Koło fortuny Wojciech Pijanowski Rafał Brzozowski Rafał Brzozowski na Eurowizji 2017 Rafał Brzozowski na Zawodach Wędkarskich Aktorów 2015
Koło fortuny
East News
1/5
Koło fortuny
East News

Już we wrześniu na antenę Dwójki wraca kultowy teleturniej „Koło Fortuny”. O tym kto poprowadzi show poinformowano w piątkowym wydaniu „Pytania na Śniadanie”.

Współczesna scenografia, formuła wzbogacona o akcenty muzyczne w wykonaniu obecnego w studio bandu, atrakcyjne nagrody i dwie indywidualności w roli prowadzących – wszystko to złoży się na nowoczesne, dynamiczne show, łączące elementy rywalizacji i znakomitej rozrywki - zachwala show TVP.

Uczestnicy „Koła fortuny” mogą wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe, a zwycięzca odcinka będzie miał szansę wyjechać ze studia nowym samochodem!

Ale kto będzie prowadzącym? Zobaczcie naszą galerię!

2/5
Wojciech Pijanowski
East News

Tę posać znają wszyscy fani "Koła fortuny". Wojciech Pijanowski prowadził teleturniej w jego pierwszej odsłonie, w latach 90. Jednak tym razem to nie on będzie gospodarzem show...

3/5
Rafał Brzozowski

W roli gospodarza zadebiutuje 36-letni piosenkarz Rafał Brzozowski! W programie towarzyszyć mu będzie wyjątkowa kobieta. Widzowie poznają ją we wrześniu podczas premierowego odcinka.

Zobacz też: Rafał Brzozowski został wybuczany przez publiczność na Eurowizji! Jak to komentuje?

4/5
Rafał Brzozowski na Eurowizji 2017

Aby wziąć udział w programie należy wysłać zgłoszenie na adres: kolofortuny@tvp.pl

5/5
Rafał Brzozowski na Zawodach Wędkarskich Aktorów 2015
ONS

Myślicie, że Rafał sprawdzi się w roli prowadzącego telefurniej?

Więcej na temat zgadnij kto to? Koło fortuny