Nathalia odpadnie z "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise": Nathalia zaliczyła wpadkę! Fani: "To jakiś fotomontaż?"

Nowe zdjęcie Nathalii z "Hotelu Paradise" nie spodobało się internautom. Od razu zwrócili uwagę na ten szczegół!

Nathalia z "Hotelu Paradise" w nowym wpisie nawiązała do związku z Marcinem? Fani nie tylko zwrócili uwagę na jej nostalgiczny wpis ale także... na zdjęcie, które do niego dołączyła! Kilku fanów gwiazdy TVN7 dopatrzyło się małej wpadki, a inni zarzucili jej, że zbyt mocno przerabia swoje zdjęcia! Faktycznie tak jest, czy ocena jest zbyt surowa? Sami zobaczcie! 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Kamil spotyka się z Nathalią?! Zamieścił bardzo wymowny komentarz!

"Hotel Paradise": Bibi schudła prawie 20 kilogramów. Pokazała, jak teraz wygląda

Nathalia z "Hotelu Paradise" zaliczyła wpadkę? Chodzi o nowe zdjęcie

Nathalia to niekwestionowana gwiazda i jedna z ulubienic widzów "Hotelu Paradise". Jej udział w programie nie obył się jednak bez kontrowersji. W pewnym momencie widzowie zastanawiali się czy będąc z Marcinem, jednocześnie nie ma chłopaka w Polsce, a to wszystko przez ślubne zdjęcia z Kamilem z 2. edycji! Związek Marcina i Nathalii skończył się z hukiem, a to wszystko przez Karę. Nathalia nie mogła uwierzyć, że Marcin nie kończąc z nią związku, rozpoczął kolejny. Jeszcze w trakcie emisji programu przyznała, że jedyną osobą, z którą nie utrzymuje kontaktu jest Kara. Po programie, gdy emocje już opadły, Nathalia przyznała, że odbyła rozmowę z Marcinem i Karą i nie ma do nich żalu, chociaż przyjaźnić również się nie będą. 

Nathalia z "Hotelu Paradise" dodała właśnie nostalgiczny wpis o wspomnieniach i marzeniach. Czy mogła mieć na myśli związek z Marcinem? 

Nie żyj wspomnieniami ani marzeniami, wszystko wprowadź w życie🔥
Nie oglądaj się za siebie, dąż do swojego upragnionego celu bo życie jest zbyt krótkie by uciekało nam miedzy palcami 🔝 - napisała na Instagramie. 

Fani jednak zwrócili uwagę na zdjęcie, a raczej na buty, które Nathalia miała na sobie: 

- Buty może i ładne ale stopy w wyglądają w nich strasznie
- Te buty bardziej do patrzenia niż do chodzenia
- Coś z tymi stopami nie tak. To jakiś fotomontaż?

A także na to, jak Nathalia wyglądała na nowym zdjęciu: 

- Troszkę inaczej wyglądasz, gdybym nie wiedziała, że to ty to bym się nie zorientowała 😍

Nie wszyscy jednak podeszli tak czepliwie do nowego zdjęcia Nathalii i docenili jej urodę: 

- Puenta o bucikach zrobiła robotkę 
- Petarda 🔥🔥🔥

A wy co sądzicie? Jest się o co "czepiać"? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Nathalia ma kontakt z Karą i Marcinem po programie?! Nadal mu nie wybaczyła?

Nowe zdjęcie Nathalii z "Hotelu Paradise" nie wszystkim się spodobało. Małe kontrowersje wywołały też niebotycznie wysokie szpilki uczestniczki hitu TVN. Poznalibyście Nathalię na tym zdjęciu? 

Nathalia z "Hotelu Paradise" dzięki udziałowi w programie zyskała ogromną popularność w sieci. Dziś śledzi ją już ponad 330 tysięcy obserwujących. Nathalia zdobyła sympatię swoją osobowością. W programie mocno zwiodła się na Marcinie, jednak mogła liczyć na wsparcie internautów. 

Nathalia zamieszkała z uczestnikiem
Mat. prasowe

Nathalia i Marcin wydawali się być najbardziej zgraną parą 3. edycji "Hotelu Paradise" do czasu aż pojawiła się Kara i nieźle namieszała! Fani mieli jej za złe, że odbiła Marcina Nathalii, jednak wygląda na to, że to nie była złośliwość a prawdziwa miłość! Kara i Marcin po programie potwierdzili swój związek i cieszą się swoim szczęściem. Nathalia jest singielką i wybaczyła Marcinowi tę zdradę. 

Instagram @marcin_grajoszek @nathalia_fok

Nathalia przyznała, że nie utrzymuje bliskich kontaktów ani z Karą ani z Marcinem ale gdy spotykają się większą grupą uczestników "Hotelu Paradise" nie unika ich. 

Uczestnicy
Instagram nathalia_fok

Nathalia i Marcin w "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe, Instagram @nathalia_fok@
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Nathalia komentuje zdradę Marcina! Tak zareagowała na jego seks z Karą
Kara i Marcin zbliżyli się w "Hotelu Paradise". Przyznał się, że boi się reakcji Nathali. Co na to uczestniczka?! Poznajcie stanowisko zakochanej Nathalii: "Nie szanuję takiego zachowania, jest mi źle z tego powodu i po prostu przykro"

Nathalia zabrała głos w sprawie seksu Marcina i Kary, który został wyemitowany w dzisiejszym odcinku " Hotelu Paradise ". Zachowaniem uczestnika byli zszokowani nawet koledzy z programu, którzy nawet nie chcieli sobie wyobrażać, co będzie czuła Nathalia, gdy się dowie:  - Nathalia zobaczy to będzie płakać.  - Na miejscu Nathalki czułabym się źle i byłoby mi przykro - mówiły Ola i Basia w programie.  Co na to Nathalia, która była zakochana w Marcinie i odchodząc z programu, miała nadzieję, że po powrocie do Polski będzie mogła kontynuować relację? Zobaczcie komentarz Nathalii!  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Marcin uprawiał seks z Karą w programie! "Jakby teraz Nathalka weszła..." "Hotel Paradise": Nathalia komentuje seks Marcina i Kary  Jeszcze kilka odcinków temu wydawać by się mogło, że Nathalia i Marcin to jedna z najsilniejszych par "Hotelu Paradise". Niedługo później Marcin uświadomił jednak partnerkę, że nie chce angażować się z związki a po programie chce stawiać na siebie. Problemy zaczęły się, gdy w programie pojawiła się Kara. To był pierwszy raz, kiedy absolutnie wszystkie dziewczyny poczuły się zagrożone i zazdrosne. Okazuje się, że nie bez powodu. Kara, mimo tego, że odpadłą od razu,  dostała drugą szansę powrotu do "Hotelu Paradise". Chwilę wcześniej decyzją Krzyśka, "Hotel Paradise" musiała opuścić Nathalia, a Marcin chciał honorowo oddać jej swoje miejsce. Jego podejście zmieniło się jednak, gdy ponownie zobaczył w programie Karę. Widzowie już wtedy zarzucali mu, że szybko uleczył swoje serce nową uczestniczką.  Pomiędzy Karą a Marcinem doszło do zbliżenia. Zdecydowali się na seks przed kamerami, co jednoznacznie można odebrać, jako przekreślenie wszystkiego, co...

Kara i Nathalia z "Hotelu Paradise" pogodziły się?
Instagram @kara_routman @nathalia_fok
TV-Show
"Hotel Paradise": Kara pokazała zdjęcie z Nathalią! To koniec wojny z powodu Marcina? 
Nowe zdjęcia na profilu Kary z "Hotelu Paradise" podgrzało atmosferę wokół konfliktu z Nathalią. Uczestniczki się pogodziły?

"Hotel Paradise" to nie tylko miłość i przyjaźnie ale również konflikty! Ten najostrzejszy w skutkach zawiązał się pomiędzy Nathalią, Karą i Marcinem. Nathalia i Marcin do momentu pojawienia się w programie Kariny tworzyli duet nie do rozbicia. Niestety w pewnym momencie decyzją Krzyśka, Nathalia musiała opuścić program. Tego samego dnia do gry powróciła Kara i zawróciła w głowie uczestnikowi, który nie kończąc relacji z poprzednią partnerką, zauroczył się w drugiej! Nathalia nawet nie ukrywała swojej wściekłości podczas finałowej Pandory. Czuła się oszukana, upokorzona i zdradzona...  Czy wybaczyła już Karze, która odbiła jej Marcina? Na profilu Kary pojawiło się ich wspólne zdjęcie, które wzbudziło zainteresowanie fanów. To koniec konfliktu?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 3": Czy uczestnicy utrzymują ze sobą relacje? "Teraz widzimy rzeczy, których nie widzieliśmy z programie" Nathalia i Kara z "Hotelu Paradise" pogodziły się?  Nathalia poprzez udział w programie zyskała nie tylko popularność ale przeżyła naprawdę ciężkie chwile. Uczestniczka powoli zakochiwała się w swoim programowym partnerze Marcinie, jednak on w pewnym momencie sprowadził ją na ziemię, twierdząc, że nie chce budować związku po powrocie do Polski. Nathalia wciąż jednak łudziła się, że uczestnik zmieni zdanie. Kiedy odpadła z programu, nie przypuszczała nawet, że tak mocno zawiedzie się na Marcinie.  Kiedy w programie po raz pierwszy pojawiła się Kara, wszystkie uczestniczki poczuły się zazdrosne. Nic dziwnego, nowa wpadła w oko wszystkim facetom! Jednak jej pierwszy pobyt w programie nie był zbyt długi, jednak wystarczył, aby Marcin zaczął się wahać. Kiedy po odejściu Nathalii, do programu powróciła Kara, jej relacja z Marcinem budowała się...

"Hotel Paradise 3" Nathalia ma kontakt z Karą i Marcinem
Mat. prasowe/marcin_grajoszek
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Nathalia ma kontakt z Karą i Marcinem po programie?! Nadal mu nie wybaczyła?
Marcin i Kara z "Hotelu Paradise 3" oficjalnie potwierdzili, że są w związku. Co na to Nathalia? Dziewczyna wyznała, jak wygląda jej relacja z kontrowersyjną dwójką uczestników. Wybaczyła Marcinowi, ale nie Karze?

Finał " Hotelu Paradise 3 " dobiegł końca, a fani kontrowersyjnego show wreszcie mogą poznać prawdę o dalszych losach uczestników po programie, którzy już nie muszą ukrywać swoich sekretów. Bardzo szybko wyszło na jaw, że  związek Krystiana i Basi nie przetrwał próby czasu , za to pomiędzy Karą i Marcinem narodziło się prawdziwe uczucie i oboje oficjalnie potwierdzili, że są razem. Co na to Nathalia? Kiedy uczestniczka dowiedziała się, co zrobił jej były partner po tym jak odeszła z "Hotelu Paradise 3" nie kryła swojego rozgoryczenia. Czy jednak czas goi rany i dziś cała trójka żyje w zgodzie, a Nathalia ma kontakt z Karą i Marcinem? Po nasilonych pytaniach ze strony internautów dziewczyna nie wytrzymała i postanowiła powiedzieć całą prawdę. Nadal mu nie wybaczyła? Nathalia o relacji z Karą i Marcinem po "Hotelu Paradise 3"  Losy tej trójki przyprawiały fanów "Hotelu Paradise 3" o prawdziwe wypieki na twarzy, a kiedy Nathalia odchodziła z programu nikt nie spodziewał się, że tak potoczy się jej historia z Marcinem. Ku zdziwieniu nie tylko widzów, ale również niektórych uczestników, chłopak bardzo szybko zapomniał o swojej byłej partnerce, a w głowie zawróciła mu Kara, która nagle wróciła na Zanzibar. Ta para wywołała ogromne kontrowersje i choć wielu w to wątpiło, odpadli dopiero tuż przed samym finałem, a na ostatniej, bardzo burzliwej Puszce Pandory Marcin przyznał, że po powrocie do Polski chciałby rozwijać swoją relację z dziewczyną i słowa dotrzymał. Po programie uczestnicy w końcu postanowili się ujawnić i Kara i Marcin przyznali, że są razem .  Nic dziwnego, że internauci natychmiast zainteresowali się co słychać u byłej telewizyjnej partnerki przystojniaka - Nathalii. Dziewczyna była jedną z...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik