Joanna Jędrzejczyk opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z imprezy TVP i poinformowała, że została jurorką w "dużym show" na antenie tej stacji!

Reklama

Koniec z plotkami i czarnym pr-em!???? Sluchajcie!???? Wystapie w TVP i będę jurorka w duzym SHOW TVP.???? Zgadnijcie w jakim?????????‍♀️ Bardzo sie ciesze na to nowe wyzwanie i juz nie moge sie doczekac.???? Bedzie sie dzialo tej wiosny.???????? - napisała na Instagramie Joanna Jędrzejczyk.

Gwiazda nie ukrywa, że to będzie dla niej nowe doświadczenie, ale sportsmenka nie raz już udowodniła, że nie boi się się nawet trudnych wyzwań!

Joanna Jędrzejczyk została jurorką w show TVP! Fani spekulują, w którym programie wystąpi

Pod postem Joanny Jędrzejczyk, w którym poinformowała o nowej roli pojawiło się mnóstwo komentarzy, a fani gwiazdy już spekulują o jaki program chodzi. Pojawiają się komentarze, że Joanna Jędrzejczyk miałaby wystąpić w roli jurorki w "Dance dance dance".

Czyżby DANCE DANCE DANCE? Jeśli tak to już nie mogę się doczekać nowego sezonu z Twoim udziałem! - napisał jeden z fanów sportsmenki.

Na komentarz Joanny Jędrzejczyk nie trzeba było długo czekać. Gwiazda sportu nie zaprzeczyła, że chodzi o program "Dance dance dance", ale też nie potwierdziła:

jeszcze kilka dni ❤️ - napisała.

Tylko spójrzcie na wymowny wpis Joanny Jędrzejczyk. Wygląda na to, że na oficjalne potwierdzenie, w jakim programie wystąpi gwiazda przyjdzie nam poczekać jeszcze kilka dni!

Zobacz także
Instagram

Joanna Jędrzejczyk informacją o nowej roli pochwaliła się na oficjalnym koncie na Instagramie.

Mat.prasowe

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama