Joanna Jabłczyńska
Facebook

Joanna Jabłczyńska odpadła z "Agenta"? Zdradziła dlaczego: "Byłam najbardziej odizolowaną uczestniczką"

Joanna Jabłczyńska
Facebook

Joanna Jabłczyńska odpadła z programu "Agent". Aktorka i radczyni prawna pożegnała się z popularnym show we wczorajszym odcinku. Jej zakończenie przygody z "Agentem" dla wielu jest zaskoczeniem, ponieważ liczne grono widzów właśnie Joasię typowało na agenta. Po raz kolejny jednak program przyniósł nieoczekiwany zwrot akcji. W show zostali już tylko: Macademian Girl, Antek Królikowski i Hubert Urbański. Joanna Jabłczyńska nie weźmie udziału w najbardziej emocjonującym, końcowym starciu w programie. Czy tego żałuje, odpowiedziała w programie "Dzień Dobry TVN".

Mi jest najbardziej przykro, że ominęłam ten jeden odcinek i te konkurencje kolejne. Z tego powodu było mi najbardziej przykro. Słyszałam różne tajemnicze doniesienia, co będzie w tym kolejnym odcinku i tak bardzo chciałam w nim uczestniczyć - zdradziła była uczestniczka programu "Agent".

Joanna Jabłczyńska jest wielką miłośniczką sportu i zdrowego stylu życia. Czy wymagające zadania były dla niej wyzwaniem, a może wręcz przeciwnie, uznała je za łatwe?

Jeżeli chodzi o sprawność fizyczną, to nie było konkurencji, która by mi sprawiła jakąś trudność. Natomiast musiałam pokonywać swoje lęki. Jak każdy, kto nie jest samobójcą, mam lęk wysokości i konkurencja ze schodzeniem z budynku 70 metrów w dół, głową w dół - naprawdę to było bardzo ciężkie zadanie - powiedziała w "Dzień Dobry TVN".

Aktorka odpowiedziała również co nieco na temat relacji pomiędzy uczestnikami programu. Podobnie, jak w wywiadzie, którego udzieliła jakiś czas temu Party.pl, potwierdziła, że ona sama trzymała się raczej na uboczu. Czas wolny pomiędzy kolejnym nagraniami poświęcała na naukę i pracę.

Ja chyba byłam najbardziej odizolowaną uczestniczką. Przede wszystkim dlatego, że zdjęcia trwają zawsze długo, więc ja wiedziałam z czym to się je - zabrałam mnóstwo książek ze sobą, starałam się pracować, starałam się uczyć. Kiedy było zadanie wykonywałam je na 100%, ale kiedy był moment czekania ja gdzieś sobie siedziałam z boku - wyznała gwiazda.

Mimo tego, Joasi udało się nawiązać kilka sympatycznych znajomości. Z kim złapała najlepszy kontakt?

Utrzymuję konkakt z uczestnikami. Szczególnie dobrze dogaduję się z Dominiką i Moniką.

Jesteście zaskoczeni, że Joasia odpadła? Typowaliście ją na agenta?

 

Zobacz też: Macademian Girl jest Agentem?! TVN zaliczył małą, ale znaczącą wpadkę!

 

Joanna Jabłczyńska odpadła z programu "Agent".

Seksowna Joanna Jabłczyńska pozuje w kombinezonie na pokazie Maćka Sierodzkiego
ons.pl

Aktorka odpowiedziała o relacjach na planie. Zdradziła, że sama trzymała się z boku.

Joanna Jabłczyńska w programie Agent
Facebook

Więcej na temat Joanna Jabłczyńska Agent
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39