"Hotel Paradise 4": Kolejny uczestnik pożegnał się z programem! "Śmiechu warte"
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Kolejny uczestnik pożegnał się z programem! Fani będą w szoku! "Śmiechu warte"

O swój dalszy los w "Hotelu Paradise 4" najbardziej martwią się Łukasz i Michał. Kto pożegnał się z programem po Rajskim Rozdaniu?! Rajski Zanzibar potrafi być nieobliczalny.

Z czwartą edycją "Hotelu Paradise" właśnie pożegnał się kolejny uczestnik i tym razem to dziewczyny mogły być spokojne o swoją przyszłość w programie. Takiej decyzji jednak nikt się nie spodziewał. To Rajskie Rozdanie zmieni wszystko na rajskim Zanzibarze?!

Zobacz, kto odpadł z kontrowersyjnego show TVN 7! Uwaga - niektórzy mogą się bardzo rozczarować.

Hotel Paradise: Klaudia El Dursi o związku Marcina i Kary. Czy Nathalia została skrzywdzona?

Kto odpadł z "Hotelu Paradise 4"?

Kiedy uczestnicy "Hotelu Paradise" nagle pożegnali Launo, a powitali Janka, los obecnych par na rajskim Zanzibarze stanął pod ogromnym znakiem zapytania. Po tym, jak nowy-stary uczestnik wybrał się na randkę z Sarą i Ingą, nikt nie miał pojęcia, jakie będą tego konsekwencje, a sytuacja w hotelu stała się naprawdę napięta. Co więcej, tuż przed kolejnymi eliminacjami dwie piękności z programu zdecydowanie podsyciły ciekawość widzów. Najpierw o tym, co wydarzy się na Rajskim Rozdaniu powiedziała Nana. W końcu to ona obiecała Michałowi, że zapewni mu bezpieczeństwo, choć ostatecznie juz sama nie była pewna swoich słów. Co więcej, następnie Vanessa opublikowała post, którym - zdaniem niektórych - mogła zdradzić za dużo. Piękność, która obecnie jest singielką, przez chwilę tworzyła parę z Łukaszem, a więc to również za jej plecami mógłby stanąć uczestnik. Problem tkwi jednak w tym, że to nie Łukasz, a Mateusz ma u niej największe względy. Która z dziewczyn tym razem zadecydowała o tym, kto opuści "Hotel Paradise" i który z panów miał 15 minut na to, by spakować swoje rzeczy? Czy jednak tylko oni są zagrożeni? Sytuacja nabierała jeszcze większych rumieńców, ponieważ w wyniku ostatniej gry Nana i Przemek nie mogą stworzyć nowej pary!

Zobacz także: "Hotel Paradise": Wiktoria pochwaliła się swoim ogromnym sukcesem! "Zrobiłam to"

Zaskakujący wybór Nany! Michał odpadł z "Hotelu Paradise 4"

Po Rajskiej Wyroczni nikt z uczestników nie mógł czuć się pewny swojej pozycji. Zarówno Michał jak i Łukasz postanowili, że podczas Rajskiego Rozdania podejdą do Nany. Choć dziewczyna chwilę wcześniej mówiła, że danie kolejnej szansy Łukaszowi byłoby, jak strzelenie sobie w twarz, tuż przed decydującym momentem programu nie była już niczego pewna. 

Nikogo nie dziwił wybór Miłosza, który postanowił podejść do Wiktorii. Mateusz przyznał, że podczas ostatniego Rajskiego Rozdania popsuł wszystko i teraz chce to naprawić, stając za placami Vanessy. Przemek, który nie mógł wybrać Nany postawił na Ingę, która zdecydowanie wpadła mu w oko, a Janek stworzył parę z Sarą! Ostatecznie na końcu zostali Łukasz, Michał i Nana. Michał raczej nie zaskoczył wielu i położył swoją dłoń na ramieniu Nany.

Przysięgliśmy sobie, co by się nie działo, to Rajskie jest nasze, więc myślę, że tak będzie - mówił pewny siebie uczestnik.

Niektórych jednak mógł zdziwić fakt, że za Naną stanął również Łukasz!

W naszym związku były zmiany i z jednej i z drugiej strony. Było pięknie, było kolorowo, jak i nie było też kolorowo. Uważam, że można zacząć od nowej, czystej karty. Także mam teraz taką okazję i próbuję wrócić do Nany - wyznał. - Sporo ryzykuje, ale bez ryzyka się nie pije szampana - podsumował Łukasz.

Hotel Paradise 4: Kto odpadł z programu?
Fragment programu "Hotel Paradise 4"

Nana zdecydowanie nie była zachwycona faktem, że taki wybór leży w jej rękach. Ostatecznie, dziewczyna postanowiła nie dotrzymać swojego słowa danego Michałowi i wybrać Łukasza!

Jak mówił Miłosz, fajnie obudzić się obok kogoś, z kim serio chce się budować relacje. Dziś pójdę za tym, co czuję no i pijemy szampana z Łukaszem - stwierdziła uczestniczka.

Michał nie krył swojego rozczarowania zachowaniem dziewczyny, a na twarzach pozostałych uczestników zdecydowanie malował się smutek. 

Ja tego nie zrozumiem. Dla mnie to jest śmiechu warte - komentował decyzję Nany Michał.

Sądzicie, że Nana pożałuje swojej decyzji, czy może jednak Łukasz wyciągnął odpowiednią lekcję?

Podążasz za trendami, które dyktują gwiazdy? Odwiedź sklep Wólczanka. Kod rabatowy, który znajdziesz na tej stronie, znacząco obniży wartość Twoich zakupów!

Michał Mike odpadł z Hotelu Paradise 4
Fragment programu "Hotel Paradise 4"
 

Hotel Paradise 4. Michał ostro o Nanie: Okazała się dwulicowa. Odpowiedziała!
Fragment programu "Hotel Paradise 4"
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Michał ostro o Nanie. "Okazała się dwulicowa". Odpowiedziała!
Kiedy Michał opublikował post tuż po odejściu z "Hotelu Paradise 4", nieoczekiwanie odpowiedziała na niego Nana! Do dyskusji dołączyli pozostali uczestnicy, nawet ci poprzednich edycji show! Wpis Michała rozpętał wojnę?!

Za nami kolejne Rajskie Rozdanie w czwartej edycji "Hotelu Paradise". Jak się okazało, tym razem decydujący głos miała Nana i ku ogromnemu zdziwieniu widzów, uczestniczka postanowiła wyrzucić z programu Michała - znanego jako Mike - i ponownie stworzyć parę z Łukaszem! Teraz Mike zdecydowanie nie kryje swojego żalu i tuż po emisji show opublikował na Instagramie zaskakujący wpis, w którym nie szczędził mocnych słów w stronę dziewczyny. A na imprezkach świetnie się ze mną bawisz😌 Kto tu jest dwulicowy - odgryzła mu się w komentarzu Nana. Co więcej, pod wpisem Michała rozpętała się prawdziwa wojna, bo głos zabrali również pozostali uczestnicy "Hotelu Paradise" - nawet ci z poprzednich edycji show! Czyżby tak wyglądał koniec przyjaźni po rajskim Zanzibarze? Michał ostro komentuje decyzję Nany z "Hotelu Paradise 4" Czwarta edycji "Hotelu Paradise" nauczyła nas jednego - tu niczego nie możemy być pewni. Po ostatnim Rajskim Rozdaniu, podczas którego odpadł Michał , w sieci rozpętała się ożywiona dyskusja i tym razem wzięli udział w niej nie tylko fani show, ale również jego uczestnicy. Po tym, jak Nana obiecała Mike'owi, że stworzy z nim nową parę, a ostatecznie wybrała Łukasza, o którym wcześniej nie wypowiadała się zbyt dobrze, uczestnik postanowił skomentować decyzję dziewczyny, używając naprawdę ostrych słów. Niestety, ale słowo, które dała mi Nana, okazało się nic nie warte, przez co dzisiaj opuszczam hotel. Nie zaryzykowałaby niczym, mówiąc mi prawdę - mogła to zrobić chociaż na chwilę przed rajskim! Tymczasem okazała się dwulicowa , ponieważ zapewniała mnie do samego końca, że mogę jej ufać. Dziękuje za piękną przygodę i za świetne wspomnienia, które zostaną ze mną do końca życia.😉  -...

Nana w ogniu krytyki po "rajskim rozdaniu" w "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Widzowie wściekli na Nanę po wyborze Łukasza! "Dała sobie w twarz"
Nana naraziła się widzom po ostatnim "rajskim" w "Hotelu Paradise". Widzowie są wściekli, że nie dotrzymała słowa Michałowi i wybrała Łukasza...

Takiego obrotu spraw raczej nikt się nie spodziewał, jednak czwarta edycji "Hotelu Paradise" co chwilę przypomina nam, że rajski Zanzibar potrafi być nieobliczalny pod każdym względem. Po tym, jak dziewczyna obiecała byłemu partnerowi Launo bezpieczeństwo, a powrót do Łukasza określiła mianem "strzelenia sobie w twarz", widzowie byli niemal pewni, kto będzie miał 15 minut na spakowanie swoich walizek. Nic dziwnego, że kiedy podczas ostatniego Rajskiego Rozdania z ręki Nany odpadł Michał - znany również jako Mike - widzom trudno było w to uwierzyć.  Oburzeni fani show w mocnych słowach skomentowali zachowanie Nany. Na uczestniczkę wylała się fala krytyki, a internauci nie szczędzą gorzkich słów. Uważają, że dziewczyna jeszcze pożałuje swojego wybory. Mają rację? "Hotel Paradise 4": Nana w ogniu krytyki po wyborze Łukasza Ostatnie Rajskie Rozdanie w czwartej edycji "Hotelu Paradise" okazało się sporym zaskoczeniem, a kolejnym uczestnikiem, który pożegnał się z programem, był Michał - ulubieniec widzów, który choć dopiero niedawno zagościł na rajskim Zanzibarze, już zdążył podbić ich serca.  Jak mówił Miłosz, fajnie obudzić się obok kogoś, z kim serio chce się budować relacje. Dziś pójdę za tym, co czuję no i pijemy szampana z Łukaszem - mówiła Nana, kładąc rękę na dłoni Łukasza. W wyborze uczestniczki może nie byłoby nic dziwnego, gdyby nie fakt, że przed Rajskim Rozdaniem zawarła z Michałem pakt , obiecując, że tego wieczora stworzą parę. Co więcej, po tym jak Łukasz ostatnio sparował się z Vanessą, dziewczyna nie kryła żalu i w mocnych słowach skomentowała zachowanie Łukasza.  Dodatkowo przed kamerami Nana  wyznała, że już nie ufa chłopakowi i nie zbuduje z nim relacji - po tym, jak w ostatniej chwili...

Hotel Paradise: Nana i Łukasz poszli na całość
Instagram/Hotel Paradise
TV-Show
"Hotel Paradise": Fani krytykują Nanę za igraszki z Łukaszem! "Zero szacunku, wstydu i godności"
Ostatnio w "Hotelu Paradise" zrobiło się gorąco! Nana i Łukasz oddali się namiętnościom, a fani nie kryją, że są w szoku! Co ich tak oburzyło?

W "Hotelu Paradise" nie ma czasu na nudę! Tak wielu emocjonujących momentów i zaskakujących zwrotów akcji nie było chyba jeszcze w żadnej innej edycji show. Jedną z par, która tych emocji dostarcza widzom najwięcej są niewątpliwie Nana i Łukasz. Ostatnio szerokim echem odbił się właśnie wybór Nany podczas Rajskiego Rozdania, a teraz... nocne igraszki z Łukaszem! Fani są w szoku i nie szczędzą dziewczynie krytycznych komentarzy. Dlaczego? Zobacz także:  "Hotel Paradise": Fani nie mogą się pogodzić z odejściem Miłosza! "Przywrócić go natychmiast" "Hotel Paradise": Fani gorzko o zachowaniu Nany Nana to zdecydowanie jedna z najbardziej popularnych uczestniczek 4. edycji "Hotelu Paradise" , ale jednocześnie wzbudzających również wiele kontrowersji. Dziewczyna od pewnego czasu mierzy się z dość srogimi komentarzami od internautów . Nanie dostało się między innymi za spiskowanie przeciwko Wiktorii, czy niedotrzymanie danego Michałowi słowa. Przypomnijmy, że podczas ostatniego Rajskiego Rozdania, Nana postanowiła wybrać Łukasza , choć wcześniej zapewniała, że nie chce mieć już z nim nic więcej do czynienia i gdyby jeszcze raz się z nim sparowała, "dałaby sobie w twarz". Jej decyzja poskutkowała tym, że Michał odpadł z programu - chłopak nie krył rozczarowania, bo przecież był pewny, że słowo dane od Nany jest szczere. Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Oha komentuje powrót Nany do Łukasza: "To bez sensu" Po Rajskim Rozdaniu para Nany i Łukasza szybko została rozbita przez nową uczestniczkę . Jednak jak to w "Hotelu Paradise" bywa, równie szybko dochodzi do kolejnych zwrotów akcji. Dzięki temu, że Nana jako singielka miała możliwość połączyć dwie nowe pary na 24 godziny,...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner