W ostatnim czasie fani "Hotelu Paradise" stali się podejrzliwi co do związku Nany i Łukasza, których mieliśmy okazję poznać w 4. edycji randkowego show. Okazuje się, że mieli ku temu znaczące powody. Nana stwierdziła, że jest winna fanom wyjaśnienia i zaskoczyła internautów swoim smutnym wyznaniem. Okazuje się, że przeżywa ciężki okres! Chodzi o relację z Łukaszem!

Reklama

"Hotel Paradise": Czy Nana i Łukasz są nadal parą? Niepokojący komentarz uczestniczki

W ostatnim czasie fani przeżywają mnóstwo emocji oglądając 6. edycję randkowego programu. Szeroko komentują liczne kłótnie Hani i Mikołaja oraz pierwsze zbliżenie na wizji w "Hotelu Paradise 6". Tymczasem okazuje się, że u dobrze znanych uczestników z poprzednich edycji także sporo się dzieje. Niestety wszystko wskazuje na to, że u Nany nie wszystko układa się po jej myśli. Czarne chmury zawisnęły przede wszystkim nad jej związkiem. W miniony weekend para będąc na tej samej imprezie, bawiła się osobno. To dało do myślenia podejrzliwym internautom, którzy wykorzystali pierwszą okazję, aby zapytać Nanę o jej relację z Łukaszem:

- Jesteście z Łukaszem nadal razem?

Odpowiedź Nany z "Hotelu Paradise" była dużym zaskoczeniem - wówczas okazało się, że w ich relacji nie układa się najlepiej:

- Jesteśmy. Mamy gorszy czas od kilku dni - przyznała.

Instagram @nanamajos

Hotel Paradise: "Hotel Paradise 6": Hania miała strategię na Rajskie Rozdanie. Zdradziła, dlaczego wybrała Mikołaja

Po tak szczerej odpowiedzi fani stali się jeszcze bardziej dociekliwi. Wówczas okazało się, że sytuacja jest poważna, ponieważ chwilowo para ze sobą nie mieszka:

Zobacz także

- Mieszkacie dalej razem z Łukaszem? Kibicuje Wam - napisała wyraźnie zmartwiona fanka.

Wówczas Nana z "Hotelu Paradise" udzieliła niepokojącej odpowiedzi:

- Dziękuje. Na razie wróciłam do domu na trochę - publikując zdjęcie w towarzystwie swojej siostry.

Instagram/Nana Majos

Zobacz także: "Hotel Paradise 6": Marek ostro o Magdzie: "Dla mnie to jest towar z półki sklepowej"

Ciekawi fani postanowili dopytać także o miniony weekend, podczas którego para na festiwalu muzycznym Roztańczony PGE Narodowy bawiła się osobno:

- Nie było Łukasza z Tobą na narodowym?

Nana postanowiła być szczera:

- Poszliśmy osobno. Większość czasu spędziłam z Wiką i resztą hotelowej ekipy - napisała Nana, publikując zdjęcie z koleżanką z hotelu.

Fani byli nieustępliwi, dopytując:

- Dlaczego poszliście osobno na Narodowy?

Wówczas uczestniczka show zasugerowała, że taki obrót spraw był decyzją jej partnera:

- Nie do mnie to pytanie - skwitowała.

Reklama

Okazało się także, że Nana z "Hotelu Paradise" boryka się z licznymi problemami zdrowotnymi oraz, że wylądowała w szpitalu. Jak widać, nie jest to dla niej najszczęśliwszy okres, liczymy jednak na to, że wszystko szybko wróci do normy i Nanie uda się również pokonać kryzys z w związku z Łukaszem. Trzymamy kciuki!

Instagram @nanamajos
Instagram @nanamajos
Reklama
Reklama
Reklama