Sylwia Szostak zdradziła kulisy programu "Agent"
Facebook
TV-Show

Sylwia Szostak miała zostać agentem! W DDTVN zdradziła kulisy programu "Agent Gwiazdy"

Konflikty w programie były wyreżyserowane?

Sylwia Szostak miała zostać agentem! Uczestniczka, która odpadła w ostatnim odcinku programu "Agent Gwiazdy" pojawiła się dzisiaj w Dzień Dobry TVN i zdradziła kulisy show TVN. Okazuje się, że producenci proponowali jej rolę agenta. Trenerka fitness opowiedziała również, jak wyglądała rywalizacja w programie, dlaczego zgodziła się w nim wystąpić i czy zachowanie gwiazd było wyreżyserowane.

Wszystko to co było widać przed kamerami było na żywo. Nie było mowy, żeby ktoś nam mówił "teraz masz być groźna". Czasami byliśmy przez produkcję podpuszczani troszeczkę, żeby się zwrócić przeciwko sobie. Natomiast wszystkie sojusze, jakieś konspiracje między ludźmi, jakieś pomysły kogoś żeby być przeciwko komuś wychodziły podczas programu. Byliśmy w takim zamkniętym świecie. Ja przede wszystkim zgodziłam się na udział w programie dla przygody. Chciałam pokonać swój lęk wysokości. To była główna rzecz, która sprawiła, że wzięłam w tym udział. Natomiast jeżeli chodzi o ludzi tam, o nasze zachowania, nie byłam w stanie przewidzieć co mnie czeka na miejscu. To nie jest naturalne, żeby być z obcymi ludźmi, zamknięci jak na kolonii dla dorosłych. Przebywać tam przez taki kawał czasu - niestety z ludzi wychodzą różne instynkty: czasami dobre, czasami złe.

Ze mnie co wyszło? To, że ja naprawdę nie potrafię kłamać i nie lubię, po prostu nie znoszę. Ja dlatego nie chciałam być agentem, bo stwierdziłam, że ja sama bym się strasznie z tym męczyła (...) Nie mogę do końca o tym mówić, natomiast każdy miał możliwość przemyśleć to, czy by sobie w tej roli poradził.

Sylwia Szostak nie ukrywa, że dzięki programowi zyskała nowych przyjaciół. Sportsmenka wciąż utrzymuje kontakty z Evą Haliną Rich, Dominiką Tajner Wiśniewską i Michałem Szpakiem.

 

Żałujecie, że Sylwia Szostak odpadła z programu "Agent"? Jak myślicie, która z pozostałych gwiazd przyjęła propozycję producentów i została agentem?

 

Zobacz także: Tylko u nas! Antek Królikowski zdradził, jak wyglądają relacje gwiazd po "Agencie". Przyjaźnią się dalej naprawdę?

 

Sylwia Szostak zdradziła kulisy programu Agent.

Trenerka fitness opowiedziała z kim z programu wciąż się przyjaźni.

Tomasz Oświeciński
ONS
Newsy
Tomasz Oświeciński z córką w drodze do "Pytania na Śniadanie". Córka podobna do taty :-)? ZDJĘCIA
Tomasz Oświeciński z córką w drodze do "Pytania na Śniadanie". Córka podobna do taty :-)? ZDJĘCIA
Joanna Jabłczyńska w niebieskiej sukience
Newsy
Agent, odcinek 6. Z programu odpadła Eva Halina Rich! Kto jest agentem?
Kto jest agentem?

Agent, odcinek 6. Kto odpadł z programu? Kto jest agentem? Wszystkiego dowiecie się z naszej relacji na żywo na Party.pl. Przypomnijmy,  że w piątym odcinku z programem pożegnał się Maciek Sieradzky - jeden z najzabawniejszych uczestników tej edycji... Kto odpadł we wtorek w szóstym odcinku?  W szóstym odcinku odpadła Eva Halina Rich.  Pierwsze zadanie: mapa i dotarcie do campingu Uczestnicy musieli dojechać na camping, ale najpierw musieli ułożyć mapę z puzzli - zajęło im to niecałe 15 minut. Problem był w tym, że uczestnicy musieli wybrać jeden z trzech campingów. W końcu wybrali czerwony. Okazało się, że w tym zadaniu rządziły głównie panie! Zadanie nie było takie proste - uczestnicy pomylili trasę! Czy ktoś specjalnie pokierował samochód w złym kierunku?   W graczach pokazuje się coraz więcej emocji. Tomek Oświeciński twierdził, że to Hubert Urbański jest agentem... A Hubert stwierdził, że agentem jest właśnie Tomek! Dziewczyny zaczęły się kłócić w samochodzie. Niestety uczestnikom programu nie udało się wykonać zadania. Spędzili cztery godziny na słońcu i... nic. Nie znaleźli campingu. Drugie zadanie: kluczyk czy immunitet? Uczestnicy Agenta w drugim zadaniu mogli wygrać immunitet lub kluczyk.  Asia Jabłczyńska jako pierwsza chwyciła kluczyk! Druga poszła Eva Halina Rich - wzięła immunitet. Monika Mrozowska wzięła kluczyk. Dominika Tajner również wzięła kluczyk. Hubert Urbański wziął kluczyk. Sylwia Szostak również wzięła kluczyk! Czy ktoś weźmie immunitet? Tomek Oświeciński także chwycił za kluczyk... Królikowski także, mimo że Tamara była pewna, że weźmie immunitet. A teraz czas na Tamarę. Tamara jako ostatnia wzięła kluczyk jak wszyscy inni zawodnicy! Trzecie zadanie: poszukiwacze złota Zawodnicy musieli znaleźć złoto! Znalezienie kawałków złota wcale nie było takie proste. W dodatku przez przypadek...

Agent gwiazdy
Newsy
Agent: odcinek 7. Z programu odpadła Sylwia Szostak! Rywalizacja między gwiazdami się zaostrza!
To był odcinek pełen emocji!

Agent , odcinek 7. Kto odpadł z programu? Kto jest agentem? Przypomnijmy, że w szóstym odcinku odpadła Eva Halina Rich , której zniknięciem przejęła się tylko Sylwia Szostak.  Kto odpadł teraz? Sylwia Szostak! Jak do tego doszło? Prześledźmy co się działo? Pierwsze zadanie to odnaleźć porwane Monikę i Sylwię Monika Mrozowska i Sylwia Szostak zniknęły w nocy. Zadaniem 6-osobowej grupy było je odnaleźć. Czy bardzo chcieli? Moniki nie bardzo... Monika bywa fałszywa i traktujemy ją z rezerwą - mówił Antek Królikowski. Wiele razy próbowała nas oszukać. Nawet Huberta próbowała wyprowadzić w pole. Jest bardzo podejrzana - dodali Macademian Girl i Tomek Oświeciński. Grupa ma znaleźć klucz i telefon nad brzegiem rzeki. Mają na to 2,5 godziny, a do zdobycia 3,5 tys. złotych.  Podzielili się: jedna trzyosobowa grupa porusza się jeepem, druga motorówką. Tymczasem dziewczyny są w opuszczonym, zamkniętym szpitalu. Odgadły kiedy szpital został zamknięty i dzięki temu dotarły do telefonu, na który grupa ma zadzwonić. Grupa również odgadła zagadki i znalazła swoje telefony. Jednak kontakty między grupami, a dziewczynami były nerwowe. Silny, mądra i wesoły - scharakteryzował Antka, Tamarę i Tomka - Hubert. Ta grupa jechała jeepem. Antek chciał jak najbardziej zdenerwować Monikę i Sylwię. I trzeba przyznać, że mu się udało. Kiedy Antek skontaktował się z dziewczynami, zaczął z nimi ostro. - Grzecznie proszę się odzywać, bo was nie uwolnimy. Dyskutujemy z tym, żeby was odnaleźć, nie wszyscy chcą - Antek ostro rozmawiał z Mrozowską. Grupa postanowiła też zmylić dziewczyny - wymyślili inną wersję wydarzeń dla Moniki i Sylwii, by źle odpowiadały na pytania końcowe. Zadnie drugie wymiana kopertami z immunitetem i pieniędzmi Kolejne zdanie: koperty, w których są pieniądze,...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner