Magda Gessler okradziona

Magda Gessler okradziona! Ile straciła?

Magda Gessler okradziona

 

Najpopularniejsza restauratorka w Polsce została okradziona! W nocy z 27. na 28. września ktoś włamał się do restauracji Magdy Gessler w Bukowinie Tatrzańskiej. Jak udało się dowiedzieć mediom - są straty! I to niemałe! Co zostało skradzione? 

 

Restauracja Magdy Gessler okradziona!

 

"Schronisko Smaków" jest jedną z bardziej znanych restauracji Magdy Gessler. Nic więc dziwnego, że tak wielu gości codziennie przekracza próg góralskiej chaty. Niespodziewanym gościem okazał się złodziej z siekierą, który postanowili okraść gwiazdę! Potwierdzenie tych informacji pojawiło się na Fakt24:

 

Na miejsce skierowana została grupa operacyjno - procesowa. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca, zabezpieczyli ślady, które mogły być potencjalnym materiałem dowodowym. 

 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że napad okazał się owocny:

Sprawca po dostaniu się do wnętrza lokalu, dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie ok. 5 tys. złotych. Na obecną chwilę nikt w tej sprawie nie został zatrzymany. Z uwagi na dobro postępowania, to wszystko co na tę chwilę mogę przekazać - powiedział asp. Krzysztof Waksmundzki z Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem.

 

"Schronisko Smaków" wyznaczyło także nagrodę za pomoc w odnalezieniu sprawcy:

Wyznaczamy nagrodę w wysokości trzech tysięcy złotych za wskazanie sprawcy włamania lub skuteczną pomoc w jego ustaleniu. Do włamania z siekierą doszło u nas dzisiaj w nocy pomiędzy 3:00, a 4:00. Sprawca był jeden, zamaskowany, w bluzie z kapturem. Kontakt mejlowy: kontakt@schroniskosmakow.pl lub przez Messenger. Gwarantujemy anonimowość.

 

Mamy nadzieję, że prędzej czy później, sprawca zostanie odnaleziony, a wtedy... nie chcielibyśmy być w jego skórze. ;) Magda Gessler na pewno nie odpuści!

 

Polecamy: Magda Gessler ma paraliż twarzy!

 

"Schronisko Smaków" okradzione

Magda Gessler
Instagram

Magda Gessler straciła kilka tysięcy

Magda Gessler na konferencji Masterchefa
ONS.pl

Więcej na temat Magda Gessler
Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52