Kasia Dziurska makijaż
Instagram

Burza w sieci po ocenie występu Kasi Dziurskiej i Emila! "Ida zwracała się do Emila jak do jakiegoś uczniaka"

Kasia Dziurska makijaż
Instagram

Kasia Dziurska i Emil Gankowski pożegnali się z programem "Dance dance dance". Para w półfinałowym odcinku ponownie odtworzyła choreografię do piosenki Pink "Try". Pierwszym razem ich układ zakończył się wypadkiem i tym razem obojgu bardzo zależało, aby przy powtórce wszystko się udało:

Oboje chcieliśmy jeszcze raz zatańczyć Pink. Ten występ był dla nas najtrudniejszy. Mieliśmy z tyłu głowy, że trochę nie wyszło. - powiedziała w show Kasia Dziurska. 

Półfinałowy występ poszedł po ich myśli, układ z żyrandolem udał się w całości, a tancerzom popłynęły łzy wzruszenia. Niestety, tę pełną emocji chwilę przerwała Ida Nowakowska, która bardzo ostro oceniła Emila Gankowskiego!

Co zarzuciła Ida Nowakowska partnerowi Kasi Dziurskiej?

Ida Nowakowska nie szczędziła pochwał pod adresem Kasi Dziurskiej. Była zachwycona jej postępami, pewnością siebie i zaangażowaniem:

Kasia ty jesteś niesamowita, bo oprócz tego, że jesteś tak sprawną tancerką, kobietą, też walczysz o Emila. Ja analizowałam tamten nieszczęsny występ. Ja nad żadną oceną tyle nie myślałam. - powiedziała Ida.

Ale tego samego nie mogła powiedzieć o partnerze tancerki, zarzucając mu wprost, że to on odpowiada za upadek Kasi Dziurskiej przy pierwszym występie z żyrandolem! 

Nie wskoczyłaś na ten żyrandol przez ciebie, Emil! - wyznała Nowakowska.

Kasia Dziurska stanęła w obronie partnera, ale Ida kontynuowała otwarcie mówiąc, że gwiazdą w tym programie jest Dziurska i to dzięki niej Emil znalazł się w show! Te słowa mocno go zabolały, bo widać jak ogromną pracę wkładał w każdy trening i jakie postępy zrobił.

Emil to nie jest atak na siebie. Ja darzę cię sympatią, ale to jest układ choreograficzny, to jest taniec. Między wami jest tak wielka przepaść. 

W jego obronie stanęli pozostali jurorzy, którzy podkreślili, że para z tym występem poradziła sobie po mistrzowsku. 

To jest dla mnie niesamowite, że wracacie silniejsi. Trudno wyrazić, co teraz czuje. Jesteście dla mnie mistrzami. - powiedziała Ewa Chodakowska ze łzami. 

Internauci krytykują ocenę Idy Nowakowskiej!

Ostrą ocenę występu Kasi Dziurskiej i Emila Gankowskiego krytykują Internauci w mediach społecznościowych. Zarzucają jurorce, znanej z ostrych wypowiedzi, że tym razem przesadziła i potraktowała partnera Dziurskiej, jak uczniaka, zapominając, że to jest program rozrywkowy i nie ma w nim profesjonalnych tancerzy:

Krytyka, w porządku, można, ale jej ton☝️ W pewnej chwili sama czułam się zażenowana. Ida zwracała się do Emila jak do jakiegoś uczniaka🤦‍♀️ Moim zdaniem, to on w tym starciu zachował więcej klasy. A sam taniec, energia i emocje były w typ przypadku ważniejsze niż cała technika. Dla mnie występ idealny, poruszający i ważny. 

Ja też tak uważam ale to jest wina Idy która dała 8 punktów za niedociągnięcia których nie było. 

Czy Ida powinna tak ostro ocenić parę?

Zobacz takżeIda Nowakowska do Kasi Dziurskiej: "Nie wskoczyłaś na ten żyrandol przez ciebie, Emil"! Szokująca ocena jurorki...

Kasia Dziurska i Emil podczas występu.

Kasia Dziurska krytyka Idy
Instagram

Kasia Dziurska w półfinale "Dance dance dance"

Kasia Dziurska w półfinale programu "Dance, dance, dance"
Waldemar Kompała / Jan Bogacz / TVP

 

Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41