Idol wraca. Kto  w jury?
TV-Show

Znamy jurorów nowego Idola! Do Jacka Cygana i Elżbiety Zapendowskiej dołączy wielka artystka! Która?

Znamy jurorów nowego Idola! Do Jacka Cygana i Elżbiety Zapendowskiej dołączy wielka artystka! Która?

Kora będzie jurorką w "Idolu"!? Wiosną na antenie Polsatu zobaczymy nową edycję kultowego programu. W fotelu jurorskim zasiądzie m.in. Kora - czytamy na łamach "Super Expressu". Informacje o wznowieniu popularnego w latach 2002-2005 muzycznego show pojawiały się w mediach już od jakiegoś czasu. Dziś już wiadomo, że "Idol" ma zastąpić miejsce zdjętego z anteny"Must be the music. Tylko muzyka".

 

Paulina Sykut zachwyciła jako Kora w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

Kora w jury "Idola"

 

Oprócz Kory Jackowskiej jurorami w "Idolu" mają być: Elżbieta Zapendowska i Jacek Cygan. Artystka miałaby zarobić na show około 200 tysięcy złotych. Postanowiliśmy jednak sprawdzić u samego źródła, czy Kora rzeczywiście weźmie udział w Idolu.

 

AKTUALIZACJA

 

Kamil Sipowicz, mąż i menadżer artystki, powiedział nam, że nic nie wie na temat udziału piosenkarki w nowym Idolu.

 

A może rozmowy nadal trwają? Czekamy z niecierpliwością na kolejne informacje!

 

 

Zobacz też: To, niestety, potwierdzone! "Must Be The Music" znika z anteny, Kora Jackowska traci pracę...

 

Kora Jackowska będzie jurorką w "Idolu"! Tak twierdzi Super Express.

Kora Jackowska na planie spotu Must Be The Music
East News

 

Kora w Idolu? To wciąż wielka niewiadoma!

Kora Jackowska
ONS

Tylko muzyka. Must be the music 11 edycja - wiosenna ramówka Polsatu
TV-Show
To, niestety, potwierdzone! "Must Be The Music" znika z anteny, Kora Jackowska traci pracę...
To, niestety, potwierdzone! "Must Be The Music" znika z anteny, Kora Jackowska traci pracę...

Program "Must Be The Music. Tylko muzyka" znika z anteny! Po 11 edycjach stacja Polsat zdecydowała się zakończyć emisję muzycznego show. Rzecznik prasowy stacji Tomasz Matwiejczuk, w rozmowie z businessinsider.com.pl potwierdził te informacje. Matwiejczuk przyznaje jednak, że władze Polsatu nie wykluczają, iż w przyszłości MBTM wróci. Program przez kilka lat cieszył się ogromną popularnością i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Postanowiliśmy jednak, że jesienią zaproponujemy widzom coś innego, a „Tylko muzyka” być może jeszcze kiedyś powróci na antenę  - powiedział Tomasz Matwiejczuk portalowi. Informacje o możliwości zakończenia emisji programu pojawiły się już kilka tygodni temu. Jeden z tabloidów donosił wówczas, że Polsat zastanawia się na kontynuacją muzycznego show. W zwiazku z tym pracę straciłaby m.in. Kora Jackowska, która wciąż potrzebuje ogromnych kwot na leczenie nowotworu.  Niestety, jak się okazuje, wcześniejsze plotki okazały się prawdziwe - Must Be The Music znika z anteny. Żałujecie?   Zobacz także: Kora sprzedaje mieszkanie, by zdobyć pieniądze na walkę z rakiem   Must Be The Music znika z anteny.   Polsat rezygnuje z emisji show.

Elżbieta Zapendowska skomentowała decyzję Polsatu o zakończeniu MBTM
East News
Newsy
Elżbieta Zapendowska straciła pracę w Must Be the Music: "Ja to siebie teraz bardziej widzę w grobie!"
Elżbieta Zapendowska straciła pracę w Must Be the Music: "Ja to siebie teraz bardziej widzę w grobie!"

Elżbeta Zapendowska skomentowała informacje o zakończeniu programu Must Be The Music. Stacja Polsat podjęła decyzję, że po 11 edycjach muzyczne talent show znika z anteny. Nauczycielka śpiewu, razem z pozostałymi jurorami, straciła pracę i nie będzie już oceniać młodych talentów w programie. Jak zareagowała na decyzję władz Polsatu? Muzyczna ekspertka w rozmowie z Faktem nie ukrywa, że nie zamierza rozpaczać po stracie pracy. Bardzo dobrze nam wszystkim zrobi ta przerwa. A jeśli to jednak koniec programu, to trudno. Ja to siebie i tak bardziej widzę teraz w grobie niż w jakimś programie, różnie może się zdarzyć  - stwierdziła Zapendowska. -  Całe życie robię swoją robotę, która w gruncie rzeczy jest podobna do tej na wizji. Myślę, że jakoś to przeżyję. Według informacji tabloidu,  Elżbieta Zapendowska już wkrótce ma prowadzić warsztaty muzyczne we Włocławku. Z zakończenia emocji Must Be The Music z pewnością nie jest zadowolona koleżanka Zapendowskiej-  Kora Jackowska. Piosenkarka wciąż potrzebuje ogromnych kwot na leczenie - a niestety teraz straciła stały dochód.   A Wy żałujecie, że program Must Be The Music znika z anteny?   Zobacz także: "Ślepy zawsze coś lepszego zobaczy" - Elżbieta Zapendowska o swoim słabym wzroku   Elżbieta Zapendowska o zakończeniu MBTM.   Program MBTM znika z anteny.

Kora Jackowska
ONS
Newsy
Kora może stracić pracę w "Must be the Music"! Gwiazda nadal potrzebuje ogromnych sum na leczenie
Co dalej z programem?

Kora straci pracę w "Must be the music"? Artystka, która nadal potrzebuje ogromnych kwot na leczenie nowotworu, może znaleźć się w trudnej sytuacji. Miesięczna kuracja gwiazdy to koszt rzęczu 24 tysięcy złotych. Dzięki wsparciu fanów i ludzi dobrej woli, gwieździe udało się zebrać 72 tysiące złotych. Jednak Kora być może wkrótce może mieć kolejny problem finansowy.   "Must be the music" zniknie z anteny?   Jak napisał "Super Express", Polsat zastanawia się nad kontynuacją show "Must be the music". Wokalistka występuje w programie w roli jurorki. Utrata pracy, w oboliczu walki z rakiem, może okazać się dla niej bardzo problematyczna. Jak pisze tabloid, powołując się na informację z działu PR Polsatu, nie zapadła jeszcze decyzja w sprawie kolejnej edycji "Must be the music". Na stronie intetnetowej stacji pojawiała się natomiast sonda dla widzów, w której zapytano, czy powinien powstać następny sezon, a może przyszła pora na przerwę i definitywne pożegnanie z programem.   Przypomnijmy, że Kora od trzech lat zmaga się z nowotworem jajnika. Gwiazda przymuje lek o nazwie olaparibem , który nie jest redundowany przez NFZ. Ma on zapobiec nawrotowi choroby. Artyska finansuje swoje leczenia sama. Preparat będzie musiała przyjmować do końca życia. Czeka również na decyzję NFZ w sprawie leku. W czerwcu ma być ogłoszona decyzja, czy olaparib znajdzie się w końcu na liście leków refundowanych. Wkrótce dowiemy się pewnie również, czy dalej z "Must be the music". Będziemy trzymać kciuki za Korę!   Zobacz też: Kora Jackowska nie jest już blondynką! Mamy zdjęcia gwiazdy w nowej fryzurze.   Kora może stacić pracę w "Must be the music". Stacja zastanawia się nad kontynuowaniem programu.

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner