Jessica Mercedes jurorką w Hell's Kitchen

TYLKO U NAS: Wiemy, kto będzie nową jurorką w "Hell's Kitchen". Z Amaro zna się prywatnie!

Jessica Mercedes jurorką w Hell's Kitchen

Jessica Mercedes będzie jurorką i gościem specjalnym w jednym z odcinków nowej edycji show programu "Hell's Kitchen"! Jak udało nam się dowiedzieć, popularna blogerka wraz z Wojciechem Modestem Amaro oceni nie tylko dania zawodników, ale i ich filmiki wideo.

Jessica Mercedes w Hell's Kitchen!

Jessica Mercedes dobrze zna już Wojciecha Modesta Amato, gospodarza show. W walentynki wybrała się wraz z chłopakiem do jego atelier na romantyczną kolację (za którą zapłaciła prawie 1000 złotych!). Wojciech Amaro jest ponoć nią zauroczony, dlatego oczywistym było, że musi pojawić się w jego show jako gość specjalny:

Jessica przyjęła ofertę z przyjemnością. Już raz gościła w show, mimo to trochę się stresuje, ale na pewno jest podekscytowana. Kocha jeść, a więc połączy też przyjemnie z pożytecznym - mówi osoba nam z jej otoczenia.

Jessica ma sentyment do programu "Hell's Kitchen". W końcu w trzeciej edycji programu jednym z uczestników był jej brat, Justin, którego Jessica Mercedes wspierała zawsze, jak tylko mogła. Jak sprawdzi się w roli ekspertki?

 

Wiemy już, że w nowej edycji Hell's Kitchen, poza Jessiką, zobaczymy również Mikołaja Roznerskiego, Nikodem Rozbickiego oraz Sylwię Gliwę - czyli gwiazdy serialu "Powiedz TAK!". Szykuje się naprawdę ciekawa edycja.

 

Jessica Mercedes pojawi się jako juror w Hell's Kitchen.

Jessica Mercedes na imprezie Doskonałość Mody Twojego Stylu
ONS

 

Czekacie na jej wizytę?

Jessica Mercedes
ONS

 

Jessica Mercedes w Hell's Kitchen jako gość specjalny.

Jessica Mercedes na pokazie Orsay

Więcej na temat Jessica Mercedes
Przeładuj

Diety gwiazd. Kto w ostatnich dniach przeszedł największą metamorfozę?

zobacz 02:10