Półfinał show Agent Gwiazdy
facebook.com/agentgwiazdytvn

Kto jest Agentem? Odpadła Joanna Jabłczyńska! W finale Urbański, Królikowski i Macademian Girl!

Półfinał show Agent Gwiazdy
facebook.com/agentgwiazdytvn

W półfinale wystartowali Tamara Gonzalez Perea, Antek Królikowski, Hubert Urbański i Joanna Jabłczyńska! Odpadła aktorka i prawniczka Joasia Jabłczyńska.

 

Zobacz zapis naszej relacji

 

22.29

Co będzie w finale? Kto jest agentem? Dowiemy się za tydzień!

 

22.24

Ostatnia eliminacja w programie - jakie są wyniki testów? Antek - na zielono. Test Huberta? Też zielony ekran, przeszedł! Teraz Joanna albo Tamara. Która z nich odpadnie? Sprawdzamy Tamarę. Też zielony! A więc odpada Joasia!

 

22.23

Wracamy po przerwie, za chwilę dowiemy się prawdy! Kto dziś odpadnie z show?

 

22.15

Uczestnicy rozwiązują test, a w show przerwa. Po niej dowiemy się, kto z czwórki znajdzie się w finale.

 

22.13

I znów po linie do celu. By zdobyć klucz trzeba się naprawdę wysilić. Ale mają klucze. I dostali się do komputerów. Asia, Hubert, Tamara i Antek już odpowiadają.

Test jest niezwykle trudny - ocenia Joasia.

Pytania były inne. O blizny, o wady wzroku - mówi Hubert

22.10

Każdy z nas dzisiaj byłby dobrym materiałem na agenta - podsumowuje Hubert. 

A kto nim jest. Każdy jest podejrzany! Czas na test wiedzy o agencie. Test trochę inny - by dostać się do komputera trzeba otworzyć kłódkę. By to zrobić trzeba odpowiedzieć znaleźć klucz. Czym dłużej szukają, tym mniej będą mieli czasu potem na odpowiedzi.

 

22.07

Antek ma swoją książkę "Buszujący w zbożu", ale czy na pewno? Vienio wybrał tę samą książkę i to była jego fiszka! Antek nie dość, że nie znalazł ani jednej fiszki, to zarobił jedynie 200 zł. Razem zgarnęli 6200.

 

22.06

Teraz Antek próbuje powstrzymać Huberta, by ten nie odnalazł jego dziennika. Tymczasem Tamara twierdzi, że w notesie Antka nie ma kompletnie nic.

 

 

22.03

Asia zabiera Hubertowi fiszki i... nie może znaleźć żadnej książki. Asia jest już właściwie pewna, że to on jest Agentem. To on przeszkadza wszystkim w bibliotece. Więc i ona postanowiła mu poprzeszkadzać.

 

22.00

Szukają i kombinują jak wprowadzić w błąd przeciwników. Komu się uda? Wiadomo, że w notesie Tamary jest dużo. Łącznie z tym jak ubiera się Agent. Ale cóż - w końcu to blogerka modowa!

Antek chodzi i błądzi... Jak dziecko we mgle. W tym samym czasie Asia znalazła dwie książki. Tamara ma swoją książkę - to Harry Potter - i swój... notes.

 

21.58

Mówią, że nie chcą pamiętników, ale już wiadomo, że będą się na nie zasadzać. Który najcenniejszy? Tamary? Huberta? Joasi? Antka? Każdy na początku chce ochronić swój pamiętnik.

 

21.56

Drugie zadanie - w bibliotece są ukryte ulubione książki wszystkich 14 uczestników Agenta. Trzeba je odnaleźć. Pomóc mogą fiszki. Ale jak je znaleźć. 

Przy książce znajduje się pamiętnik uczestnika - można go wziąć i zyskać cenne informacje, ale wtedy nie dostaną pieniędzy za książki.

 

21.54

Znów mogą się sobie przyjrzeć. Kto jest Agentem? Hubert obstawia Antka. Tamara - Huberta. Joasia? Też stawia na Antka.

 

21.51

Kłótnia coraz mocniejsza.

Potrzebujesz mnie przy moim stanowisku, potrzebujesz mnie - pyta Hubert.

Nie dyskutuj - mówi ostro Tamara.

Wreszcie jednak udaje się ustawić młot nad kulą. Ale... Nagle słychać sygnał. Zadanie nie udało się zrealizować w całości. Tylko jedna kula rozbita, a w niej. Nieźle! 3 tysiące. Czyli połowa puli.

 

21.49

Musicie do mnie mówić, bo to jest robota debila - krzyczy Tamara.

Trzeba przyznać, że utknęli. Antek zmiania stanowiska, Hubert denerwuje się coraz bardziej.

Doskonale prowokuje i podsyca niepewność - podsumowuje Tamara.

 

21.46

Wracamy po pierwszej przerwie reklamowej do opuszczonego teatru w Johannesburgu. Zostały do rozbicia dwie kule. Mechanizm już znają, ale za którą linę teraz trzeba ciągnąć? Tamara najlepiej dogaduje się z Antkiem, z Asią - może być, ale z Hubertem... Słabo.

 

21.39

Praca przynosi efekty. Ale trochę brakuje - młot nie trafia w kulę... W końcu JEST! Kula pęka i sypie się kasa!!! Co po przerwie?

 

 

21.37

Tamara zarządza innymi. Joasia podziwia... A Antek ma problemy ze znalezieniem odpowiednich lin. Czy to nie zmyłka? Hubert podejrzewa, że Antek wykorzystuje swoje zdolności aktorskie, żeby wprowadzić innych w błąd.

 

21.36

Zadanie numer 1. W budynku są 3 szklane kule. Tam są pieniądze. Trzeba je rozbić przy pomocy młotów na linach. Razem muszą wpaść na to jak. Na razie szukają gdzie prowadzą liny...

 

 

21.35

Uczestnicy zmęczeni, ale i zdeterminowani.

Jestem dumna z siebie i z pracy, którzy wykonali wszyscy - mówi Tamara.

Nie oceniałbym moich szans tak wysoko - mówi Hubert.

Chcę wygrać - deklaruje Joasia.

 

21.33

To 11 odcinek. Zostało tylko troje uczestników i Agent. Mają już prawie 60 tys. zł.

 

21.30

Zaczynamy naszą relację na żywo.

 

Kto jest Agentem? W naszym plebiscycie na razie prowadzi... SAMI ZOBACZCIE Czy jest to Tamara? Może na to wskazywać ostatnia wpadka TVN. Ale zdania ciągle są podzielone!

 

 

Zobaczcie zwiastun dzisiejszych zmagań:

Przeładuj

Dlaczego Michał Gała odszedł z Teamu X? Skomentował też "ucieczkę" Lexy Chaplin!

zobacz 03:47