The Voice of Poland 8 - finaliści show The Voice of Poland  Łukasz Łyczkowski The Voice of Poland 8: Maja Kapłon The Voice of Poland 8 - Marta Gałuszewska The Voice of Poland- Michał Szczygieł
The Voice of Poland 8 - finaliści show
Mat. promocyjne
Łukasz czy Marta?
1/12
The Voice of Poland 8 - finaliści show
Mat. promocyjne

Za nami wielki finał 8. edycji "The Voice of Poland". W finale zmierzyli się ze sobą: Maja Kapłon, Marta Gałuszewska, Michał Szczygieł i Łukasz Łyczkowski. Po pierwszym głosowaniu widzów odpadła Maja, później Michał, a w wielkim finale to Marta pokonała Łukasza! Marta Gałuszewska otrzymała kontrakt płytowy, 50 tysięcy złotych i tytuł Najlepszego Głosu w Polsce! Co działo się w finale?

Finał "The Voice of Poland 8"

Podczas finału wystąpili - brytyjska gwiazda Jessie Ware, znana szerokiej publiczności przede wszystkim za sprawą przebojów „Wildest Moments” i „Say You Love Me”. W sobotnim odcinku zaśpiewała również diva polskiej sceny muzycznej i trenerka trzech edycji „The Voice of Poland” - Edyta Górniak. Gwiazda wykonała swój singiel „Andromeda”. Co zaśpiewali finaliści? Jak ich występy ocenili trenerzy? 

W naszej galerii znajdziecie relację z finału "The Voice of Poland"!

ZOBACZ: Michał Szpak oddał hołd zmarłej fance! Zobaczcie poruszający występ z "The Voice of Poland" WIDEO

2/12
The Voice of Poland  Łukasz Łyczkowski
Mat. promocyjne

Jako pierwszy na scenie pojawił się Łukasz Łyczkowski, uczestnik z drużyny Tomsona i Barona. Łukasz zaśpiewał klasyk Guns N' Roses "Sweet Child O' Mine". Potem na scenie wystąpił razem ze swoimi trenerami, z którymi wykonał "I Still Haven't Found What I'm Looking For" U2. Jak jego występ ocenili pozostali trenerzy?

Twoja droga jest niezwykle ciekawa w tym programie, my kochamy rockowe głosy. Podziwiam Cię, miałeś gorsze momenty, ale chce Ci powiedzieć, żebyś nie wątpił w to, że zasługujesz na finał. Masz charyzmę. Brawo! - powiedziała Maria Sadowska. 

Ty pokonałeś niesamowitą drogę i zrobiłeś wielki postęp - powiedział o występie Łukasza Michał Szpak. 

3/12
The Voice of Poland 8: Maja Kapłon
Mat. promocyjne

Czas na Maję Kapłon z drużyny Marysi Sadowskiej, która na finał wybrała "Bleeding love". Potem Maja zaśpiewała ze swoją trenerką piosenkę "W co mam wierzyć" Ani Rusowicz, którą z pewnością możecie kojarzyć z filmu "Sztuka kochania". Co trenerzy powiedzieli o jej występach?

Kocham Maję od pierwszego wejrzenia, dziś zobaczyłem w niej prawdziwą artystkę - powiedział Michał Szpak.

Odkrywam Cię na nowo w każdym tygodniu, chcę Cię odkrywać na Twojej płycie - stwierdził Tomson. 

Jesteś niesamowitą dziewczyną i przykładem tego, że warto wierzyć w marzenia - powiedział Andrzej Piaseczny. 

4/12
The Voice of Poland 8 - Marta Gałuszewska
Mat. promocyjne

Czas na występ Marty Gałuszewskiej z drużyny Michała Szpaka. Uczestniczka najpierw sama zaśpiewała piosenkę Miley Cyrus "Jolene", a potem z Michałem jego nowy singiel „Don't Poison Your Heart”. Jak jej występy ocenili trenerzy?

Jestem fanem Twojego głosu i Twoich włosów - powiedział Baron.

Jesteś najpiękniejszym prezentem urodzinowym dla Michała, bo on ma dziś urodziny - powiedział Andrzej Piaseczny. 

Wszyscy zaśpiewali wtedy Michałowi "Sto lat".

Nie zawsze będziesz miała różowe włosy, ale ja wiem, że zawsze będziesz śpiewać - dodała Maria Sadowska. 

5/12
The Voice of Poland- Michał Szczygieł
Mat. promocyjne

Jako czwarty wystąpił Michał Szczygieł z drużyny Andrzeja Piasecznego, który wybrał utwór "Two Princes" Spin Doctors. Potem z Andrzejem zaśpiewał "Da Ya Think I'm Sexy". Co trenerzy powiedzieli o jego występach?

Jesteś największą niespodzianką tego programu. Wykorzystaj szansę, którą teraz masz - powiedziała Marysia.

Cudowny jest Twój rozwój w tym programie - dodał Szpak.

6/12
The Voice of Poland - Maja Kapłon
Mat. promocyjne

Decyzją widzów do kolejnego etapu finału przeszli: Łukasz, Marta i Michał. Z finału odpadła Maja Kapłon z drużyny Marysi Sadowskiej.

7/12
Łukasz Łyczkowski w The Voice of Poland
Mat. prasowe

W kolejnym etapie finału Łukasz Łyczkowski zaśpiewał piosenkę Czesława Niemena "Jednego serca", a swoją interpretacją tej piosenki zachwycił trenerów. Z kolei Michał Szczygieł zaśpiewał piosenkę "Bóg" T.Love. Jedyna kobieta w finale, Marta Gałuszewska, wybrała utwór "Zanim zrozumiesz". 

 

8/12
Edyta Górniak o swojej nowej piosence
Facebook

Scenę opanowała Edyta Górniak, która zaśpiewała swój nowy singiel „Andromeda”. Jak wam się podoba ta piosenka, którą stworzyła z Donatanem?

9/12
The Voice of Poland 8: Michał Szczygieł w finale show
Mat. promocyjne

Kto przejdzie do ścisłego finału? Tomasz Kammel ogłosił, że będą to Łukasz i Marta. A zatem z show odpada Michał Szczygieł!

10/12
The Voice of Poland 8: Marta Gałuszewska w finale show
Mat. promocyjne

Przed nami ostatni etap show! Finaliści zaśpiewają swoje single. Jako pierwszy na scenie pojawia się Łukasz Łyczkowski i śpiewa swój singiel "To jest mój rock'n'roll". Publiczność szaleje!

Druga finalistka również rozgrzała publiczność swoją piosenką "Nie mów mi nie". Który singiel bardziej Wam się podoba? 

11/12
Marta Gałuszewska w The Voice of Poland
Facebook

Czas na wyniki!  Zwycięzca otrzyma kontrakt płytowy, 50 tysięcy złotych i tytuł Najlepszego Głosu w Polsce! Marta Gałuszewska z drużyny Michała Szpaka czy Łukasz Łyczkowski w drużyny Barona i Tomsona - kto wygra? Głosami widzów show wygrywa Marta! 

Cieszycie się?

12/12
The Voice of Poland 8: jurorzy show
Mat. promocyjne