island 4": czym na co dzień zajmują się Paula, Magda i Andzia z nowej edycji show?

"Love Island 3": Waleria o rozstaniu Caroline z Matim - "Wiem, że coś do niego czuje nadal"

Jędrek z "Love Island 4" to mistrz Europy! 

Andrzej "Jędrek" Brzeziński ma 28 lat, a od 23 lat z sukcesami zajmuje się kajakarstwem górskim. Przez 10 lat był członkiem Polskiej reprezentacji - 3 razy zdobył złoty medal Mistrzostw Świata, 9 razy został mistrzem Europy. Jest dumny ze swojej kariery sportowej, ale nie czuje się jeszcze do końca spełniony. Marzy mu się złoty medal olimpijski. Oprócz sportu zajmuje się również modelingiem, czym chwali się na swoim Instagramie. Uczestnik "Love Island" jest singlem od ponad roku, po tym jak rozpadł się jego czteroletni związek.

W związku oczekuje przede wszystkim przyjaźni, lojalności i poczucia humoru. Chciałby, żeby jego partnerka miała podobne zainteresowania do niego. Nie lubi kobiet, które chcą sterować mężczyznami i celowo wzbudzać zazdrość. Jego wymarzona partnerka powinna być ciemnooką brunetką o kobiecych kształtach.  Nie ma problemów z nawiązywaniem nowych relacji. Jego sposobem na podryw jest głębokie spojrzenie w oczy. Uwielbia towarzystwo kobiet. Twierdzi, że nigdy nie miał złamanego serca - czytamy w informacji prasowej. 

Andrzej
Mat. prasowe

Klaudia Gronowska w "Love Island 4" czeka na bratnią duszę

Kolejną uczestniczką "Love Island 4" jest 24-letnia Klaudia Gronowska, agentka nieruchomości z Warszawy. Okazuje się, że dziewczyna nie szuka ideału mężczyzny, gdyż sama nie uważa się za ideał. W swoim wyglądzie ceni jednak oczy, długie włosy oraz.. zgrabną pupę, którą zawdzięcza tańcu - przez lata trenowała hip-hop, a nawet balet!

Ma zdrowe podejście do relacji, lecz przyznaje, że czasami bywa zazdrosna. Od partnera oczekuje, że da jej poczucie bezpieczeństwa i się nią zaopiekuje. Uważa, że mężczyźnie trzeba dać się wykazać, nie zawsze trzeba wojować i próbować wszystko zrobić samodzielnie. Jej marzeniem jest założyć dużą rodzinę i spełniać się zawodowo. Jest romantyczką, ale nie oczekuje, że partner codziennie będzie przygotowywał jej kolację ze świecami. Wzruszają ją romantyczne pary na ulicy i wierzy, że wielka, prawdziwa miłość jeszcze przed nią. Przygodom na jedną noc mówi zdecydowane nie!

Zobacz także: "Love Island 4" Poznajcie pierwszych uczestników 4. edycji programu!

Klaudia Gronowska w Love Island 4
Mat. prasowe

Nowa willa w "Love Island 4"

Wszyscy uczestnicy "Love Island 4" zamieszkają w nowej wilIi! Jej największy atut to oczywiście bliskość Morza Śródziemnego. Jest tam również basen i jacuzzi, a także przestronny taras, siłownia, kuchnia, wspólna sypialnia i oczywiście Krąg Ognia - miejsce w którym nastąpią najbardziej emocjonujące przeparowania i eliminacje uczestników!

Zobacz także: "Love Island": Piotrek i Waleria jednak są razem? Jest odpowiedź uczestnika! "Mieliśmy kłótnię"

Willa uczestników w Love Island 4
Mat. prasowe

A tak wyglądają sypialnie, w których na pewno nie zabraknie gorących chwil między uczestnikami "Love Island 4". Czekacie na nowy sezon show Polsatu?

Zobacz takżeSylwia Madeńska z "Love Island" i Maurycy z "Hotelu Paradise" zaczęli się spotykać?!

Nowa willa w Love Island 4
Mat. prasowe

"Love Island 4" Widzowie mają pierwszych faworytów: "Idealnie do siebie pasują" 
Instagram @loveislandwyspamilosci
TV-Show
"Love Island 4" Widzowie już wybrali najlepiej dobraną parę: "Idealnie do siebie pasują" 
"Love Island. Wyspa miłości" rozpoczął się z przytupem, a widzowie zakochali się już w jednej parze! Kto ich zdaniem tworzy najbardziej zgrany duet? Sprawdźcie!

"Love Island. Wyspa Miłości" znowu na antenie Polsatu. Nie da się ukryć, że każdy sezon miłosnego show wzbudza ogromne emocje, a internauci chętnie komentują go w sieci. Już po pierwszym odcinku można zauważyć, że nowi uczestnicy nieźle namieszają. W poniedziałkowy wieczór pierwsze pary: Paulinę i Wiktora, Angelikę i Jędrka, Magdę i Kacpra, Andzię i Andrzeja. Widzowie już wybrali duet który ich zdaniem ma wielkie szanse na miłość!  Zobacz także:  "Love Island 4": Oto wszyscy uczestnicy nowej edycji! Kim są i czym się zajmują? "Love Island 4": Pierwsi faworyci programu  4. sezon "Love Island. Wyspa Miłości" zaczął się inaczej niż poprzednie. Jako pierwsi do luksusowej hiszpańskiej willi weszli mężczyźni i zdradzili swoje typy wymarzonych kobiet. Natomiast to do uczestniczek należało dobranie się w pary. Już po pierwszych rozmowach można zauważyć, że nie wszyscy się dopasowali. Chyba najbardziej niezadowolona była 22-letnia Angelika, która na początku rozmowy powiedziała Jędrkowi, że uwielbia mężczyzn z tatuażami "od góry do dołu" i kocha imprezować, za co  widzowie show ostro ją skrytykowali . Takie zwierzenia nie spodobały się także Jędrkowi, nic więc dziwnego, że sympatycy miłosnego show uznali ten duet jako najgorzej dobrany. - Idą tatuaże, Jędrek jedzie do domu - Ta Angelika to jakby z innego świata była - Angeliki mam dość już po pierwszym odcinku. 🙆 Jędrek też nie wydaje się ciekawym facetem... -Angelika i Jędrek dwa różne światy, ona jeszcze musi się wyszaleć, imprezy, te sprawy - komentują fani "Love Island" na oficjalnym instagramowym koncie programu. Zobacz także:   "Love Island": Widzowie bezlitośni dla Kacpra i Jędrka!...

Love Island: Uczestnicy czwartej edycji
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island 4": Pierwszy uczestnik pożegnał się z show! Polały się łzy
W dzisiejszym odcinku po raz pierwszy w 4. edycji "Love Island" uczestnik musiał opuścić show. Pozostali bohaterowie nie mogli powstrzymać łez.

Czwarta edycja "Love Island" dopiero się zaczęła, jednak widzowie nie mogą narzekać na brak emocji - zwłaszcza teraz, gdy trzeba było się pożegnać się z jednym z uczestników. Po raz pierwszy w tej odsłonie show byliśmy świadkami ceremonii przeparowania. Kto pozostał wierny swojemu partnerowi, kto zdecydował się na zmianę, a kto został bez pary i opuścił hiszpańską willę? Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  "Love Island 4": Bruno podpadł uczestniczkom! Panie są wściekłe: "Już w nic mu nie wierzę" "Love Island": Kto odpadł z programu?  Już po raz czwarty na antenie telewizji Polsat możemy oglądać najgorętsze randkowe show w Polsce. Mowa oczywiście o "Love Island" , gdzie przez najbliższe tygodnie uczestnicy będą szukać miłości. Poprzednią edycję "Wyspy miłości" wygrali Caroline i Mateusz , którzy swoją miłością, cieszą się do dziś. Kto pójdzie w ich ślady w tej edycji? Na odpowiedź na to pytanie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Zobacz także:  "Love Island": Internauci oburzeni zachowaniem Adriana! "Zaczyna robić się toksyczny" Teraz czeka nas jednak wiele emocji i zwrotów akcji, ale także smutnych pożegnań podczas ceremonii przeparowania. To zdecydowanie najtrudniejszy moment w programie - zwłaszcza, gdy ktoś musi opuścić show jak pierwszy. I właśnie w piątek, 3 września z 4. edycją "Love Island" pożegnał się pierwszy uczestnik. Tym razem to panie decydowały o doborze partnerów - który z panów pozostał zatem bez pary i musiał wrócić do Polski? Sprawdźcie szczegóły!  Jak zatem wyglądały wybory dziewczyn? Po ceremonii przeparowania, powstały następujące pary:  Paulina i Wiktor Klaudia i Andrzej Andzia i...

Nowi uczestnicy Love Island Casa Amor
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island": Oto przystojniacy, którzy dołączyli do Casa Amor! Zobaczcie ich gorące zdjęcia! 
"Love Island": Oto przystojniacy, którzy dołączyli do Casa Amor! Zobaczcie ich gorące zdjęcia! 

Takich rewolucji w "Love Island" uczestnicy z pewnością się nie spodziewali! W 3. edycji show po raz pierwszy w polskiej wersji programu udostępniono uczestnikom drugą willę. Do Casa Amor udali się wszyscy panowie, a tam... poznali pięć pięknych uczestniczek! Czy Natalia, Aneta, Laura, Sandra i Magda zagrożą dotychczasowym Islanderkom?  Uczestniczki, gdy dowiedziały się, co aktualnie robią ich partnerzy poczuły się nieco... zazdrosne?! Jednak tylko, na którą chwilę, ponieważ ich willę również odwiedzili nowi uczestnicy! Oznacza to, że faceci też nie mogą czuć się bezpieczni! Jak zakończy się projekt Casa Amor?  Ci, którzy zostaną bez pary, wracają do domu. Dokładne zasady projektu Casa Amor poznacie  tutaj .  Czy któraś z dotychczasowych par zostanie zniszczona? Poznajcie nowych przystojniaków! Kim są, ile mają lat i czym się zajmują?  Zobacz także:  "Love Island": Oto nowe uczestniczki, które dołączyły do Casa Amor! Kim są i czym się zajmują? Mamy ich gorące zdjęcia Oto nowi mieszkańcy Love Island 3 - Casa Amor  Matt Starkowski,  33 lata To mieszkający w Londynie dyrektor w firmie deweloperskiej. Od 2 lat jest singlem. Szuka dziewczyny otwartej, zabawnej i mądrej. Mateusz Kmiecik, 26 lat Mieszkaniec Łodzi. W jego typie są blondynki o jasnych oczach. Jego partnerka musi znać swoją wartość. Uważa, ze nawet najgorsza prawda jest lepsza niż kłamstwo. Singlem jest od pół roku. Adam Kin, 24 lata W jego typie są brunetki. Od kobiety oczekuje wzajemnego szacunku i otwartości. Jest bardzo niecierpliwy. Od 6 miesięcy jest singlem. Kocha adrenalinę ale jest też wrażliwy - lubi zwierzęta i pluszaki. Michał Wilczyński, 32 lata Odważny i skromny. Za swój największy atut uważa...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner