Roxie Węgiel i Oliwia Górniak w "Dance Dance Dance"
Mat. prasowe / fot. Waldemar Kompała
Newsy

Uczestnicy „Dance Dance Dance” na planie spotu! Roxie Węgiel nie do poznania! Wygra z Damianem Kordasem? 

Uczestnicy "Dance Dance Dance" pojawili się planie spoty promującego nową edycję. Pojawią się znane i mniej znane twarze, poznajcie ich!

Trzecia edycja programu "Dance Dance Dance" niedługo zagości w ramówce TVP. Od kilku tygodni uczestnicy tanecznego show ciężko trenują pod okiem najlepszych, polskich choreografów. Przygotowują się do odtworzenia najbardziej znanych na świecie klipów. Uczestnicy będą występować w parach, a także solo. Jakiś czas temu produkcja TVP opublikowała listę uczestników. Możemy być pewni, że trzecia edycja będzie zaskakująca, a na parkiecie zatańczą same gwiazdy!

Oto najbardziej poruszające momenty w "Rolnik szuka żony 7"! Co wzbudziło najwięcej emocji?

Sesja ze spotu promującego "Dance Dance Dance 3". Ania i Paweł z "Rolnik szuka żony" przebrani za bohaterów musicalu "Money Money Money"!

Wiemy już, że w trzeciej odsłonie show umiejętności taneczne zaprezentują: prowadzący „Pytanie na śniadanie” - Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, znani z siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony” Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, wokalistka Roksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak, aktorka Anna Matysiak i wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka, znana z Kabaretu Czesuaf Olga Łasak, której partneruje przyjaciel Paweł Cieślak oraz influencerka Ola Nowak i kucharz Damian Kordas. 

Zdjęcia zrobione podczas spotu promującego są odtworzeniem znanych kinowych produkcji. Uczestnicy pozują w klimacie takich dzieł jak : „La La Land”, „Mama Mia”, „Pulp Fiction”, „Money Money Money”, „Hair” i „Mężczyźni wolą blondynki”. 

Zobaczcie efekty i poznajcie wszystkich uczestników:

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny to para znana z programu "Rolnik szuka żony". Gdy tylko spotkali się na planie programu, od razu zaiskrzyło. Widzowie bardzo kibicowali ich relacji, więc wiadomość o tym, że  Marta i Paweł są ze sobą także po finale, bardzo ich ucieszyła. Marta i Paweł mogą więc liczyć na ogromne wsparcie swoich fanów. Czekamy z niecierpliwością, jak poradzą sobie w nowym wyzwaniu. 

Paweł i Marta z
Mat. prasowe / fot. Waldemar Kompała

W nowej odsłonie programu zatańczy także gwiazda Roksana Węgiel, której towarzyszyć będzie jej przyjaciółka Oliwia Górniak. Dziewczyny podczas sesji wcieliły się w bohaterów filmu "Hair", jak Wam się podoba ich hippisowska wersja?

Roxie Węgiel i Oliwia Górniak w
Mat. prasowe / fot. Waldemar Kompała

Nastolatki mogą liczyć na wsparcie fanów. 

Roxie Węgiel i Oliwia Górniak w
Mat. prasowe / fot. Waldemar Kompała

Kolejni uczestnicy to wokalista i muzyk Sebastian Karpiel-Bułecka, który wystąpi z aktorką Anną Matysiak znaną z ról w filmach: "Listy do M." czy "Proceder". Podczas sesji zdjęciowej para uczestników wcieliła się w Mię i Vincenta, bohaterów kultowego "Pulp Fiction".

Uczestnicy przebrani za bohaterów Pulp Fiction
Waldemar Kompała

Czy góralska krew pomoże Sebastianowi w tanecznych zmaganiach?

Uczestnicy przebrani za bohaterów Pulp Fiction
Waldemar Kompała

Kolejną parą uczestników są prowadzący program "Pytanie na Śniadanie" Robert El Gendy i Małgorzata Opczowska, która w 2020 roku w "PnŚ" zastąpiła Marcelinę Zawadzką. Pochodząca z Krakowa dziennikarka i Robert El Gendy, który często mówił, że chciałby spróbować swoich sił w aktorstwie, pozowali do sesji w scenerii legendarnego musicalu "Mamma Mia".

Uczestnicy przebrani za bohaterów mamma mia
Waldemar Kompała

Kolejną parą jest znana z kabaretu "Czesuaf" Olga Łasak, która do walki o 100 tysięcy złotych zaprosiła swojego przyjaciela Pawła Cieślaka. Olga jest aktorką kabaretową, musicalową i teatralną. Aktorka i jej przyjaciel pozowali do zdjęć w scenerii filmu "Mężczyźni wolą blondynki".

Uczestnicy przebrani za bohaterów money money money
Waldemar Kompała

Para, która podczas sesji do spotu programowego wcieliła się w bohaterów oscarowego "La La Landu" to Ola Nowak i Damian Kordas. Ola Nowak jest influencerką i youtuberką. Jej droga do popularności rozpoczęła się od kanału Beksy, który współtworzyła od 2015 roku i należy do "AbstrachujeTV". Teraz jej profil na Instagramie obserwuje 1,5 miliona osób. Damian Kordas to także znany youtuber i kucharz. 

Uczestnicy przebrani za bohaterów la la land
Waldemar Kompała

Początek show już 19 marca o godz. 20.30!

dance-dance-dance
Mat.prasowe

Zobacz także
Tomasz Kammel i jeden z braci Mroczków obok w studio programu Dance Dance Dance

"Dance Dance Dance": Trzecia edycja bez Anny Muchy, ale i Tomasza Kammela! Kto poprowadzi show?

Marta i Paweł z Rolnik szuka żony w jesiennych płaszczach

Marta z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak tańczy i zdradziła, kiedy ruszy nowa edycja "Dance Dance Dance"! 

 

Dance Dance Dance - jury programu razem
Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
Newsy
"Dance, Dance, Dance": Wielki finał 2. edycji programu zostanie zrealizowany w studiu "Pytanie na śniadanie"! Będą połączenia online z jurorami!
Finał programu "Dance, Dance, Dance" odbędzie się w studiu "Pytanie na śniadanie"! Prowadzący połączą się z jurorami i pozostałymi uczestnikami online.

Zapadła decyzja w sprawie finału programu "Dance, Dance, Dance" ! Jak poinformowała produkcja show na  oficjalnym Instagramie, finał 2. edycji odbędzie się 25 kwietnia o godzinie 20:00 i zostanie zrealizowany w studiu "Pytanie na śniadanie". Z jurorami i pozostałymi uczestnikami, prowadzący połączą się online. Sprawdźcie więcej szczegółów na ten temat!  Zobacz także:  Druga edycja "Dance Dance Dance" z udziałem Anny Muchy jest hitem TVP? Są wyniki oglądalności!  Finał programu "Dance, Dance, Dance będzie częściowo realizowany online!  Pandemia koronawirusa, która dotarła także do Polski spowodowała, że większość seriali i programów telewizyjnych, została zawieszona. Z tego też względu z anteny zniknęły między innymi "Taniec z gwiazdami", "Star Voice" czy "Twoja twarz brzmi znajomo". Jak się jednak okazało, finał tanecznego show "Dance, dance, dance" pomimo panujących obostrzeń odbędzie się! Produkcja programu znalazła sposób, aby móc zrealizować show do końca!  Finał 2. edycji "Dance, Dance, Dance" odbędzie się 25 kwietnia o godzinie 20:00 w studiu "Pytanie na śniadanie". W studiu obecni będą prowadzący Tamara Gonzalez - Perea i Tomasz Kammel oraz trzy finałowe pary. Pozostali uczestnicy oraz jurorzy będą śledzić zmagania finalistów, za pośrednictwem połączenia online.  WIELKI FINAŁ 2. sezonu ‼️zrealizowany zostanie w studiu „Pytanie na Śniadanie” w sobotę 25.04 o g. 20:00. 💥 Obok prowadzących Tamary i Tomasza pojawią się trzy pary finalistów. 👉 Nie zabraknie też Jurorów i wszystkich uczestników, z którymi prowadzący połączą się online. 💥 Zwycięzcy zostaną wyłonieni w głosowaniu SMS. 👈 - czytamy na Instagramie...

Basia Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel "Dance, Dance, Dance"
AKPA, fot. Podlewski
Newsy
Oto nowa prowadząca "Dance, dance, dance"! Kto zastąpił Basię Kurdej-Szatan? 
Tamara Gonzalez Perea znana jako Macademian Girl dołączyła do obsady programu "Dance, Dance, Dance" i wraz z Tomaszem Kammelem poprowadzi show. 

Pierwszy odcinek " Dance, Dance, Dance " zostanie wyemitowany już 29 lutego na antenie TVP 2. Pierwszą edycję wraz z Tomaszem Kammelem poprowadziła Barbara Kurdej-Szatan. W nowej edycji nastąpiła zmiana. Kto wystąpi w duecie z prezenterem TVP i będzie zagrzewał uczestników do walki o zwycięstwo?  Zobacz także:  Anna Mucha będzie ostra w "Dance, dance, dance"? "To dla mnie szansa na zrobienie sobie wrogów!" Druga edycja "Dance, Dance, Dance" - nowa prowadząca  Tamara Gonzalez Perea znana jako Macademian Girl dołączyła do obsady programu "Dance, Dance, Dance" i wraz z Tomaszem Kammelem poprowadzi show.  Jestem ogromnie szczęśliwa, że jako prowadzącej ten program, będzie mi dane obserwować ich zmagania z bliska, tym bardziej, że taniec zajmuje szczególnie ważne miejsce w moim sercu. Cieszę się, że Polacy tak bardzo pokochali taniec i mam nadzieję, że po fenomenalnej poprzedniej edycji i tym razem zasiądą przed telewizorami. Trzymam kciuki za wszystkich uczestników i razem z Tomkiem Kammelem zrobimy wszystko, żeby być dla nich jak największym wsparciem! - mówi Tamara Gonzalez Perea blogerka i współprowadząca „Pytanie Na Śniadanie”. To nie jedyna zmiana w obsadzie show. W drugiej edycji w roli jurorki, obok Idy Nowakowskiej i Roberta Kupisza, zobaczymy także Annę Muchę. Świeżości programowi dodaje również fakt, że wystąpią dwa męskie duety wśród uczestników. Rafał Jonkisz zatańczy z bratem Krzysztofem oraz Rafał Mroczek z Przemysławem Cypriańskim. Jesteście ciekawi talentów tanecznych uczestników?  Zobacz także:  Znamy wszystkie pary drugiej edycji "Dance dance dance"! Zaskakujące nazwiska Tomasz Kammel i Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl) poprowadzą drugą edycję "Dance,...

Anna Mucha ostro do Kasi Stankiewicz
Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP
Newsy
Anna Mucha odpowiada na hejt po pierwszym odcinku "Dance, Dance, Dance"! Będzie się działo...
Anna Mucha przejęła się hejtem po pierwszym odcinku "Dance, Dance, Dance"? Aktorska odniosła się do nieprzychylnych komentarzy na swój temat.

Anna Mucha okazała się najostrzejszą jurorką drugiej edycji " Dance, Dance, Dance ". Jej mocne komentarze w stosunku do uczestników tanecznego show zszokowały widzów! Nawet Ida Nowakowska, która w pierwszej edycji była najbardziej wymagająca, zaczęła bronić niektórych występów! W mediach społecznościowych na Annę Muchę wylała się fala krytyki. Psujesz atmosferę tego show - pisali Aktorka postanowiła odpowiedzieć na hejt. W drugim odcinku trochę odpuści? Zobaczcie, co napisała! Zobacz także:  Widzowie "Dance dance dance" ostro oceniają Annę Muchę! "Psujesz atmosferę tego show"! Anna Mucha odpowiada na hejt Anna Mucha już od początku zapowiadała, że nie zamierza być łagodną jurorką.  To dla mnie szansa na zrobienie sobie wrogów - zapowiadała swój udział w show w rozmowie z Party. I nie rzuciła słów na wiatr! Narobienie sobie wrogów to może zbyt duże określenie, ale nie da się ukryć, że jej oceny umiejętności uczestników są bardzo surowe. Internauci nie kryli swojego niezadowolenia spowodowanego zbyt surową krytyką ze strony Anny i postanowili wyrazić swoje zdanie w sieci. Jak do fali hejtu po pierwszym odcinku "Dance, Dance, Dance" podchodzi sama Mucha?  Haters gonna love 😎😈 Karawana idzie dalej 😜 Drugi odcinek @dancedancedancetvp już jutro ! 😉 Oglądajcie 💋 Myślicie, że znowu będzie ostro czy aktorka troszkę odpuści?  Zobacz także:  Anna Mucha do Kasi Sienkiewicz: Czy jesteś mimozą pozbawioną temperamentu? Konflikt w "Dance dance dance"!? Anna Mucha odpowiada na hejt po pierwszym odcinku "Dance, Dance, Dance"         Wyświetl ten post na Instagramie....

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik