Magda Gessler ma paraliż twarzy Magda Gessler Magda Gessler bez makijażu
Magda Gessler ma paraliż twarzy
Facebook
1/4
Magda Gessler ma paraliż twarzy
Facebook

Magda Gessler ma już dość pytań o stostowanie botoksu i poprawianie urody! Gwiazda TVN w szczerym wywiadzie skomentowała zarzuty internautów, którzy twierdzą, że nadużywa zabiegów medycyny estetycznej. Prowadząca "Kuchenne rewolucje" już kilka dni temu musiała zmierzyć się z przykrym komentarzem opublikowanym pod jej zdjęciem przez jednego z internautów. 

Oj, Madziu, Madziu. Nie można na Ciebie patrzeć. Sztuczna, martwa buzia i nie możesz się uśmiechać. Za mocno wypełniona. Może troszkę mniej? - napisał w komentarzu.

Gwiazda TVN odpowiedziała na wpis fana, a teraz, w najnowszym wywiadzie ze szczegółami odpowiedziała o swoich problemach ze zdrowiem, które rozpoczęły się kilka lat temu. 

Zobaczcie, co Magda Gessler powiedziała o swoim wyglądzie! Co sądzi o poprawianiu urody? 

 

Zobacz także: W takim wydaniu nie widział Magdy Gessler jeszcze nikt! Restauratorka otrzymała wyjątkowy prezent, który rozbawił internautów do łez. O co chodzi?

2/4
Magda Gessler
Instagram/magdagessler_official

Magda Gessler w rozmowie z Faktem zapewnia, że nie stosuje botoksu. Gwiazda TVN zdradza, że asymetria, którą można zauważyć na jej twarzy to wynik jej problemów zdrowotnych. 

Chodzi o paraliż nerwu trójdzielnego, który miałam w 2001 roku. Jeżeli ja się uśmiecham, to część twarzy jest nieregularna. Ludzie myślą, że to jest wypełnienie, albo coś takiego. To jest niestety skaza, w momencie kiedy się uśmiecham, każda część jest trochę inna. Każdy ma jakiegoś pecha, całe szczęście udało się to wyciągnąć, ale na zdjęciach często wygląda to jakby było coś robione w twarzy- przyznała Magda Gessler. 

Zobaczcie, co jeszcze powiedziała Magda Gessler! Słynna restauratorka zdradziła, czy problem o którym zdecydowała się opowiedzieć przeszkadza jej w życiu codziennym. 

 

Zobacz także: TYLKO U NAS! „Byli agresywni, bez przerwy szczypali mnie w tyłek, klepali linijką po pupie”. Magda Gessler o traumatycznych przeżyciach z dzieciństwa

3/4
Magda Gessler bez makijażu
Instagram

Dziennikarz "Faktu" zapytał Magdę Gessler czy problemy zdrowotne o których mówi utrudniają jej życie codzienne. Jak zareagowała gwiazda?

Jak widać, cały się czepiają- gwiazda nawiązała do przykrych komentarzy pod jej zdjęciami. 

Prowadząca "Kuchenne rewolucje" nie ukrywa, że na wygląd jej twarzy ma również wpływ coś jeszcze... 

(...) nie jestem najchudszą osobą na świecie i ten tłuszczyk robi swoje- przyznaje w rozmowie z dziennikiem.

 

Zobac ztakże: Widzowie „Kuchennych rewolucji” nie kryją wzruszenia… Tragiczna historia śmierci męża pani Doroty poruszyła również samą Magdę Gessler

4/4
East News
Więcej na temat Magda Gessler