Dziś odbędzie się ostatnie pożegnanie "Buni", czyli Teresa Orczyk, znanej doskonale widzom programu "Gogglebox. Przed telewizorem". O śmierci swojej mamy kilka dni temu informowała Iza Zeiskę, a dziś uczestniczka hitu TTV nie ukrywa, że to dla niej najtragiczniejszy dzień. Iza Zeiske ma wielką prośbę do swoich fanów. Poruszającą prośbę zamieściła na Instastory.

Reklama

Izabela Zeiske z "Gogglebox" pożegnała ukochaną mamę

Izabela Zeiske po kilkudniowym milczeniu w mediach społecznościowych podzieliła się ze swoimi obserwatorami tragiczną informacją i przekazała wiadomość o śmierci swojej mamy, Teresy Orczyk, która razem z nią pojawiała się w "Gogglebox". Internauci natychmiast pospieszyli z kondolencjami, a ogromne wsparcie popłynęło też od innych uczestników z "Gogglebox", którzy nie kryli wzruszenia.

Ostatnio Iza Zeiske poinformowała o dacie pogrzebu, który odbędzie się 15 lutego, a dziś kiedy w końcu ten dzień nadszedł, zamieściła na Instagramie poruszający wpis, który łamie serce...

Kochani... Dzisiaj najtragiczniejszy dzień w moim życiu... Pogrzeb mojej Mamuni... Proszę bądźcie z nami
napisała poruszona Iza Zeiske na Instastory
Iza Zeiske pożegnała mamę
Instagram @ iza_zeiske

Zobacz także: Joachim Zeiske z "Gogglebox" żegna ukochaną babcię: "Moja Kochana Bunia"

Uczestniczka "Gogglebox" nie ukrywa, że wsparcie nie tylko od najbliższych, ale również jej obserwatorów w mediach społecznościowych jest dla niej ogromne ważne. Iza Zeiske w dniu pogrzebu mamy poprosiła nie tylko o obecność, tych, którzy chcą pożegnać "Bunię", ale również o modlitwę.

Zobacz także
Wszystkich, którzy chcieliby uczestniczyć w ostatniej drodze mamuchny lub chcą wesprzeć modlitwą, informuję: Pogrzeb odbędzie się 15. lutego, w czwartek na cmentarzu parafialnym Sołacza przy ul. Lutyckiej
pisała Iza Zeiske na Instagramie
Nie żyje mama Izabeli Zeiske z Gogglebox. Gwiazdy poruszone śmiercią Buni
Instagram @iza_zeiske

Zobacz także: Tata Ewy Mrozowskiej zmarł. „Jestem akurat w jednym z najgorszych momentów w swoim życiu”

Reklama

Jeszcze raz składamy kondolencje Izabeli Zeiske i jej bliskim.

Joachim Zeiske z Gogglebox żegna ukochaną babcię
Instagram @joachimzeiske
Reklama
Reklama
Reklama