"Bake Off - Ale Ciacho!" w nowym składzie Marcelina Zawadzka na planie „Bake Off - Ale Ciacho!” Kasia Kołeczek na planie „Bake Off - Ale Ciacho!” Marcelina Zawadzka i Michał Bryś na planie „Bake Off - Ale Ciacho!” Nowe jury i nowi prowadzący w "Bake Off - Ale Ciacho!"
"Bake Off - Ale Ciacho!" w nowym składzie
mat. prasowe
Zmiany na plus?
1/5
"Bake Off - Ale Ciacho!" w nowym składzie
mat. prasowe

Już 11 września na antenę TVP 2 wraca „Bake Off - Ale Ciacho!”. W trzeciej odsłonie kulinarnego programu TVP pojawią się nowa prowadząca oraz nowy juror! Poprzednią edycję wraz z Marceliną Zawadzką prowadziła Dorota Czaja. Teraz zastąpi ją... Kasia Kołeczek! Kim jest?

Zobacz: Problem z podjadaniem? Marcelina radzi sobie z tym na planie "Bake Off"? Oj, chyba nie zawsze... ;)

Nowa prowadząca w Bake Off - Ale Ciacho! 

Kasia Kołeczek to aktorka filmowa i teatralna, absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej. Występuje na deskach Teatru Polonia, Och-Teatru oraz w Klubie Komediowym, Na dużym ekranie zadebiutowała w 2007 w „Sztuczkach” Andrzeja Jakimowskiego. Pojawiła się także w serialach: „Strażacy” i „Ojciec Mateusz”. Kasia zyskała popularność w Polsce i granicą, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii. Wystąpiła w kilku produkcjach o zasięgu europejskim, m.in. serialu BBC „Father Brown”. 

Ale to nie koniec zmian! Kto dołączy do jury? To gwiazdor show Polsatu! Zobaczcie na kolejnej stronie! 

Zobacz także: Syn Mikołaja Roznerskiego zaakceptował Marcelinę Zawadzką. Jak wyglądało ich pierwsze spotkanie?

2/5
Marcelina Zawadzka na planie „Bake Off - Ale Ciacho!”
ONS.pl

Marcelina Zawadzka na konferencji programu "Bake Off-Ale Ciacho". W nowym sezonie będzie współpracować z nową ekipą! 

3/5
Kasia Kołeczek na planie „Bake Off - Ale Ciacho!”

Kasia Kołeczek dołączy do show "Bake Off - Ale ciacho". Jak poradzi sobie w nowej roli? Przekonamy się we wrześniu! 

4/5
Marcelina Zawadzka i Michał Bryś na planie „Bake Off - Ale Ciacho!”

Do składu jury dołączy... Michał Bryś, szef piekielnej kuchni z poprzedniego sezonu "Hell's Kitchen" w Polsacie. Wspólnie z Krzysztofem Ilnickim oceni wypieki 12 uczestników programu. Michał Bryś będzie gospodarzem felietonów wplecionych w każdy odcinek. Dzięki nim, widz uda się w niezwykle smakowitą podróż po kulinarnym świecie.

5/5
Nowe jury i nowi prowadzący w "Bake Off - Ale Ciacho!"

Najlepsi amatorzy-cukiernicy w Polsce przez 10 tygodni będą rywalizować o nagrodę główną - 50 tys. złotych oraz tytuł Polskiego Mistrza Wypieków. W bitwie zmierzą się ze sobą m.in.: informatyk, licealista, nauczyciel matematyki, germanistka oraz hodowca pszczół. Uczestnicy programu muszą popisać się kulinarną wiedzą przygotowując wytrawne i słodkie wypieki m.in. kuchni polskiej, włoskiej i francuskiej. Nie zabraknie tych idealnych na śniadanie i imprezę dla dzieci.