Małgorzata Rozenek, Hanna Lis pozują do zdjęć na pokazie mody, Kinga Rusin, Piotr Kraśko wychodzą ze studia DDTVN
ONS

Już dziś konferencja ramówkowa TVN! Kinga Rusin spotka się z Hanną Lis? Gdzie oglądać RELACJĘ NA ŻYWO

Małgorzata Rozenek, Hanna Lis pozują do zdjęć na pokazie mody, Kinga Rusin, Piotr Kraśko wychodzą ze studia DDTVN
ONS

Już dziś odbędzie się konferencja ramówkowa TVN, na której pojawią się największe gwiazdy stacji, jak i nowe twarze! Małgorzata Rozenek, Małgorzata Kożuchowska, Piotr Stramowski czy Hanna Lis - wszystkie te gwiazdy będą opowiadać o produkcjach, w których wzięły udział, pozować do zdjęć, robić sobie selfie z innymi gwiazdami. Z pewnością będzie się działo!

Chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się na konferencji? Czytaj nasz serwis, bo już koło godziny 13.00 pojawią się u nas pierwsze galerie, a do tego na Facebooku Party - relacja na żywo z tego wydarzenia! Pokażemy Wam, jak prezentowały się gwiazdy, i co opowiedziały o swoich programach! 

 

Relacja z jesiennej ramówki TVN

 

Jakie nowości pojawią się w nowej ramówce TVN? Zamiast programu "Agent" pojawi się "Azja Express", w którym wzięli udział m.in. Małgorzata Rozenek, Hanna Lis, Radek Majdan, Renata Kaczoruk czy Przemysław Saleta. Program poprowadzi Agnieszka Szulim, która razem z uczestnikami programu na ponad miesiąc pojechała do Azji. Zadaniem uczestników jest dotarcie w jednego miasta do drugiego w najkrótszym czasie. Kto pojawi się ostatni, odpada z show. Uczestnicy podróżują bez przewodników, jedzenia, dostają tylko jednego dolara dziennie. Co jeszcze w ramówce? Nowy serial "Na noże" z Piotrem Stramowskim i Wojciechem Zielińskim oraz program "Ślub od pierwszego wejrzenia", w którym eksperci będą dobierać w pary uczestników programu. Do tego w jesiennej ramówce jeszcze "Mam talent", "Top model. Zostań modelką", Kuba Wojewódzki czy serial "Druga szansa". 

 

ZOBACZ: Mamy zwiastun show "Azja Express". Zmęczona Lis, przestraszona Miko... Widać, że było ciężko! WIDEO

 

Małgorzata Kożuchowska na planie serialu "Druga szansa"

Zwiastun Druga Szansa - Małgorzata Kożuchowska

Na antenie TVN już we wrześniu zadebiutuje "Azja Express"

Azja Express

I serial "Na noże"

Na noże, Stramowski, Zieliński
X-News

 

 

Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59