Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Nathalia z "Hotelu Paradise 3" jest po ślubie z Kamilem z "Hotelu Paradise 2"?
Party.pl
TV-Show

Nathalia i Kamil z "Hotelu Paradise" są po ślubie? Dotarliśmy do zdjęć!

Czy faktycznie, Nathalia idąc do "Hotelu Paradise 3" wcale nie była singielką? Widzowie podejrzewają, że uczestniczka jest z Kamilem z poprzedniej edycji show! Te zdjęcia są tego dowodem?

Ostatnio w mediach pojawiły się komentarze, które wstrząsnęły fanami "Hotelu Paradise". Internauci uważają, że Nathalia, która jest uczestniczką 3. edycji kontrowersyjnego show, przyszła do programu będąc już w związku, i to z Kamilem, który wystąpił w "Hotelu Paradise 2"! Czyżby dziewczyna faktycznie wszystkich chciała oszukać, a jej relacja z Marcinem, z którym przespała się na oczach kamer i widzów, była udawana? Postanowiliśmy poszperać nieco głębiej i... dotarliśmy do zdjęć, na których Nathalia jest w czułych objęciach z Kamilem, i to w sukni ślubnej! 

"Hotel Paradise": Nathalia nie do końca jest szczera z Marcinem?! Skonfrontowaliśmy ją z odkryciem widzów!

Nathalia z "Hotelu Paradise 3" wzięła ślub w z Kamilem?

Kiedy Nathalia pojawiła się w "Hotelu Paradise 3", Marcin od razu stracił dla niej głowę, a tych dwoje szybko stworzyło jedną z najsilniejszych par w programie, która podbiła serca widzów. Ostatnio jednak wiele się pozmieniało - w rajskim hotelu pojawiła się Kara, a zachowanie Marcina sprawiło, że naraził się swoim fanom. Nieoczekiwanie również internauci dotarli do informacji, które miałyby wskazywać na to, że idąc do programu Nathalia wcale nie była singielką

- Na Twitterze są jeszcze zdjęcia Nathalia jest w związku podczas kręcenia programu mało tego z Kamilem z poprzedniej edycji. 
- Wszystko jest na Twitterze mam zdjęcia - czytaliśmy w komentarzach.  

Choć nie wszyscy byli w stanie w to uwierzyć, niewykluczone, że domniemania internautów nie są tylko plotkami, ale prawdą. Kiedy sami postanowiliśmy się o tym przekonać i sprawdzić, co faktycznie łączy Nathalię i Kamila, który brał udział w drugiej edycji "Hotelu Paradise", dotarliśmy do ich wspólnych zdjęć, które wielu mogą zszokować. Nathalia występuje na nich w sukni ślubnej, Kamil w eleganckim garniturze, a całość wygląda zupełnie jak sesja zdjęciowa nowożeńców. Głębokie spojrzenia w oczy i czułe objęcia - tego chyba nie da się udawać. Sami zobaczcie i oceńcie!

Zobacz także: "Hotel Paradise": Simon zostawi Bibi dla Kary?! Fani programu są tego pewni! "Simon się chyba zakochał"

Internauci podejrzewają, że Nathalia wszystkich oszukała i tak naprawdę jest w związku z Kamilem z drugiej edycji "Hotelu Paradise"! Czyżby zdjęcia, do których dotarliśmy miały być tego potwierdzeniem?

Nathalia z
Party.pl

Sesja gwiazd "Hotelu Paradise" wygląda zupełnie jak sesja nowożeńców. Kamil i Nathalia nie szczędzili sobie na niej czułych gestów i głębokich spojrzeń. 

Nathalia z
Party.pl

Czy sekret tej dwójki właśnie wyszedł na jaw? Na razie zainteresowani nie zabierają głosu w sprawie!

Nathalia z
Party.pl

Czyżby Nathalia idąc do programu była już mężatką? A może ona i Kamil wzięli ślub, kiedy już wróciła do Polski? Dużo pytań, mało odpowiedzi - musimy więc poczekać na komentarze obu stron! 

Nathalia z
Party.pl

Jak myślicie, czy Nathalia i Kamil są już po ślubie czy może to tylko zwykła sesja zdjęciowa? 

Nathalia z
Party.pl

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Newsy
Mentorka "Projektu Lady" szczerze o Łukaszu z "Hotelu Paradise"! Niesforny uczestnik powinien trafić pod jej skrzydła?
Gwiazda "Projekt Lady" staje w obronie najbardziej krytykowanego uczestnika "Hotelu Paradise 2"!

Tatiana Mindewicz-Puacz, która od kilku lat pracuje na planie " Projektu Lady " jako mentorka, resocjalizując niesforne uczestniczki, zabrała głos w sprawie Łukasza z " Hotelu Paradise 2 ". Łukasz naraził się na krytykę internautów już po pierwszym odcinku show. Tak samo szybko nieprzychylne komentarze ustąpiły miejsca sympatii ze strony widzów, którzy już zdążyli za nim zatęsknić po tym, jak opuścił program. Jak kontrowersyjnego uczestnika oceniła mentorka "Projektu Lady"? Możecie się mocno zaskoczyć!  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Bartek doprowadzony do łez! To wszystko przez jedną z uczestniczek! Co się stało? Mentorka "Projekt Lady" o Łukaszu z "Hotelu Paradise 2" Tatiana Mindewicz-Puacz przyznała, że jest wielką fanką programu "Hotel Paradise". Na Instagramie pokazała nagranie ze spotkania z Anią, Sonią i Łukaszem z drugiej edycji programu. Postanowiła wypowiedzieć się na temat uczestnika. Okazuje się, że mentorka "Projektu Lady" jest nim zachwycona!  Nie wiem dlaczego Wy uważacie, że ten Łukasz jest takim niegrzecznym chłopcem. On mógłby jeszcze spokojnie zostać w tym programie "Hotel Paradise". Przecież to jest bardzo grzeczny, skromny i delikatny dżentelmen i jeszcze ma łapkę obtłuczoną, dziewczyny... - zaapelowała na Instagramie jakiś czas temu.  Spodziewalibyście się takiej opinii ze strony Tatiany?  Tatiana Mindewicz-Puacz zwróciła uwagę na zranioną rękę Łukasza. Uczestnik "Hotelu Paradise" kilka dni temu został brutalnie zaatakowany. Pokazał mrożące krew w żyłach zdjęcia, na których widać rany na głowie spowodowane uderzeniem butelką. Przy okazji upadku wybił sobie również łokieć. Uczestnik nie wyjaśnił dokładnie, co wydarzyło się...

"Hotel Paradise 2" Kamil niepochlebnie o Magdzie
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Kamil doprowadza Magdę do płaczu! Robert: "Ty szowinistyczna świnio!" Co się wydarzyło?! 
"Hotel Paradise 2": Kamil doprowadza Magdę do płaczu! Robert: "Ty szowinistyczna świnio!" Co się wydarzyło?! 

Konflikt pomiędzy Magdą a Kamilem w " Hotelu Paradise 2 " zaognia się. Uczestniczka przyznała, że boi się zachowań kolegi z programu. Dziś nie wytrzymała napięcia i popłakała się. Robert w obronie partnerki wykrzyczał Kamilowi:  Szowinistyczna świnio! Co wydarzyło się w dzisiejszym odcinku, że uczestnicy nie mogli zapanować nad emocjami?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Kamil wyżywa się na Magdzie i nazywa ją "kaczką"! Odpowiedziała mocno... "Hotel Paradise 2": Ostry konflikt pomiędzy Kamilem a Robertem i Magdą Kamil nie ukrywa, że obecność Roberta i Magdy nie jest mu na rękę w programie. Jawnie mówi, że postara się zrobić wszystko, aby ponownie wymeldować ich z "Hotelu Paradise 2". Według zasad programu, wszystkie chwyty są dozwolone, jednak uczestnicy zaczynają zauważać, że Kamil zaczyna przekraczać granice.  Zaczęło się podczas wczorajszej "pandory" podczas której przedrzeźniał ją, pozwalał sobie na seksistowskie żarty oraz drwił z jej wyglądu:  Skoro Kamil się tak zachowuje, to ja się go boje. Dla mnie on jest agresywny i psychiczny i nie wiem do czego jest zdolny - powiedziała Magda. W rozmowie z Dominiką skrytykowała sytuację, która miała miejsce na "puszce pandory": - Ja dawno się z takim czymś nie spotkałam. - To było chamskie - przyznała Dominika. - Ale to wszystko, co on się odzywał. Nie jesteś ciasna, kaczuszka. Kamil kolejnego dnia również nie odpuszczał. Dziś jako single, Kamil, Magda i Łukasz musieli wykonać zadanie przez "rajskim rozdaniem". Przez dokuczliwe komentarze Kamila nie była w stanie go zrealizować. W końcu się popłakała:  Mam dość przekrzykiwania się. Ja nie będę siedzieć i gadać. róbcie se co chcecie. Do głosu...

Hotel Paradise
Mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise": Bartek wyeliminował Kamila, a Julia wraca do programu!
"Hotel Paradise": Bartek wyeliminował Kamila, a Julia wraca do programu!

To chyba jeden z najbardziej emocjonujących odcinków drugiej edycji "Hotelu Paradise" ! Bartek jako nowy singiel dostał możliwość wyeliminowania jednej osoby z show. Kierując się opiniami wszystkich uczestników, zdecydował, że Hotel opuści... Kamil! Mam nadzieję, że nie będziecie na mnie źli. Kamil to będziesz TY , mam nadzieję, że nie będziesz na mnie zły - powiedział Bartek. Zobacz także:   "Hotel Paradise 2": Uczestnik niechcący zdradził, co dalej wydarzy się w programie!?  "Hotel Paradise": Kamil pożegnał się z show, a Julia powróciła bez niego Decyzja Bartka nie zszokowała Kamila. Powiedział, że się tego spodziewał i oskarżył Magdę o to, że z pewnością ona wpłynęła na decyzję Bartka. Chyba po raz pierwszy prawie nikomu nie było szkoda uczestnika, który musi się wymeldować z "Hotelu Paradise". Szczególnie cieszyli się oczywiście Magda i Robert. Po odejściu Kamila nie ma już takiej toksycznej osoby, która wszystkimi manipulowała, chciała tutaj ugrać każdego. Każdy był fałszywy. Ja jestem zadowolona, że go nie ma i inni uczestnicy na pewno też - powiedziała Magda To była ulga dla uczestników, skoro tak wielu nie było za nim. Ja wiem, że Kamil ma dobre serce. On nie jest złym człowiekiem. Może faktycznie ma za dużo tego liderstwa i przywództwa, ale trzeba umieć do niego podejść i umieć z nim rozmawiać - stwierdziła Ania. Na odejściu Kamil jednak nie pogodził się z Magdą. "Po co mam się z nią godzić?" - stwierdził. To jednak nie był koniec niespodzianek w tym odcinku. Przy wyjściu z Hotelu, Kamil spotkał się z... Julią! Dziewczyna miała możliwość wrócić do programu w duecie z Kamilem lub solo. Początkowo chłopak bardzo się ucieszył na jej widok....

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner