DDTVN

Magda Gessler stworzy wraz z dziećmi - Larą i Tadeuszem rodzinne imperium? Znamy ich plany!

DDTVN

 

Magda Gessler coraz częściej i chętniej pokazuje swoje dzieci w mediach społecznościowych. Niedawno, razem z synem Tadeuszem Mullerem, który wkrótce ma poprowadzić swój własny program, wystąpiła w "Dzień dobry TVN", a w wywiadach może opowiadać bez końca o talentach kulinarnych Lary i jej brata. Dlaczego? Jak donosi "Party" restauratorka ma nowy plan! Jaki?

– Mówi się, że Magda poprowadzi show razem z synem, będący połączeniem kulinariów i rodzinnych opowieści, a z córką chce wydać książkę – zdradził w rozmowie z "Party"  informator.

Sama Magda Gessler jeszcze nie potwierdza tych informacji, za to chętnie odnosi się do spekulacji, jakoby zamierzała zwolnić tempo i przekazać swoje interesy dzieciom.

 

Zobacz także: Dzieci Magdy Gessler robią kariery! Zdetronizują sławną mamę?

 

Magda Gessler przechodzi na emeryturę?

Przychyliłabym im nieba, ale w naszym trio każdy jest szalenie niezależny, ambitny i sam pracuje na swoje nazwisko. Moje dzieci do wszystkiego dochodzą same, bo tak chcą! – kwituje Magda Gessler.

A co z emeryturą? Czy restauratorka naprawdę zamierza zakończyć swoją kulinarną przygodę?

Chyba żartujecie! Tego słowa nie ma w moim słowniku! Mam kontrakty podpisane na trzy lata do przodu. Praca i nowe projekty są najlepszym dowodem na to, że jeszcze się na nią nie wybieram – śmieje się gwiazda.

Jesteś ciekaw, jakie plany ma Magda Gessler? Więcej przeczytasz w nowym magazynie "Party".

 

Magda Gessler stworzy z dziećmi rodzinne imperium? Restauratorka chwali talenty kulinarne syna i córki - Lary.

Magda Gessler, Lara Gessler
Instagram

Przeładuj

Kate i William przez lata trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw! Kate będzie wściekła?

zobacz 01:06