Joanna Horodyńska w ponczo

Joanna Horodyńska ostro o stylizacji Anny Guzik: "Zrobiła się z niej wiejska baba"

Joanna Horodyńska w ponczo

Joanna Horodyńska znowu ocenia i znowu nie szczędzi ostrych słów. Tym razem w programie "Gwiazdy na dywaniku" razem z Tomaszem Jacykowem wzięła pod lupę stylizację Anny Guzik z pokazu kolekcji marki Aryton. Niestety stylistka nie miała dobrych wieści dla aktorki:

Ta sukienka nie jest zła, tylko nie do urody Ani, zrobiła się z niej wiejska baba. Bardziej pasowałaby tu taka bardziej oliwkowa karnacja, ciemne włosy do tej sukienki, inna uroda w ogóle albo bardziej eteryczna osoba. Ale nie Ania która ma trudną urodę i potrzebuje minimalistycznych wyborów a nie takich rzucających się w oczy. Coś się wydarzyło bo ostatnio było dobrze, np. na konferencji ramówkowej Polsat Cafe.

Tomasz Jacyków o stylizacji Anny Guzik

Tomasz Jacyków także nie pochwalił gwiazdy. Stylista uznał, że ten wzór i krój nie pasują do Guzik i mogła wybrać coś lepszego:

Ania poświęciła na ten wygląd godzinę z hakiem wolałbym żeby poświęciła kwadrans. Lepiej by na tym wyszła. To jest dzienna sukienka w kwiaty. Są dobre dzienne sukienki w kwiaty i są gorsze dzienne sukienki. 

A jak Wam się podoba?

 

Anna Guzik na pokazie kolekcji Aryton

Anna Guzik na prezentacji kolekcji Patrizii Aryton

Anna Guzik na konferencji Polsat Cafe

Anna Guzik w dżinsach

Joanna Horodyńska na pokazie Łukasza Jemioła

Joanna Horodyńska w czarnym ponczo, czarnej sukience z czarną torebką
ons.pl

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48