Kasia Dziurska makijaż
Instagram
Newsy

Burza w sieci po ocenie występu Kasi Dziurskiej i Emila! "Ida zwracała się do Emila jak do jakiegoś uczniaka"

Burza w sieci po ocenie występu Kasi Dziurskiej i Emila! "Ida zwracała się do Emila jak do jakiegoś uczniaka"

Kasia Dziurska i Emil Gankowski pożegnali się z programem "Dance dance dance". Para w półfinałowym odcinku ponownie odtworzyła choreografię do piosenki Pink "Try". Pierwszym razem ich układ zakończył się wypadkiem i tym razem obojgu bardzo zależało, aby przy powtórce wszystko się udało:

Oboje chcieliśmy jeszcze raz zatańczyć Pink. Ten występ był dla nas najtrudniejszy. Mieliśmy z tyłu głowy, że trochę nie wyszło. - powiedziała w show Kasia Dziurska. 

Półfinałowy występ poszedł po ich myśli, układ z żyrandolem udał się w całości, a tancerzom popłynęły łzy wzruszenia. Niestety, tę pełną emocji chwilę przerwała Ida Nowakowska, która bardzo ostro oceniła Emila Gankowskiego!

"Dance Dance Dance": Ostre spięcie Idy Nowakowskiej i Joanny Jędrzejczyk. Musiał interweniować sam Agustin Egurrola!

Co zarzuciła Ida Nowakowska partnerowi Kasi Dziurskiej?

Ida Nowakowska nie szczędziła pochwał pod adresem Kasi Dziurskiej. Była zachwycona jej postępami, pewnością siebie i zaangażowaniem:

Kasia ty jesteś niesamowita, bo oprócz tego, że jesteś tak sprawną tancerką, kobietą, też walczysz o Emila. Ja analizowałam tamten nieszczęsny występ. Ja nad żadną oceną tyle nie myślałam. - powiedziała Ida.

Ale tego samego nie mogła powiedzieć o partnerze tancerki, zarzucając mu wprost, że to on odpowiada za upadek Kasi Dziurskiej przy pierwszym występie z żyrandolem! 

Nie wskoczyłaś na ten żyrandol przez ciebie, Emil! - wyznała Nowakowska.

Kasia Dziurska stanęła w obronie partnera, ale Ida kontynuowała otwarcie mówiąc, że gwiazdą w tym programie jest Dziurska i to dzięki niej Emil znalazł się w show! Te słowa mocno go zabolały, bo widać jak ogromną pracę wkładał w każdy trening i jakie postępy zrobił.

Emil to nie jest atak na siebie. Ja darzę cię sympatią, ale to jest układ choreograficzny, to jest taniec. Między wami jest tak wielka przepaść. 

W jego obronie stanęli pozostali jurorzy, którzy podkreślili, że para z tym występem poradziła sobie po mistrzowsku. 

To jest dla mnie niesamowite, że wracacie silniejsi. Trudno wyrazić, co teraz czuje. Jesteście dla mnie mistrzami. - powiedziała Ewa Chodakowska ze łzami. 

Internauci krytykują ocenę Idy Nowakowskiej!

Ostrą ocenę występu Kasi Dziurskiej i Emila Gankowskiego krytykują Internauci w mediach społecznościowych. Zarzucają jurorce, znanej z ostrych wypowiedzi, że tym razem przesadziła i potraktowała partnera Dziurskiej, jak uczniaka, zapominając, że to jest program rozrywkowy i nie ma w nim profesjonalnych tancerzy:

Krytyka, w porządku, można, ale jej ton☝️ W pewnej chwili sama czułam się zażenowana. Ida zwracała się do Emila jak do jakiegoś uczniaka🤦‍♀️ Moim zdaniem, to on w tym starciu zachował więcej klasy. A sam taniec, energia i emocje były w typ przypadku ważniejsze niż cała technika. Dla mnie występ idealny, poruszający i ważny. 

Ja też tak uważam ale to jest wina Idy która dała 8 punktów za niedociągnięcia których nie było. 

Czy Ida powinna tak ostro ocenić parę?

Zobacz takżeIda Nowakowska do Kasi Dziurskiej: "Nie wskoczyłaś na ten żyrandol przez ciebie, Emil"! Szokująca ocena jurorki...

Kasia Dziurska i Emil podczas występu.

Kasia Dziurska krytyka Idy
Instagram

Kasia Dziurska w półfinale "Dance dance dance"

Kasia Dziurska w półfinale programu
Waldemar Kompała / Jan Bogacz / TVP

Zobacz także
Kasia Dziurska i Emilian Gankowski w programie "Dance, dance, dance"

Kasia Dziurska i Emil komentują to, że odpadli z programu "Dance dance dance". Zgadzają się z werdyktem jury?

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski w programie "Dance, dance, dance"

Kasia Dziurska i Emil Gankowski zdradzili nam, jak będzie wyglądał ich pierwszy taniec! Czy to oznacza, że biorą ślub?

 

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski w programie "Dance, dance, dance"
East News
Newsy
Kasia Dziurska i Emil komentują to, że odpadli z programu "Dance dance dance". Zgadzają się z werdyktem jury?
Kasia Dziurska i Emil komentują to, że odpadli z programu "Dance dance dance". Zgadzają się z werdyktem jury?

Kasia Dziurska i Emil Gankowski w 7. odcinku „ Dance dance dance ” pożegnali się z programem. Para tańczyła doskonale i w każdym odcinku starali się dać z siebie wszystko. Niestety tuż przed finałem decyzją jurorów musieli rozstać się z tanecznym show . W rozmowie z Party.pl Kasia i Emil zdradzili, czy mają żal do jurorów, że odpadli w takim momencie z programu. Zdradzili nam też, na jaki cel zamierzają przekazać wygrane pieniądze. Obejrzycie koniecznie wideo i zobaczcie, co para powiedziała na temat swojego udziału w show i jak odbierają decyzję jury! Jak wyglądał udział Kasi Dziurskiej i Emila Gankowskiego w programie "Dance dance dance"? Para cieszyła się ogromną sympatią zarówno widzów, jak i jurorów. Ich występy były głośno komentowane,  szczególnie układ z żyrandolem, kiedy trenerka nie złapała się lampy i upadła na biurko. Uderzenie było bardzo mocne, ale Dziurska nie przerwała występu i dokończyła taniec. Ta sytuacja spotkała się ze zdumieniem ze strony jurorów. Ten wypadek w "Dance dance dance" widzowie show z pewnością zapamiętają na długo! Mimo wielu konfliktowych sytuacji w programie Kasia Dziurska i Emil Gankowski byli jedną z najsympatyczniejszych par w programie.  Zobacz także :  Ida Nowakowska do Kasi Dziurskiej: "Nie wskoczyłaś na ten żyrandol przez ciebie, Emil"! Szokująca ocena jurorki...   Kasia Dziurska w czerwonym garniturze i Emilian Gankowski  

Joanna Mazur i Jan Kliment w 6. odcinku show Taniec z Gwiazdami
East News
Newsy
"Nie sądziłam, że mistrzyni świata żyje w takich warunkach" Kasia Dziurska i Emilian Gankowski komentują sytuację Joanny Mazur
"Nie sądziłam, że mistrzyni świata żyje w takich warunkach" Kasia Dziurska i Emilian Gankowski komentują sytuację Joanny Mazur

Tydzień temu w programie "Taniec z Gwiazdami" został wyemitowany poruszający film, z którego wszyscy dowiedzieli się, jak mieszka Joanna Mazur. Okazało się, że medalistka Mistrzostw Świata i Europy osób niepełnosprawnych  od wielu lat mieszka w internacie- w skromnym pokoiku bez łazienki i ubikacji. Sytuacja Joanny Mazur poruszyła wszystkich. Fani rozpoczęli internetowe zbiórki na nowe mieszkanie dla gwiazdy najnowszej edycji tanecznego show Polsatu.  Trudną sytuację Joanny Mazur w rozmowie z nami skomentowali Kasia Dziurska i Emilian Gankowski. Gwiazdy programu "Dance, dance, dance" w TVP wiedzieli wcześniej, że Joanna Mazur mieszka w takich warunkach? Posłuchajcie, co powiedzieli przed naszą kamerą! Kasia Dziurska i Emil Gankowski komentują mieszkanie Joanny Mazur.

Kasia Dziurska krytyka Idy
Instagram
Newsy
Ida Nowakowska do Kasi Dziurskiej: "Nie wskoczyłaś na ten żyrandol przez ciebie, Emil"! Szokująca ocena jurorki...
Ida Nowakowska do Kasi Dziurskiej: "Nie wskoczyłaś na ten żyrandol przez ciebie, Emil"! Szokująca ocena jurorki...

Kasia Dziurska i Emil Gankowski po raz drugi odtworzyli najszerzej komentowaną choreografię programu  " Dance dance dance " do utworu "Try" Pink. Pierwszym razem taniec zakończył się wypadkiem . Trenerka nie złapała żyrandola i upadła na biurko. Mimo bólu dokończyła występ. W półfinałowym odcinku wszystko się udało, ale występ po raz kolejny wywołał ogromne kontrowersje! Oceniając parę Ida Nowakowska wprost stwierdziła, że upadek Kasi Dziurskiej był z winy Emila ... Ida Nowakowska o upadek Dziurskiej obwinia jej partnera? Po występie Kasia Dziurska nie kryła łez. Widać było, z jak ogromnymi emocjami wiąże się ten występ! Z niecierpliwością czekali na oceny jurorów. Jako pierwsza podsumowanie zaczęła Ida i powiedziała: Kasia ty jesteś niesamowita, bo oprócz tego że jesteś tak sprawną tancerką, kobietą, też walczysz o Emila. Ja analizowałam tamten nieszczęsny występ. Ja nad żadną oceną tyle nie myślałam. - powiedziała najostrzejsza z jurorek.  Nic nie zapowiadało tego, co za chwilę powie! Ida Nowakowska bez ogródek zarzuciła Emilowi, że stał za daleko, aby Kasia Dziurska mogła poprawnie wykonać skok na żyrandol: Nie wskoczyłaś na ten żyrandol przez ciebie, Emil! - wyznała Nowakowska. Kasia Dziurska od razu stanęła w obronie partnera, ale widać było jego ogromne zdenerwowanie. Te słowa bardzo go zabolały ! Po chwili jurorka dodała jeszcze: Emil to nie jest atak na siebie. Ja darzę cię sympatią, ale to jest układ choreograficzny, to jest taniec. Między wami jest tak wielka przepaść. Ja jako sprawiedliwa jurorka muszę was ocenić, ale mam problem. Kasia ty zasługujesz na 10, ale muszę was ocenić razem. Ode mnie dzisiaj z wielkim bólem 8! Jak ocenę Idy Nowakowskiej przyjął partner Kasi Dziurskej? Mężczyzna był...

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner