Julia, którą mieliśmy okazję poznać w siódmej edycji miłosnego programu "Love Island" rozwiała wszelkie wątpliwości fanów i zdradziła, że jest w szczęśliwym związku. Co więcej, piękna uczestniczka show pokazała nawet partnera, który skradł jej serce! Koniecznie zobaczcie ich urocze nagranie!

Reklama

"Love Island 7": Julia pochwaliła się swoim szczęściem. Jest zakochana!

Finał siódmej edycji hitowego show obył się dwa miesiące temu. W tym czasie życie zweryfikowało wszystkie związki, które powstawały w programie. Jak się okazało, nie wszystkie z nich przetrwały próbę czasu. Ostatnio Adam i Marta z "Love Island 7" ogłosili rozstanie.

Tymczasem jednak okazuje się, że niektórzy uczestnicy show już znaleźli swoją miłość poza kamerami! W tym gronie znalazła się Julia z siódmej edycji, która w programie z marnym skutkiem szukała swojej drugiej połówki, a ostatecznie dobrowolnie opuściła show. Teraz zaskoczyła swoich fanów wyznaniem!

Instagram/iamjuliadylewska

Zobacz także: "Love Island": Łukasz i Patrycja znowu są razem? Uwagę fanów zwrócił jeden szczegół

Jakiś czas temu fani podejrzewali, że po programie Julia z "Love Island 7" związała się z Dawidem. Wówczas jednak uczestnicy zaprzeczyli krążącym plotkom, zapewniając, że łączy ich tylko i wyłącznie przyjaźń. Teraz ich słowa się potwierdziły, bowiem jakiś czas temu uczestniczka udała się na egzotyczne wakacje. W Turcji towarzyszył jej najlepszy przyjaciel. Jednak to właśnie wtedy Julia z "Love Island 7" zdradziła, że jest w związku. Teraz z kolei pokazała swojego ukochanego!

Zobacz także

Zobacz także: "Love Island": Co ze związkiem Jagody i Wojtka? Wymowne zdjęcia

Wówczas na TikToku uczestniczki "Love Island" wylądował filmik z tajemniczym ukochanym:

- Zachody słońca z tą jedną osobą - napisała.

Na nagraniu zakochani nie szczędzą sobie czułości. Uczestniczka show jednak póki co uznała, że wybranek jej serca pozostanie anonimowy i nie pokazała jego twarzy. Fani jednak są zachwyceni. Ruszyli więc z komentarzami:

- Oglądam ze sto razy! Obyś już zawsze była taka szczęśliwa!

- Dużo szczęścia kochana!

- Słodziaki!

- Widać, że bardzo szczęśliwa!

Reklama

My także życzymy więc dużo szczęścia!

Instagram @iamjuliadylewska
Instagram @iamjuliadylewska
Reklama
Reklama
Reklama