Nowy spot TVN, Magda Gessler
x-news/TVN
O co chodzi?
1/4
Nowy spot TVN, Magda Gessler
x-news/TVN

 

Dziś o 21:30 w TVN widzowie jak zwykle zobaczą kolejny odcinek "Kuchennych rewolucji". Tym razem Magda Gessler odwiedzi Łódź i restaurację "Włoszczyzna". To właśnie tam miało dojść do ataku na gwiazdę, o którym pisały wszystkie media w Polsce. Jak informuje plotek.pl sama Magda nalegała, żeby stacja nie pokazywała dzisiejszego odcinka. Poznajcie szczegóły!

 

Magda Gessler zaatakowana na planie "Kuchennych rewolucji"?

 

Pod koniec maja "Ekspres Ilustrowany" podał, że Magda, nagrywając podsumowanie odcinka, została zaatakowana. Dwóch mężczyzn miało podbiec do Gessler i "rzucić się na nią z pięściami". Byli w wieku 35-40 lat. Na szczęście ochrona restauratorki szybko zareagowała i nic się jej nie stało. Na miejscu pojawiła się policja, wezwana przez jedną z osób z ekipy filmowej. Jeszcze tego samego dnia mężczyźni zostali zatrzymani. 

 

Plotek.pl skontaktował się z Komendą Miejską Policji w Łodzi, która wyjaśniła, do czego tak naprawdę doszło:

Agresorzy przeszkadzali osobom realizującym program, wchodzili w kadr kamery i używali wulgaryzmów – mówiła Joanna Kącka, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi.

 

O napaści na Magdę Gessler nie było mowy. Świadek incydentu w rozmowie z plotek.pl zapewnia jednak, że do ataku doszło. Poznajcie szczegóły na kolejnej stronie! 

 

Zobacz także: Magda Gessler ma paraliż twarzy!

 

2/4
Magda Gessler
Instagram

 

Magda Gessler nie chciała emisji odcinka "Kuchennych rewolucji" z Łodzi?

 

Magda Gessler, według informacji plotka.pl, nalegała, żeby TVN nie pokazywał dzisiejszego odcinka show, który w jej mniemaniu, jest za ostry:

Wiem z wiarygodnego źródła, że TVN długo się zastanawiał, czy wyemitować ten odcinek. Jest za ostry i sama Gessler bardzo nalegała, żeby odcinek nigdy się nie ukazał - zdradza informator portalu.

Ostatecznie stacja zadecydowała, że pokaże kontrowersyjny odcinek, tak jak zawsze, o 21:30. Co się w nim wydarzy? Też jesteśmy ciekawi!

 

Zobacz także: Magda Gessler okradziona! Ile straciła?

3/4
Magda Gessler okradziona

 

Restauracja "Włoszczyzna" po "Kuchennych rewolucjach"

 

Po wizycie Magdy Gessler opinie o lokalu są coraz lepsze. W google to ocena 4,1 na 5, na Facebooku aż 4,3/5 zaś na Zomato - 3,4/5. Klienci chwalą restaurację na piękny wystrój, smaczne dania, zaś najbardziej krytykują za zbyt wolną obsługę. 

 

Oto przykładowe dania i ceny z restauracji "Włoszczyzna":


Carpaccio z ośmiornicy z cytrusową nutą podane na ziemniaku - 34 zł
Risotto z wędzoną surową szynką, sałatą radicchio i pleśniowym serem taleggio - 32 zł
Polędwiczki wieprzowe otulone pancettą, ułożone na karmelizowanych szalotkach podawane z sałatką - 36 zł
Wołowe carpaccio z marynowanym borowikiem i owocem kaparów, z dodatkiem suszonych pomidorów, rukoli i sera Grana Padano - 32 zł

 

Zobacz: Magda Gessler stworzy wraz z dziećmi - Larą i Tadeuszem rodzinne imperium? Znamy ich plany!

4/4
Magda Gessler