Gwiazdy programu "Europa da się lubić"
East News

To już pewne! Program "Europa da się lubić" wraca na antenę TVP. Kto poprowadzi nowe odcinki show? Są zmiany!

Gwiazdy programu "Europa da się lubić"
East News

Zaledwie kilka tygodni temu okazało się, że na antenę Telewizyjnej Dwójki wraca kultowe show "Europa da się lubić". Program, który miał swoją premierę w 2003 roku, był prawdziwym hitem. Oglądało go nawet 7 milionów widzów! Ostatni odcinek został wyemitowany w 2008 roku. Teraz show będzie kontynuowane. Jak już wiemy, pierwszy odcinek nowej serii programu "Europa da się lubić" będziemy mogli zobaczyć w najbliższą sobotę 27 kwietnia o godzinie 20:05. A kto poprowadzi program? 

Kto poprowadzi show "Europa da się lubić - 15 lat później"?

Poprzednie edycje programu "Europa da się lubić" prowadziła Monika Zamachowska. W nowych odcinkach nie zabraknie gwiazdy TVP, ale okazuje się, że w show pojawi się również ktoś jeszcze... Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, nowym współprowadzącym został Adam Drzewicki, youtuber, który jest twórcą popularnego kanału "MaturaToBzdura". 

„Europa da się lubić” to ceniony i znany przez wszystkich Polaków telewizyjny talk-show, cieszę się, że mogę dołączyć do grona kojarzonych z nim osób! Szczególnie, że po nagraniach trzech pierwszych odcinków jestem zafascynowany sposobem, w jaki działa duża, telewizyjna produkcja - portal wirtualnemedia.pl cytuje Adam Drzewickiego. 

Będziecie oglądać powracające po latach show "Europa da się lubić"? Myślicie, że program znów będzie hitem TVP2?

Monika Zamachowska poprowadzi program.

Monika Zamachowska na planie "Europa da się lubić"
Instagram

Współprowadzącym show został Adam Drzewicki.

Adam Drzewicki na planie "Europa da się lubić"
Instagram

 

Więcej na temat Europa da się lubić
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51