Kilka dni temu Agnieszka Kaczorowska powiedziała, co sądzi o nowych jurorach w "Tańcu z Gwiazdami". W sieci rozpętała się niemała burza, w której głos zabrał Rafał Maserak oraz Iwona Pavlović. Teraz do tego grona dołączyła jedna z uczestniczek tegorocznej edycji tanecznego show- Dagmara Kaźmierska, która w ostrych słowach podsumowała tę aferę.

Reklama

Dagmara Kaźmierska podsumowała Agnieszkę Kaczorowską

Niedawno w sieci pojawiła się burza odnośnie składu jury w "Tańcu z Gwiazdami", która rozpoczęła Agnieszka Kaczorowska. Na ten temat wypowiedziało się kilka osób, a teraz głos postanowiła zabrać uczestniczka show - Dagmara Kaźmierska. Logicznym jest, że to właśnie gwiazdy mają najlepszy ogląd na tegoroczny skład sędziowski, ponieważ to o ich tańcu wypowiadają się jurorzy.

Agnieszka Kaczorowska
Pawel Wodzynski/East News

W rozmowie z serwisem "ShowNews" Dagmara Kaźmierska postanowiła dorzucić kilka swoich słów i stanęła w obronie jurorów "Tańca z Gwiazdami":

Za bardzo nie wiem, kim jest pani Agnieszka Kaczorowska. Każdy może wyrazić zdanie na temat tego, czy mu się podoba jury czy nie, ale ta pani chyba nie jest w żadnym zarządzie, ani nie jest jakimś ważnym decydentem, żeby mówiła, co jest dobre a co nie. Jeśli ta pani się nie zgadza, to jak najbardziej jest to jej ocena i jej zdanie

Okazuje się, że pomimo niskich not, które dostała Dagmara w poprzednim odcinku nie wyobraża sobie innego składu jury. Jest zadowolona z decyzji produkcji o zatrudnieniu Ewy Kasprzyk, Tomasza Wygody i Rafała Maseraka.

Jakieś gremium osób zdecydowało o tym, że akurat ci ludzie, a nie inni muszą być w programie. Wierzyli w nich. Ten program nie był przygotowany na kolanie z dnia na dzień, więc uważam, że ten wybór był dobry
- powiedziała serwisowi ShowNews.
Dagmara Kaźmierska ma powód do świętowania
Pawel Wodzynski/East News

Przypominamy, że tuż przed debiutem tegorocznej edycji zawrzało, a to za sprawą nieprzychylnych słów Agnieszki Kaczorowskiej skierowanych do jednego z jurora - Tomasza Wygody. W obronie kolegi stanął Rafał Maserak, który zarzucił Kaczorowskiej zazdrość. Do wymiany zdań dołączyła również Czarna Mamba, która z kolei powiedziała, że Agnieszka nie pierwszy raz wyraża swoje opinie na temat "Tańca z Gwiazdami" i nie jest dla niej osobą wiarygodną.

Zobacz także

Podoba Wam się obecny skład jury?

Reklama

Zobacz także: Fani ostro krytykują Kaczorowską: "Jesteś tak pogrążona w samouwielbieniu..."

Nowe jury "Tańca z Gwiazdami" podzieliło fanów
VIPHOTO/East News
Reklama
Reklama
Reklama