Krzysztof Szafrański z "Hotelu Paradise 3"
Mat. prasowe

Krzysztof z "Hotel Paradise 3" miał dziewczynę występując w programie? Nie uwierzycie, co powiedział tuż po Rajskim Rozdaniu! 

Krzysztof Szafrański z "Hotelu Paradise 3"
Mat. prasowe

Krzysztof żałuje udziału w "Hotelu Paradise"? Były uczestnik programu w rozmowie z Klaudią El Dursi bardzo szczerze skomentował to, co wydarzyło się podczas pierwszego Rajskiego Rozdania. Prowadząca hit TVN7 tuż po emisji odcinka opublikowała w sieci krótkie nagranie, jak żegna się z Krzyśkiem, a były uczestnik zaczyna mówić o swojej... dziewczynie! Co zdradził w rozmowie z Klaudią?

Zaskakujące wyznanie Krzyśka 

Kolejny odcinek trzeciej edycji "Hotelu Paradise" już za nami. W ostatniej odsłonie show doszło do pierwszego Rajskiego Rozdania i niestety, pierwsza osoba musiała pożegnać się z programem. Trudną decyzję musiała podjąć Kornelia, która tuż przed Rajskim Rozdaniem dowiedziała się, że Krzysiek nikomu nie powiedział, że traktuje ją poważnie jako kandydatkę do sparowania. W trakcie rozdania do Kornelii podeszło dwóch uczestników- Marcin i właśnie Krzysztof. Uczestniczka show zdecydowała, że chce być w parze z Marcinem, więc Krzysztof musiał spakować swoje rzeczy i opuścić willę. 

Co ciekawe, tuż po emisji ostatniego odcinka Klaudia El Dursi podczas relacji na InstaStories opublikowała krótkie pożegnanie z Krzyśkiem, a wtedy były uczestnik "Hotelu Paradise" zaskoczył ją swoim wyznaniem! Krzysiek powiedział wprost, że żałuje udziału w programie! 

Krzysiu, co poszło nie tak?- zapytała Klaudia El Dursi.

Stresik... jeszcze dziewczyna jest na miejscu. Głupia decyzja była z tym wszystkim... Mogłem tego nie robić, ale ok- odpowiedział Krzysztof.

 Nie mów takich rzeczy- mówiła zaskoczona prowadząca "Hotel Paradise".

Żałujecie, że Krzysiek pożegnał się już z programem "Hotel Paradise"?

Zobacz także: Nowy uczestnik "Hotelu Paradise" to... były chłopak Agi Boryń z "Love Island"! Mamy ich wspólne zdjęcia

Krzysiek podczas rozmowy z Klaudią El Dursi wspominał o dziewczynie.

Klaudia El Dursi w brzoskwiniowej sukience, Krzysiek z Hotelu Paradise w białej koszuli
Instagram

Krzysiek żałuje, że zgłosił się do programu?

Krzysztof Szafrański z "Hotelu Paradise 3"
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48