Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Zdjęcia z planu zagranicznych edycji Ślub od pierwszego wejrzenia
YouTube
TV-Show

Powstaje nowy show TVN, a w nim... uczestnicy wezmą ślub w ciemno!

Powstaje nowy show TVN, a w nim... uczestnicy wezmą ślub w ciemno!

Już we wrześniu TVN pokaże nowe show - "Ślub od pierwszego wejrzenia", w którym uczestnicy będą brali ślub zaraz po tym, jak się poznają! O co chodzi? Poznajcie wszystkie szczegóły!

 

"Hotel Paradise 3": Przed udziałem w show Maurycy zmienił nazwisko! Wcześniej robił karierę pod innym. Dlaczego?

Nowy program TVN - Ślub od pierwszego wejrzenia

TVN program "Ślub od pierwszego wejrzenia" szykował prawie cały rok. Castingi do show rozpoczęły się już w listopadzie 2015 roku. Ogłoszenie brzmiało: "Jesteś samotny i spragniony miłości? Nie boisz się wyzwań? Fascynują Cię eksperymenty? Zgłoś się do nowego niezwykłego programu telewizyjnego! Pilnie poszukiwani odważni single i przebojowe singielki. Jeśli marzycie o odnalezieniu miłości w swoim życiu, ten program jest dla Was. Jeśli czujesz, że już nadszedł czas by stworzyć związek i jesteś w wieku 25-45 lat, zgłoś się do innowacyjnego i intrygującego programu”


Kim będą uczestnicy show i na czym będzie ono polegało? Uczestnicy show zostaną dobierani w pary przez... ekspertów - na podstawie zapachu, wzrostu, testów psychologicznych oraz życiowych doświadczeń. Kto to będzie? Dr Piotr Mosak - psycholog, Monika Staruch - seksuolog oraz prof. Bogusław Pawłowski - antropolog. Uczestnicy poznają się dopiero w urzędzie stanu cywilnego! Wtedy też zadecydują, czy wezmą ślub. Jeśli tak, to TVN zafunduje parze ślub i podróż poślubną!

Samotność to plaga naszych czasów, która dotyka coraz większą część społeczeństwa. Słyszymy o kolejnych rozwodach i rozpadających się związkach. Czy winę za to może ponosić także biologia? Podczas tego eksperymentu chcemy pokazać, że o sukcesie związku często decydują czynniki, których nie jesteśmy nawet świadomi – tłumaczy Grzegorz Madej, producent programu, w rozmowie z gazetą.pl.

Zapowiada się bardzo ciekawa jesień w TVN!

 

Zobacz: Oryginalne suknie ślubne – nie tylko dla gwiazd

 

Zdjęcia z zagranicznych edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Zdjęcia z planu zagranicznych edycji Ślub od pierwszego wejrzenia
YouTube

 

Zdjęcia z planu zagranicznych edycji Ślub od pierwszego wejrzenia
YouTube

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Powstanie 2. edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Facebook
Newsy
Będzie druga edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Wiemy, jaką decyzję podjęły władze TVN!
Będzie druga edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Wiemy, jaką decyzję podjęły władze TVN!

Powstanie druga edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" ! Okazuje się, że dzięki świetnym wynikom oglądalności władze TVN podjęły decyzję o kontynuacji kontrowersyjnego formatu. Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl kolejną odsłonę reality-show widzowie będą mogli zobaczyć jesienią 2017 roku. Stacja TVN rozpoczyna poszukiwania potencjalnych kandydatów do programu.   Zobacz także: Poznają się w urzędzie... kilka sekund przed własnym ślubem! Czy się na niego zdecydują? Co zobaczymy w TVN? „Ślub od pierwszego wejrzenia” to jeden z bardziej kontrowersyjnych programów z jakim się spotkałem.  W telewizji jest miejsce również na takie tematy  - skomentował w rozmowie z portalem dyrektor programowy Grupy TVN, Edward Miszczak. O co chodzi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia"? W programie uczestnicy szukają swojej drugiej połówki na całe życie - jednak nie robią tego sami. Potencjalnych partnerów na męża czy żonę, wybierają im eksperci, którzy po wnikliwej analizie na podstawie wzrostu, zapachu i testów psychologicznych łączą ich w pary. Wybrane osoby, które zdecydują się uwierzyć specjalistom, decydują się na ślub w ciemno. Pary poznają się bowiem dopiero w urzędzie stanu cywilnego, chwilę przed własnym ślubem.   Oglądacie program "Ślub od pierwszego wejrzenia" ?   Zobacz także: Dlaczego chłopak nie dzwoni po spotkaniu. Kiedy odezwać się po pierwszej randce?   Powstanie 2. edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia".   Widzowie będą mogli zobaczyć kolejną odsłonę show już jesienią 2017 roku.

Newsy
Poznają się w urzędzie... kilka sekund przed własnym ślubem! Czy się na niego zdecydują? Co zobaczymy w TVN?
Poznają się w urzędzie... kilka sekund przed własnym ślubem! Czy się na niego zdecydują? Co zobaczymy w TVN?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" od samego początku wzbudza ogromne emocje nie tylko wśród widzów, ale przede wszystkim wśród uczestników show i ich rodzin. Kim są uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"? Do nowego show TVN zgłoszały się samotne osoby poszukujące swojej drugiej połówki.   "Ślub od pierwszego wejrzenia" o czym jest? Po wnikliwej analizie na podstawie wzrostu, zapachu i testów psychologicznych eksperci połączyli w pary m.in. Magdę i Krystiana oraz Ewę i Darka. To właśnie oni w trzecim odcinku programu poznają się w urzędzie stanu cywilnego... kilka sekund przed swoim ślubem. Czy ostatecznie zdecydują się na ślub? Tego dowiemy się już wieczorem podczas emisji programu.   Zobacz: Już dziś uczestnicy show "Ślub od pierwszego wejrzenia" powiedzą sobie TAK! Zobacz ZWIASTUN   Rodziny uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenie" nawet przed kamerami nie ukrywały swoich emocji i obaw związanych z planami swoich dzieci czy rodzeństwa. "On zwariował" - zareagowała mama Krystiana, który przyszedł oświadczyć jej, że za tydzień bierze ślub z obcą kobietą. Z kolei bracia uczestniczki Ewy nie zaakceptowali jej decyzji i jeszcze przed planowanym ślubem zapowiedzieli, że się nie pojawią na uroczystości. Czy ich obawy są słuszne? A może wyniki analizy ekspertów potwierdzą, że pary przez nich dobrane będą tworzyć szczęśliwe małżeństwa? Kim są eksperci programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"? Dr Piotr Mosak - psycholog, Monika Staruch - seksuolog oraz Prof. Bogusław Pawłowski - antropolog z Uniwersytetu Wrocławskiego- to właśnie oni wybrali pasujących do siebie uczestników programu i zdecydowali, że są dla siebie stworzeni. Po dopasowaniu...

Eksperci programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Facebook
Newsy
Oglądacie "Ślub od pierwszego wejrzenia"? Kontrowersyjne show okazało się wielkim hitem czy klapą?
Oglądacie "Ślub od pierwszego wejrzenia"? Kontrowersyjne show okazało się wielkim hitem czy klapą?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia"  okazał sie kolejnym hitem TVN! Kontrowersyjne show ogląda średnio 1,40 mln osób, dzięki czemu stacja miażdży konkurencję w czasie jego emisji. Według informacji portalu wirtualnemedia.pl widownia programu wzrasta z każdym kolejnym odcinkiem. Pierwszą odsłonę "Ślubu od pierwszego wejrzenia" obejrzało średnio 1,30 mln widzów, drugą 1,43 mln, a trzeci odcinek zgromadził przed telewizorami 1,47 mln osób!   Zobacz: Poznają się w urzędzie... kilka sekund przed własnym ślubem! Czy się na niego zdecydują? Co zobaczymy w TVN? Pomysł na pewno budził kontrowersje, zresztą nie tylko u nas. Ale myślę, że jeśli ktoś zaczął oglądać ten program to przekonał się, że nie ma tu żadnej zabawy uczuciami. To jest prawdziwe życie. Prowadzony na serio eksperyment, który skłania do zastanowienia się nad naturą związków dwojga ludzi - przyznaje zastępca dyrektora programowego TVN, Bogdan Czaja. W czasie nadawania "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na drugim miejscu w zestawieniu znalazł się Polsat, który wybiera 885 714  widzów. Na trzecim miejscu znalazła się Telewizyjna Dwójka, którą ogląda 734 542.   O co chodzi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia"? W programie uczestnicy szukają swojej drugiej połówki na całe życie - jednak nie robią tego sami. Potencjalnych partnerów na męża czy żonę, wybierają im eksperci, którzy po wnikliwej analizie na podstawie wzrostu, zapachu i testów psychologicznych łaczą ich w pary. Wybrane osoby, które zdecydują się uwierzyć specjalistom, decydują się na ślub w ciemno. Pary poznają się bowiem dopiero w urzędzie stanu cywilnego, chwilę przed własnym ślubem.   Oglądacie program "Ślub od pierwszego wejrzenia" ?   Zobacz także: Gdzie i jak szukać chłopaka?   Ślub od pierwszego wejrzenia hitem TVN. Oglądacie...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner