Joanna Jędrzejczyk jurorką w żółtej sukience
EastNews
TV-Show

Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola nowymi jurorami "Dance Dance Dance"! Skąd ten wybór?

Znamy jury 3. edycji "Dance Dance Dance"! Kto zastąpi Annę Muchę i Roberta Kupisza?

To już pewne! W jury 3. edycji "Dance Dance Dance" obok Idy Nowakowskiej zasiądą Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola! Nowi jurorzy zastąpią na tym stanowisku Annę Muchę i Roberta Kupisza, którzy oceniali uczestników show w poprzedniej edycji. Skąd taki wybór?

"Rolnik szuka żony": Marta pokazała nagranie z treningu do "Dance Dance Dance". "Tragedia, jadę do domu". Co się stało?

Nowi jurorzy w trzeciej edycji "Dance Dance Dance"!

Dlaczego w show nie zobaczymy już Roberta Kupisza i Anny Muchy? Jakiś czas temu projektant mody, ale i zawodowy tancerz, poinformował widzów:

Chciałem zrobić sobie dłuższe wakacje przed nowymi kolekcjami. Mam ich w tym roku aż sześć. Nie jestem aż tak elastyczny z terminami. Pozdrawiam z plaży, kibicuję nowym uczestnikom i oczywiście jurorom - tłumaczył swoje odejście Robert Kupisz w rozmowie z portalem Pudelek.pl.

Nie jest również tajemnicą, że TVP niemal w ostatniej chwili zrezygnowała z podpisania umowy z Anną Muchą. Podobno gwiazda była... zbyt kontrowersyjna – nigdy nie bała się mówić wprost o swoich poglądach i sympatiach politycznych. W social mediach relacjonowała m.in. udział w Strajku Kobiet i głośno komentowała sytuację w naszym kraju. Czy właśnie za to zapłaciła utratą pracy?

Miałam świadomość, że może tak się stać. Trudno, oby to była dobra zmiana – powiedziała w rozmowie z „Party” aktorka.

Nowy skład jurorski do ostatniej chwili był trzymany w ścisłej tajemnicy. Plotkowano, że to miejsce mieli zająć m.in. Katarzyna Cichopek-Hakiel i jej mąż Marcin Hakiel, typowano też Rafała Maseraka i Stefano Terrazzino. Okazało się jednak, że żadne z giełdy nazwisk się nie sprawdziło. Dlaczego TVP wybrała właśnie Joannę Jędrzejczyk i Agustina Egurrolę?

Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola nowymi jurorami "Dance Dance Dance"

Okazuje się, że TVP od samego początku programu chciała mieć w jury sportowca, który stoczył w życiu niejedną walkę o zwycięstwo oraz osoby, które o tańcu wiedzą wszystko. I to im się udało! Ze starego składu jury pozostała wymagająca Ida Nowakowska, której wnikliwe oko i ostre komentarze nie raz dały się we znaki uczestnikom poprzednich edycji. Obok niej miejsce zajmie Joanna Jędrzejczyk – trzykrotna zdobywczyni tytułu mistrzyni świata, dwukrotna zdobywczyni tytułu mistrzyni Europy oraz pięciokrotna zdobywczyni tytułu mistrzyni Polski w boksie tajskim, która niedawno uchyliła rąbka tajemnicy i poinformowała, że wystąpi w "dużym show TVP".

Asia wie, czym jest nadludzki wysiłek i pokonywanie własnych słabości. Jest odpowiednią osoba na odpowiednim miejscu. Jesteśmy pewni, że widzowie pokochają ją za otwartość, naturalność i adekwatne do umiejętności oceny - usłyszeliśmy w produkcji "Dance Dance Dance".

Na trzecim fotelu jurorskim zasiądzie Agustin Egurrola – utytułowany tancerz, od lat także najlepszy i najbardziej rozpoznawalny choreograf w Polsce. Wcześniej widzowie mogli go zobaczyć m.in. w programach TVN "You Can Dance" i "Mam talent". Co ciekawe, Egurrola był związany z "Dance Dance Dance" od pierwszej edycji. To właśnie on jest głównym choreografem tanecznego show, a jego tancerze z grupy Volt przygotowują uczestników do występów na scenie. Od połowy lutego Agustin osobiście obserwuje gwiazdy programu podczas treningów, co z pewnością znajdzie odzwierciedlenie w ocenach ich choreografii.

Kiedy rusza "Dance Dance Dance"? Kto zatańczy w trzeciej edycji?

Pierwszy odcinek "Dance Dance Dance" zobaczymy na początku marca na antenie TVP2, a swoich sił na parkiecie spróbują: prowadzący „Pytanie na śniadanie” Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, znani z 7. edycji programu „Rolnik szuka żony” Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, wokalistka Roksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak, aktorka Anna Matysiak i wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka, znana z Kabaretu Czesuaf Olga Łasak, której partneruje przyjaciel Paweł Cieślak oraz influencerka Ola Nowak i kucharz Damian Kordas. Program poprowadzą Olek Sikora i Małgorzata Tomaszewska.

Jak myślicie, który duet wygra show i zgarnie nagrodę główną 100 tysięcy złotych?

Zobacz także: Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony", Roxy Węgiel... Jest sesja z nowej edycji "Dance, dance, dance". I kolejne zmiany w show

Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola debiutują w roli jurorów "Dance Dance Dance".

Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola
ONS/Instagram

Agustin Egurrola był jurorem w programach TVN: "You Can Dance" oraz "Mam talent"!

Agustin Egurrola w smokingu
East News

W show nie zobaczymy już Anny Muchy! 

Anna Mucha miała wypadek na planie?


 

Kurdej i Cichopek
EastNews
TV-Show
Kasia Cichopek zastąpi Basię Kurdej-Szatan w "Dance, Dance, Dance"! Ma jednak warunek
Kasia Cichopek zastąpi Basię Kurdej-Szatan w "Dance, Dance, Dance"! Ma jednak warunek

Najpierw "Czar par", a teraz "Dance, Dance, Dance". Katarzyna Cichopek znów poprowadzi rozrywkowy program i być może po raz kolejny wraz ze swoim mężem! Plotki na ten temat krążyły już od dłuższego czasu - pisaliśmy o tym na początku października , jednak dopiero teraz "Super Express" potwierdził te informacje. Kasia Cichopek zastąpi Basię Kurdej-Szatan w roli prowadzącej tanecznego show. Władze TVP są bardzo zadowolone z takiego obrotu sprawy! Cichopek poprowadzi "Dance, Dance, Dance"  Pierwszy sezon programu "Dance, Dance, Dance" cieszył się wielką popularnością wśród widzów. Gwiazdy odtwarzały na scenie światowe teledyski. Nie obeszło się bez wpadek, jednak podczas występów na żywo nie było mowy o powtórkach. Pary miały tydzień na nauczenie się ciężkiej choreografii. Oceniali ich Ewa Chodakowska, Ida Nowakowska i Robert Kupisz.  Zobacz także:  Katarzyna Cichopek budzi zachwyt w zwiewnej sukience. Fanki: "Marzę o takiej samej!" Jeszcze przed wielkim finałem, który wygrali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski władze TVP zaczęły szukać gwiazd do drugiego sezonu. Chwilę później prowadząca show Basia Kurdej-Szatan rozstała się ze stacją. A Ewa Chodakowska zrezygnowała z oceniania kolegów i koleżanek z branży! Kogo zatem zobaczymy w 2. sezonie programu? Okazuje się, że stacja nie szukała daleko nowych twarzy, a postanowiła zatrudnić sprawdzone osoby. Od tygodni spekulowano, że u boku Tomka Kammela zobaczymy Kasię Cichopek, która obecnie prowadzi "Czar par". Jak potwierdza "SE" rozmowy są już na bardzo zaawansowanym poziome. Ale serialowa Kinga Zduńska z "M jak miłość" ma jeden bardzo ważny warunek. Jaki? – Nie podpisała jeszcze umowy. Chce, żeby jej mąż...

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel w Dance Dance Dance
Newsy
TYLKO U NAS: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel gwiazdami "Dance, Dance, Dance"?!
TYLKO U NAS: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel gwiazdami "Dance, Dance, Dance"?!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pojawią się w drugiej edycji programu  „Dance, Dance, Dance” w TVP 2? Udało nam się dowiedzieć, że produkcja show bardzo chce nakłonić aktorkę i tancerza na udział w ich tanecznym programie. Dlaczego? Kasia i Marcin są znów na topie! A to wszystko m.in. dzięki udziałowi w programie „Czar par”. Poznajcie szczegóły! Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wrócili na szczyt! Reaktywowany po ponad 20 latach program „Czar Par” jest hitem telewizyjnej Dwójki. Średnia oglądalność po dwóch odcinkach wynosi prawie 1,7 mln widzów. To nie tylko zasługa sprawdzonego już formatu, ale gwiazd, które w nim występują - m.in. Kasi i Marcina, którzy nieustannie cieszą się sympatią widzów. Zauważyli to producenci „Dance, dance, dance”, którzy już szykują się do kolejnej, drugiej edycji programu. Czy udział tej pary w show jest w ogóle możliwy? Przecież Marcin to profesjonalny tancerz, a Kasia wygrała z nim „Taniec z Gwiazdami”... To prawda, Kasia i Marcin są na liście najbardziej pożądanych gwiazd! W „Czarze par” radzą sobie znakomicie, widzowie bardzo ich lubią. Czy w „Dance, Dance, Dance" wystąpiliby jako uczestnicy? Niekoniecznie. Po odejściu Basi Kurdej-Szatan do obsadzenia jest rola prowadzącej, a może szykują się zmiany w jury? Wszystko jest do ustalenia. Na pewno mogą spodziewać się telefonu od producentów z zaproszeniem. W jakim charakterze, to się okaże - mówi nam osoba z produkcji show.  Przypomnijmy - pierwsza edycja „Dance, Dance, Dance” była wielkim hitem. Po wygranej Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego fani zaczęli spekulować, kto powinien pojawić się w kolejnej. I obok często wymienianych Kasi i Marcina,...

Anna Mucha, Ida Nowakowska, Robert Kupisz na planie Dance Dance Dance
fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
TV-Show
"Dance, Dance, Dance": Czy Anna Mucha pojawi się w kolejnej edycji show?
Wiemy, czy Anna Mucha zasiądzie w jury w trzeciej edycji programu "Dance, Dance, Dance"!

To już pewne! Choć druga edycja show "Dance, Dance, Dance" dopiero się zakończyła – wygrali ją Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz , czyli duet Fit Lovers – TVP już zapowiada nastepną! Jak donosi "Party", zdjęcia do tanecznego show ruszą najszybciej pod koniec grudnia, a nowe odcinki widzowie zobaczą wiosną 2021 roku. W jury pozostaną Ida Nowakowska i Robert Kupisz . Czy obok nich zasiądzie również Anna Mucha ? Produkcja tanecznego show już podjęła decyzję w tej sprawie! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze wspólpracy z Anną. Jej udział wniósł do programu wiele świeżości i nowej energii. Jeśli zawodowy grafik Muchy na to pozwoli, chetnie zobaczymy ją ponownie w roli jurorki – zdradziła w rozmowie z "Party" osoba z TVP. Nie da sie ukryć, że na dobre wyniki oglądalności (każdy odcinek oglądało średnio 1,5 mln widzów) miały wpływ nie tylko imponujące taneczne umiejętności uczestników, ale tez oceny jurorów, które nieraz wywoływały gorące dyskusje. Zwłaszcza cięty język Anny Muchy ! A jak sama mucha zapatruje się na udział w trzeciej edycji "Dance, Dance, Dance"? Wspaniale jest mówić kolegom prosto w twarz, co się o nich myśli, i jeszcze na tym zarabiać, a nie tylko plotkować za ich plecami. Dlatego chętnie zrobię to jeszcze raz! - kwituje swój udział w kolejnej edycji aktorka. Więcej o programie "Dance, Dance, Dance i Annie Musze" przeczytasz w nowym "Party" lub w e-wydaniu magazynu. Anna Mucha chce zasiąść w jury w kolejnej, trzeciej edycji "Dance, Dance, Dance".  

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner