Sylwia Szostak zdradziła kulisy programu "Agent"
Facebook

Sylwia Szostak miała zostać agentem! W DDTVN zdradziła kulisy programu "Agent Gwiazdy"

Sylwia Szostak zdradziła kulisy programu "Agent"
Facebook

Sylwia Szostak miała zostać agentem! Uczestniczka, która odpadła w ostatnim odcinku programu "Agent Gwiazdy" pojawiła się dzisiaj w Dzień Dobry TVN i zdradziła kulisy show TVN. Okazuje się, że producenci proponowali jej rolę agenta. Trenerka fitness opowiedziała również, jak wyglądała rywalizacja w programie, dlaczego zgodziła się w nim wystąpić i czy zachowanie gwiazd było wyreżyserowane.

Wszystko to co było widać przed kamerami było na żywo. Nie było mowy, żeby ktoś nam mówił "teraz masz być groźna". Czasami byliśmy przez produkcję podpuszczani troszeczkę, żeby się zwrócić przeciwko sobie. Natomiast wszystkie sojusze, jakieś konspiracje między ludźmi, jakieś pomysły kogoś żeby być przeciwko komuś wychodziły podczas programu. Byliśmy w takim zamkniętym świecie. Ja przede wszystkim zgodziłam się na udział w programie dla przygody. Chciałam pokonać swój lęk wysokości. To była główna rzecz, która sprawiła, że wzięłam w tym udział. Natomiast jeżeli chodzi o ludzi tam, o nasze zachowania, nie byłam w stanie przewidzieć co mnie czeka na miejscu. To nie jest naturalne, żeby być z obcymi ludźmi, zamknięci jak na kolonii dla dorosłych. Przebywać tam przez taki kawał czasu - niestety z ludzi wychodzą różne instynkty: czasami dobre, czasami złe.

Ze mnie co wyszło? To, że ja naprawdę nie potrafię kłamać i nie lubię, po prostu nie znoszę. Ja dlatego nie chciałam być agentem, bo stwierdziłam, że ja sama bym się strasznie z tym męczyła (...) Nie mogę do końca o tym mówić, natomiast każdy miał możliwość przemyśleć to, czy by sobie w tej roli poradził.

Sylwia Szostak nie ukrywa, że dzięki programowi zyskała nowych przyjaciół. Sportsmenka wciąż utrzymuje kontakty z Evą Haliną Rich, Dominiką Tajner Wiśniewską i Michałem Szpakiem.

 

Żałujecie, że Sylwia Szostak odpadła z programu "Agent"? Jak myślicie, która z pozostałych gwiazd przyjęła propozycję producentów i została agentem?

 

Zobacz także: Tylko u nas! Antek Królikowski zdradził, jak wyglądają relacje gwiazd po "Agencie". Przyjaźnią się dalej naprawdę?

 

Sylwia Szostak zdradziła kulisy programu Agent.

Trenerka fitness opowiedziała z kim z programu wciąż się przyjaźni.

Więcej na temat Agent Sylwia Szostak
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00