Joanna Jędrzejczyk jurorką w żółtej sukience
EastNews
TV-Show

Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola nowymi jurorami "Dance Dance Dance"! Skąd ten wybór?

Znamy jury 3. edycji "Dance Dance Dance"! Kto zastąpi Annę Muchę i Roberta Kupisza?

To już pewne! W jury 3. edycji "Dance Dance Dance" obok Idy Nowakowskiej zasiądą Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola! Nowi jurorzy zastąpią na tym stanowisku Annę Muchę i Roberta Kupisza, którzy oceniali uczestników show w poprzedniej edycji. Skąd taki wybór?

"Rolnik szuka żony": Marta pokazała nagranie z treningu do "Dance Dance Dance". "Tragedia, jadę do domu". Co się stało?

Nowi jurorzy w trzeciej edycji "Dance Dance Dance"!

Dlaczego w show nie zobaczymy już Roberta Kupisza i Anny Muchy? Jakiś czas temu projektant mody, ale i zawodowy tancerz, poinformował widzów:

Chciałem zrobić sobie dłuższe wakacje przed nowymi kolekcjami. Mam ich w tym roku aż sześć. Nie jestem aż tak elastyczny z terminami. Pozdrawiam z plaży, kibicuję nowym uczestnikom i oczywiście jurorom - tłumaczył swoje odejście Robert Kupisz w rozmowie z portalem Pudelek.pl.

Nie jest również tajemnicą, że TVP niemal w ostatniej chwili zrezygnowała z podpisania umowy z Anną Muchą. Podobno gwiazda była... zbyt kontrowersyjna – nigdy nie bała się mówić wprost o swoich poglądach i sympatiach politycznych. W social mediach relacjonowała m.in. udział w Strajku Kobiet i głośno komentowała sytuację w naszym kraju. Czy właśnie za to zapłaciła utratą pracy?

Miałam świadomość, że może tak się stać. Trudno, oby to była dobra zmiana – powiedziała w rozmowie z „Party” aktorka.

Nowy skład jurorski do ostatniej chwili był trzymany w ścisłej tajemnicy. Plotkowano, że to miejsce mieli zająć m.in. Katarzyna Cichopek-Hakiel i jej mąż Marcin Hakiel, typowano też Rafała Maseraka i Stefano Terrazzino. Okazało się jednak, że żadne z giełdy nazwisk się nie sprawdziło. Dlaczego TVP wybrała właśnie Joannę Jędrzejczyk i Agustina Egurrolę?

Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola nowymi jurorami "Dance Dance Dance"

Okazuje się, że TVP od samego początku programu chciała mieć w jury sportowca, który stoczył w życiu niejedną walkę o zwycięstwo oraz osoby, które o tańcu wiedzą wszystko. I to im się udało! Ze starego składu jury pozostała wymagająca Ida Nowakowska, której wnikliwe oko i ostre komentarze nie raz dały się we znaki uczestnikom poprzednich edycji. Obok niej miejsce zajmie Joanna Jędrzejczyk – trzykrotna zdobywczyni tytułu mistrzyni świata, dwukrotna zdobywczyni tytułu mistrzyni Europy oraz pięciokrotna zdobywczyni tytułu mistrzyni Polski w boksie tajskim, która niedawno uchyliła rąbka tajemnicy i poinformowała, że wystąpi w "dużym show TVP".

Asia wie, czym jest nadludzki wysiłek i pokonywanie własnych słabości. Jest odpowiednią osoba na odpowiednim miejscu. Jesteśmy pewni, że widzowie pokochają ją za otwartość, naturalność i adekwatne do umiejętności oceny - usłyszeliśmy w produkcji "Dance Dance Dance".

Na trzecim fotelu jurorskim zasiądzie Agustin Egurrola – utytułowany tancerz, od lat także najlepszy i najbardziej rozpoznawalny choreograf w Polsce. Wcześniej widzowie mogli go zobaczyć m.in. w programach TVN "You Can Dance" i "Mam talent". Co ciekawe, Egurrola był związany z "Dance Dance Dance" od pierwszej edycji. To właśnie on jest głównym choreografem tanecznego show, a jego tancerze z grupy Volt przygotowują uczestników do występów na scenie. Od połowy lutego Agustin osobiście obserwuje gwiazdy programu podczas treningów, co z pewnością znajdzie odzwierciedlenie w ocenach ich choreografii.

Kiedy rusza "Dance Dance Dance"? Kto zatańczy w trzeciej edycji?

Pierwszy odcinek "Dance Dance Dance" zobaczymy na początku marca na antenie TVP2, a swoich sił na parkiecie spróbują: prowadzący „Pytanie na śniadanie” Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, znani z 7. edycji programu „Rolnik szuka żony” Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, wokalistka Roksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak, aktorka Anna Matysiak i wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka, znana z Kabaretu Czesuaf Olga Łasak, której partneruje przyjaciel Paweł Cieślak oraz influencerka Ola Nowak i kucharz Damian Kordas. Program poprowadzą Olek Sikora i Małgorzata Tomaszewska.

Jak myślicie, który duet wygra show i zgarnie nagrodę główną 100 tysięcy złotych?

Zobacz także: Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony", Roxy Węgiel... Jest sesja z nowej edycji "Dance, dance, dance". I kolejne zmiany w show

Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola debiutują w roli jurorów "Dance Dance Dance".

Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola
ONS/Instagram

Agustin Egurrola był jurorem w programach TVN: "You Can Dance" oraz "Mam talent"!

Agustin Egurrola w smokingu
East News

W show nie zobaczymy już Anny Muchy! 

Anna Mucha miała wypadek na planie?

Zobacz także
Ida Nowakowska na planie Dance Dance Dance

Ważna zmiana w emisji nowej edycji "Dance Dance Dance"! Program nie będzie już pokazywany w sobotę?!

Anna Mucha, Ida Nowakowska, Robert Kupisz na planie Dance Dance Dance

"Dance Dance Dance": Robert Kupisz również żegna się z jurorowaniem w programie! "Będzie właściwa osoba za mnie" 


 

Uczestnicy Dance Dance Dance 3
Mat. prasowe
TV-Show
"Dance Dance Dance" wraca na antenę TVP2! Znamy datę emisji pierwszego odcinka! Szykują się duże zmiany...
"Dance Dance Dance" wraca na antenę TVP2! Znamy datę emisji pierwszego odcinka! Szykują się duże zmiany...

To już pewne! Program "Dance, Dance", Dance" wraca na antenę TVP2! Początkowo 3. edycja tanecznego show miała ruszyć w piątek 5 marca , a pierwszy odcinek miał zostać wyemitowany o godzinie 20:30. Niestety, premiera talent show została przesunięta. Powód? Na planie programu stwierdzenie przypadek koronawirusa.  Producenci podjęli decyzję o wstrzymaniu nagrań w trosce o bezpieczeństwo i zachowanie najwyższych standardów profilaktyki zdrowotnej w dobie trwającej pandemii wirusa SARS-CoV-2. Kiedy widzowie zobaczą nowy odcinej "Dance, Dance, Dance"? Premiera 3. edycji "Dance, Dance, Dance". TVP oficjalnie potwierdziła, że pierwszy odcinek 3. edycji "Dance, Dance, Dance" zobaczymy w piątek, 19 marca o 20:35. To oznacza, że program będzie emitowany tak, jak wcześniejsze edycje - w soboty, a nie, jak początkowo planowano, w piątki. W tanecznym show zmierzy się sześć par , które będą przygotowywać najsłynniejsze choreografie. O nagrodę główną - 100 tysięcy złotych powalczą: Roksana Węgiel która zatańczy w parze z przyjaciółką  Oliwią Górniak. Damian Kordas , który już trzykrotnie wygrał inne programy rozrywkowe, w tym... "Taniec z gwiazdami". Kucharz ma wystąpić w parze z  Olą Nowak. Do show dołączyli także  Stanisław Karpiel-Bułecka z  Anną Matysiak, jak również prowadzący "Pytanie na śniadanie" - Małgorzata Opczowska i  Robert El Gendy. W programie pojawi się również uwielbiana para z programu " Rolnik szuka żony" ,  Paweł Bodzianny i  Marta Paszkin. Skład 3. edycji "Dance, Dance, Dance" zamyka artystka kabaretowa  Olga Łasak , która zatańczy w parze z  Pawłem Cieślakiem.  W 3. edycji show zmieni się też skład jurorski. W jury nie...

Jury na planie 3. edycji Dance Dance Dance
Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
TV-Show
"Dance Dance Dance": Kto odpadł z tanecznego show TVP? Finał zbliża się wielkimi krokami! 
Kto pożegnał się z programem? Sprawdźcie, co działo się w najnowszej odsłonie "Dance Dance Dance"!

Za nami kolejny odcinek "Dance Dance Dance"! Do tej pory taneczne show było emitowane w piątkowe wieczory, jednak kilka dni temu TVP poinfomowała o zmianach w ramówce, a widzowie zobaczyli nowy odcinek "Dance Dance Dance" w sobotę o godzinie 20:00. Dziś na parkiecie wystąpili: Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak, Paweł Bodzianny i Marta Paszkin z "Dance Dance Dance" oraz Damian Kordas i Ola Nowak.  Kto odpadł z "Dance Dance Dance"? W pierwszej kolejności na scenie wystąpiły Roksana Węgiel i Oliwia Górniak. Jak poradziły sobie na parkiecie?  To już nie są dziewczynki, tylko latynoski- mówił Agustin Egurrola. Uważam, że występ naprawdę dobry. Roksana i Oliwia otrzymały łącznie 22,5 pkt.  Druga para to Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony". Zakochani zatańczyli choreografię do piosenki "Push it" zespołu Salt 'N' Pepa.  Ja chyba będą rodzić do tego numeru- żartowała Ida Nowakowska. (...) Wciągacie w ten świat, to jest ciekawe. Wy macie taką energię, która odciąga od tych niedoskonałości- dodała.  Błędów było co niemiara- ocenił Agustin Egurrola. Tańczyć może każdy, lepiej lub gorzej. Z drugiej strony to było przekonujące... Jestem pod ogromnym wrażeniem, co się z wami w programie dzieje, jesteście sobą od początku do końca. Jury oceniło ich na 22 pkt.  Kolejna para to Ola i Damian. Duet zatańczył do pięknej piosenki z filmu "Piękna i bestia". Dzisiaj bajkowo nie było- oceniła Joanna Jędrzejczyk. Słuchajcie, ode mnie dzisiaj 6.  Mi się podobało to, co stworzyliście na tej scenie- mówiła Ida Nowakowska. To jest mój świat, jeżeli chodzi o styl tańca dlatego widzę więcej błędów-...

dance-dance-dance
Waldemar Kompała / TVP
Newsy
Dance Dance Dance: ostre starcie Idy Nowakowskiej z Agustinem Egurrolą. Mamy nagranie! 
Dance Dance Dance: ostre starcie Idy Nowakowskiej z Agustinem Egurrolą. Mamy nagranie! 

W pierwszym odcinku trzeciej edycji tanecznego show zaiskrzy między jurorami. Premiera nowej odsłony "Dance Dance Dance" już w najbliższy piątek o 20:30 w TVP2. "Dance Dance Dance" - sprzeczka jurorów Po początkowych perturbacjach z powodu koronawirusa program „Dance Dance Dance” w końcu zagości na antenie TVP2 już w najbliższy piątek 20:30. Na scenie zobaczymy taneczne zmagania sześciu duetów, które będą próbowały odwzorować choreografie ze znanych na całym świecie klipów i filmów muzycznych. W pierwszym odcinku gwiazdy programu zatańczą układy m.in.: z przebojów kinowych „Mamma Mia!” i „Shall We Dance?” oraz z klipu „Bailamos” Enrique Iglesiasa. Po raz pierwszy taneczne wyczyny uczestników oceniać będzie jury w składzie Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk oraz Agustin Egurrola, których mocno poróżni jeden z występów, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. Daję mocne cztery. W tej edycji czwórka jest dobrą oceną  - zakomunikował debiutujący w roli jurora „Dance Dance Dance” Agustin Egurrola.  Co?!  - krzyknęła Ida Nowakowska.  Ty widziałeś to samo co ja? - pytała z niedowierzaniem jurorka.  Błagam cię! To było poprawnie zatańczone - wszedł w polemikę choreograf. Poprawnie to nie jest źle - tłumaczyła poruszona Ida.  Do dyskusji włączyła się również Joanna Jędrzejczyk.  Ale przyznaj, że ta opinia była jak strzelenie z lasso - powiedziała zaskoczona oceną kolegi z jurorskiej ławy.  Czyj występ wywołał tak wielkie emocje wśród jurorów? Przypomnijmy, że w trzeciej odsłonie show wystąpią: prowadzący „Pytanie na śniadanie” - Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, znani z...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik