Katarzyna Kołeczek, Marcelina Zawadzka Ida Nowakowska prowadzącą Bake Off Junior Ida Nowakowska w programie You Can Dance Ida Nowakowska w programie You Can Dance
Katarzyna Kołeczek, Marcelina Zawadzka
ONS
1/4
Katarzyna Kołeczek, Marcelina Zawadzka
ONS

 

Co za zaskoczenie. Powstaje dziecięca wersja programu "Bake Off - Ale ciacho" - "Bake Off - Junior"! Zobaczymy w nim m.in. nową prowadzącą, która zastąpi Kasię Kołeczek (aktualnie przebywającą na urlopie macierzyńskim). Kto to będzie? Kogo zobaczymy w programie? Jaka będzie główna wygrana? Poznajcie wszystkie szczegóły.

Do walki o tytuł Polskiego Mistrza Wypieków „Bake Off Junior” stanie 12 dzieci w wieku 8-14 lat. Jurorzy programu - Michał Bryś i Krzysztof Ilnicki przygotowali aż 20 konkurencji, w trakcie których ocenią umiejętności, wyobraźnię i kreatywność uczestników pierwszej polskiej edycji „Bake Off Junior”. Uczestnicy przygotują m.in .: drip cake, pizzę, babeczki, tartę warzywną i francuskie naleśniki. Jest o co walczyć - główna wygrana to aż 25 tysięcy złotych!

 

A kogo zobaczymy w roli prowadzących? Zobaczcie!

 

Zobacz także: Ciasto czekoladowe z orzechami pekan - przepisy na ciasta

 

2/4
Ida Nowakowska prowadzącą Bake Off Junior

 

Nową prowadzącą została... Ida Nowakowska. Razem z Marceliną Zawadzką będą wspierać i dopingować najmłodszych uczestników show. Zadbają również o przyjazną atmosferę na planie. Kim jest Ida? Na pewno kojarzycie ją z roli jurorki w ostatniej edycji programu "You Can Dance". 

 

Zobacz: Patricia Kazadi w sukience czy Ida Nowakowska w przezroczystym kombinezonie? Która wyglądała lepiej?

3/4
Ida Nowakowska w programie You Can Dance
ONS

 

Kim jest Ida Nowakowska? 

Jak czytamy w materiale prasowym:

Taniec, odkryła kiedy miała zaledwie 5 lat. Dwa lata później zadebiutowała na wielkim ekranie w filmie „Bandyta” u boku gwiazdy europejskiego kina Tila Schweigera. Zamiłowanie do aktorstwa połączyła z tańcem i mając 8 lat wystąpiła na deskach teatru Roma w spektaklu „Piotruś Pan”.

Zdobyła wiele nagród, ale nie tylko...

...może pochwalić się występami na deskach najbardziej prestiżowych scen w Stanach Zjednoczonych - Metropolitan Opera, Broadway i Lincoln Center. Uczęszczała do Professional Performing Arts School, w której uczyły się takie gwiazdy światowego formatu, jak: Alicia Keys i Britney Spears.

Ida Nowakowska jest jedną z najbardziej utytułowanych tancerek w Polsce. Pokazała, że pasja z dzieciństwa może stać się całym życiem.

4/4
Ida Nowakowska w programie You Can Dance
ONS

 

Będziecie oglądać Bake Off z udziałem dzieci? Premiera programu już jesienią, oczywiście w TVP 2!