Kasia Dziurska w blond peruce
EastNews

"Dance Dance Dance": Co działo się w piątym odcinku show? Kto wypadł najlepiej? Kto odpadł? U nas pełna relacja z show oraz zdjęcia i punktacja jury. Macie już swoich faworytów?

W piątym odcinku show TVP 2 walczyły ze sobą cztery pary: Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, Patricia i Victoria Kazadi oraz dwie zagrożone pary: Rafał Maślak i Marcelina Zawadzka oraz Kasia Dziurska i Emilian Gankowski. 

Zobacz także: Zapłakana Wiktoria Gąsiewska na planie "Dance, dance, dance". Młoda gwiazda wpadła w histerię na treningu!

1/8
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski w białych strojach

Jako pierwsi zatańczyli Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Wykonali choreografię z utworu "Hey Mama" Davida Guetty z gościnnym udziałem m.in. Nicki Minaj.

Jesteś o wiele lepsza od Nicki Minaj! Wystrzeliłaś w kosmos - mówiła Ida do Victorii. Adam, byłeś opóźniony. Mogłoby być jeszcze więcej dzikości.

Ja nie będę owijać w bawełnę. Widać, że wkładacie dużo wysiłku, ale to wszystko widać na próbach. Wychodzicie na scenę i rządzicie - powiedziała Ewa Chodakowska.

Robert Kupisz: 9

Ida Nowakowska: 9,5

Ewa Chodakowska: 10

Razem: 28,5

2/8
Patricia i Victoria Kazadi w białych garniturach

Patricia i Victoria Kazadi zatańczyły do utworu Chrisa Browna "Turn up the music"!

Victoria, ja Ciebie nie poznałem, dałaś nową jakość tych choreografii, byłaś inną osobą. Natomiast Patricia, twoja solówka była na najwyższym poziomie. To była jedna z najtrudniejszych choreografii - powiedział Robert Kupisz.

Wreszcie siły się wyrównały. Obie byłyście silne, dokładne! - oceniła Ida.

Robert Kupisz: 9,5

Ida Nowakowska: 9,5

Ewa Chodakowska: 10

Razem: 29

3/8
Kasia Dziurka i Emilian Gankowski w dresach

W poprzednim odcinku Kasia Dziurska i Emilian Gankowski byli zagrożoną parą, a więc w tym musieli pokazać na co ich stać! Zatańczyli choreografię z teledysku "It's like that".

Jesteście piękną parą, pięknie pracujecie, chylę czoła - powiedziała Ewa Chodakowska.

Wykonujesz jedyny z tej całej grupy zawód, który blokuje Cię w tańcu - chodzi o Twoje mięśnie - stwierdził Robert Kupisz.

Robert Kupisz: 8

Ida Nowakowska: 7,5

Ewa Chodakowska: 9

Razem: 24,5

4/8
Marcelina Zawadzka w czerwonej sukience

Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak zatańczyli układ taneczny z teledysku "Naughty Girls" Beyonce! 

Często było duże, zjawiskowe ruchy, które były obok pozostałych tancerzy, nie było synchronów. Beyonce w tym teledysku jest niedostępna, moim zdaniem Marcelina byłaś za bardzo dostępna - oceniła Ida.

Jesteście ziomeczkami, ale to wszystko jest na poziomie kumpla. Dostaliście duży kredyt zaufania i ja liczyłam, że ta motywacja przełoży się na pracę. Zabrakło mi gry aktorskiej i pracy na sali treningowej - zgodziła się z Idą Ewa.

Robert Kupisz: 7,5

Ida Nowakowska: 6

Ewa Chodakowska: 8

Razem: 21,5

Tabela po pierwszym tańcu + punktacja za poprzedni tydzień:
Patricia i Victoria - 29 pkt + 52,5 pkt - 81,5 pkt
Wiktoria i Adam - 28,5 pkt + 51,5 pkt - 80 pkt
Marcelina i Rafał - 21 pkt + 48 pkt - 69,5 pkt
Kasia i Emilian - 24,5 pkt + 42 pkt - 66,5 pkt

5/8
Patricia Kazadi w Dance Dance Dance
EastNews

Przyszedł czas na solowe występy. Zaczęła Patricia Kazadi, która ponownie odtworzyła układ z teledysku Destiny's Child - tym razem do piosenki "Say my name".

To nie była trudna choreografia, ale zrobiłaś z tego perełkę. Byłaś bardzo zmysłowa - ocenił Kupisz

Robert Kupisz: 9,5

Ida Nowakowska: 8,5

Ewa Chodakowska: 10

Razem: 28

 

6/8
Rafał Maślak w czarnej koszuli
EastNews

Rafał Maślak na kilka minut stał się Ricky Martinem! Jak poradził sobie z choreografią z teledysku do utworu "Livin la vida loca"?

Nasz przystojniak, bez barier, bezwstydny, rozpalasz dziewczyny w całej Polsce, rozpaliłeś mnie. [...] Rozciągaj mięśnie! - powiedziała Ida.

Trochę się o Ciebie martwiłam na początku programu. [...] Walczysz dziś o wszystko, koniec drewnianego Rafała, pojawia się charyzma! - stwierdziła Ewa.

Robert Kupisz: 8,5

Ida Nowakowska: 8

Ewa Chodakowska: 9

Razem: 25,5

7/8
Wiktoria Gąsiewska w srebrnych spodenkach
EastNews

Czas na solowy występ Wiktorii Gąsiewskiej! Zatańczyła układ z teledysku "Lush Life" Zary Larsson! Przygotowania tego występu były dla niej bardzo trudne - aktorce puściły nerwy... Jak ocenili ją jurorzy?

Ja lubię jak Ty mnie zaskakujesz, Ty masz bardzo dużo tej siły, nie marnujesz jej, żeby ją przepychać z Adasiem, chciałbym zobaczyć solówkę, w której mi to pokażesz jeszcze - zapowiedział Robert.

Wszystko fajnie, miło, przyjemnie, poprawnie, ale poprawnie to za mało, ja chcę zobaczyć Wiktorię, która jest najlepszym wydaniem samej siebie - oceniła Ida

Robert Kupisz: 8,5

Ida Nowakowska: 7,5

Ewa Chodakowska: 10

Razem: 26

8/8
Kasia Dziurska w blond peruce
EastNews

Jako ostatnia zatańczyła Kasia Dziurska, która odtworzyła układ z teledysku Sii - "Chandelier"! Pozostali uczestnicy mieli łzy w oczach!

Masz ciało sportowca, serce sportowca, duszę sportowca. Jesteś mistrzem. Jesteś dla mnie po mistrzowsku i tancerką i aktorką.  - powiedziała Ewa Chodakowska.

Robert Kupisz: 10

Ida Nowakowska: 9,5

Ewa Chodakowska: 10

Razem: 29,5

 

Tabela końcowa:

Patricia i Victoria - 81,5 + 28 = 109,5 pkt

Wiktoria i Adam - 80 + 26 = 106 pkt

Kasia i Emilian - 66,5 + 29,5 =96 pkt

Marcelina i Rafał - 69,5 + 25,5 = 95 pkt

Po zsumowaniu wszystkich punktów okazało się, że z programem muszą pożegnać się: Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak.