Jessica z Rolnik szuka żony 5 na planie show Jessica z Rolnik szuka żony 5 na planie show Rolnik szuka żony 5: kim jest Jessica od Krzysztofa? Jak wygląda Jessica z Rolnik szuka żony 5?
Jessica z Rolnik szuka żony 5 na planie show
Mat. promocyjne
1/4
Jessica z Rolnik szuka żony 5 na planie show
Mat. promocyjne

Kolejny odcinek programu "Rolnik szuka żony" już za nami. W ostatniej odsłonie piątej edycji show mogliśmy zobaczyć, kogo rolnicy zaprosili do swoich domów i wydaje się, że największe emocje wywołał wybór Krzysztofa. Młody rolnik zdecydował, że jego domu nie pojedzie Sonja- w kolejny odcinkach z pewnością jednak zobaczymy Jessicę, która od samego początku wzbudza sporo kontrowersji. Fani programu nie są zachwyceni decyzją Krzysztofa i ostro komentują wygląd i zachowanie jego kandydatki na żonę. Na Jessicę wylał się hejt, ale niektórzy internauci stanęli w jej obronie i zwrócili uwagę na zaskakujące wypowiedzi innej kandydatki...

Zobaczcie, co fani programu "Rolnik szuka żony" pisali po wczorajszym odcinku show! 

 

Zobacz także: Jessica: "Zrobiłam sobie dzisiaj delikatniejszy makijaż" Czy Krzysztof to docenił? Sprawdź, co działo się w "Rolniku"

2/4
Jessica z Rolnik szuka żony 5 na planie show
Mat. promocyjne

Jessica musi zmierzyć się z bardzo ostrą krytyką. Internauci w mocnych słowach komentują bardzo wyrazisty wygląd kandydatki Krzysztofa i wytykają jej wpadki przed kamerą. Po ostatnim odcinku na Jessicę znów wylał się hejt.

Odrzucił piękna dziewczynę na rzecz tej pustej lali, żal chłopa co za wybor

 

Co ten chłopak wybrał 😂😂😂 Ona chyba ma nieskończone te brwi coś tak słabo je widać 😂😂

 

Ona nie umie się nawet wysłowić dobrze 😩😂😂😂😂😂- pisali internauci. 

Wśród negatywnych komentarzy pojawiło się jednak sporo wpisów, w których fani show stanęli w jej obronie! Internauci zauważyli, że Jessica jako jedyna jest szczera i właśnie tym może przekonać do siebie Kzysztofa. Zoabczcie, za co dostało się pozostałym kandydatkom rolnika! 

 

Zobacz także: Marta Manowska, prowadząca "Rolnik szuka żony": "Byłam nieszczęśliwie zakochana"

3/4
Mat. prasowe

We wczorajszym odcinku programu pozostałe kandydatki również wzbudziły sporo emocji. Jedna z dziewczyn okazywała zazdrość, a druga dała głośno do zrozumienia, że nie zamierza pomagać z dojeniu krów. Niektórzy internauci stwierdzili, że z trzech kandydatek Krzysztofa to właśnie Jessica jest najbardziej szczera i nie będzie nikogo udawać.

Szkoda mi Jessici, dziewczyna jest szczera, sympatyczna. Widać, że się stara. Czasem nie wie co powiedzieć przed kamerą, a telewizja to wykorzystuje. Trudno się jej dziwić, stres na pewno też działa. A wygląd to wygląd, widać, że miała jakieś problemy z cerą, a teraz próbuje jakoś to zakryć, może nie do końca się udaje. To kwestia gustu, ocenianie po wyglądzie jest okrutne. Kibicuję i będę jej bronić💪

 

Jessica jaka jest każdy widzi i słyszy ale wygląda na szczerą i dobrą osobę, w przeciwieństwie do 2 pozostałych pań.

 

Co Wy chcecie od tej Jessi ;) ona zabawna, szczera i prostolinijna dziewczyna ;) Lepsza panna zazdrośnica, która zabija wzrokiem? :D albo laska, której nie pasuje dojenie krów, których jeszcze na oczy nie widziała? 

 

Tak się zastanawiam czy nikomu z komentujących nie przyszło do głowy że to szczera, prostolinijna, ale zagubiona dziewczyna i że te komentarze mogą ją cholernie zaboleć? Owszem są zabawne, fajnie się je czyta ale każdy używający wobec niej argumentów ad personam pokazuje iż sam jest pusty jak bęben bo inteligentni ludzie nie wyśmiewają wyglądu innych. A najbardziej chamskie są komentarze odnośnie jej cery. Jak można szydzić z czegoś na co nie miała wpływu. Łatwo się wyśmiewać z innych ale postawcie się na jej miejscu. Czasem warto okazać więcej empatii, bo karma wraca. Dziś Ty wyśmiewasz, jutro to Ty zostaniesz wyśmiany. Ja już wolę szczerą Jessicę, niż pozostałe kandydatki pełne zazdrości i jadu.

Zobaczcie fragment programu "Rolnik szuka żony"! Wideo na następnej stronie. 

 

Zobacz także: Jessica zostanie gwiazdą "Rolnik szuka żony 5"? Kandydatka Krzyśka już wzbudza wiele kontrowersji! Poznajcie ją!

4/4
Rolnik szuka żony 5: kim jest Jessica od Krzysztofa? Jak wygląda Jessica z Rolnik szuka żony 5?

Uważacie, że Jessica ma szansę zostać żoną Krzysztofa? 

Zobacz także: Prowadząca Rolnik szuka żonywzięła cichy ślub? Zdradził ją jeden szczegół

Fragment programu "Rolnik szuka żony".

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony