W "Hotelu Paradise 4" dosłownie zawrzało i wygląda na to, że stosunku pomiędzy wszystkimi parami zrobiły się dość oziębłe. Najwięcej jednak zadziało się w związku Miłosz - Wiktoria i jak się okazuje, tych dwoje już nie będzie dzielić razem sypialni na rajskim Zanzibarze, a przynajmniej nie przez najbliższe dni. Po nocnych wybrykach uczestniczki z Łukaszem jedni z największych faworytów widzów przechodzą kryzys? Niewiarygodne z kim Wiktoria postanowiła stworzyć parę! Wygląda na to, że tą decyzją dziewczyna wbiła sobie gwóźdź do trumny...

Reklama

"Hotel Paradise 4": Koniec związku Miłosza i Wiktorii?! Nowa uczestniczka sporo namieszała

Wiktoria, która do tej pory była jedną z ulubienic widzów, ostatnio sporo sobie nagrabiła. Po tym, jak dziewczyna "zdradziła" Miłosza, bawiąc się i obściskując z Łukaszem nie tylko nadszarpnęła zaufanie swojego partnera, ale i sprowadziła na siebie gniew fanów "Hotelu Paradise", a internauci dosłownie zmiażdżyli Wiktorię ostrymi komentarzami. Choć pod długich rozmowach dziewczyna sądziła, że wszystko już zostało naprawione, wygląda na to, że jej zachowanie sprowadziło na nią ogromne konsekwencje, bo kiedy na rajskim Zanzibarze pojawiła się nowa uczestniczka natychmiast odbiła jej Miłosza!

Jestem nienormalna, wszędzie jest mnie dużo, lubię dużo gadać. Raczej jestem osobą szczerą, bardzo szczerą. Jak coś mi nie pasuje mówię wprost, jeżeli ktoś by mi stanął na drodze, to bym go zgasiła - zapowiedziała nowa uczestniczka, również Wiktoria! - W związkach jestem delikatna, czuła i słodka, natomiast jeżeli chodzi ogółem o życie, no to potrafię dać po prostu po ryju - dodała.

Mat. prasowe

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Maria nie wiedziała, że dziewczyny knuły przeciwko niej? "Ja byłam w porządku"

21-letnia Wiktoria o pseudonimie "Oha" to polko-ormianka, która w czwartej edycji "Hotelu Paradise" namieszała od razu, jak tylko weszła. Jak się okazuje, dziewczyna postanowiła pójść na randkę z Miłoszem, a wyboru dokonywała patrząc na zdjęcia uczestniczek i rozmawiając z Teresą o ich partnerach. Co więcej, Oha przyznała, że choć kręcą ją pieniądze i wygrana, gdyby w programie odnalazła miłość, byłaby zachwycona. Czy to przekona do niej Miłosza? Cóż, kiedy nowa uczestniczka zapytała o jego relacje, chłopak o swojej obecnej partnerce raczej nie wypowiadał się w superlatywach.

Dzięki mnie Wiktoria tutaj jest, utrzymałem ją dwa razy, fajne dziewczyny stąd gdzieś tam odrzuciłem, natomiast ona nie do końca uważam była szczera w tym wszystkim, bo z innym chłopakiem się bardzo zabawiała - przyznał Miłosz.

Kiedy Miłosz był na zapoznawczym spotkaniu z nową uczestniczką, Wiktoria nie kryła swojego zdenerwowania.

Ale mam bojowy nastrój - mówiła.

Kiedy jej partner wrócił do rajskiego hotelu z Ohą, nie wyglądała na zbyt zadowoloną, a kiedy dowiedziała się, że nowa ma tak samo na imię jak ona, była w jeszcze większym szoku. Choć Wiki stwierdziła, ze podeszła do wszystkiego ze stoickim spokojem, inni wcale tak nie uważali. Oprowadzając Wiktorię "Ohę" mocno zaznaczyła, że sypialnia w której mieszka Miłosz, należy do niej i tylko ona tam śpi.

Najmniej miła była dla mnie Wiktoria. Z jej strony wyczułam lekką zazdrość i niechęć w oczach - oceniła Wiktorię Oha. - Chciała na siłę zaznaczyć teren - podsumowała.

To jednak dopiero początek zawirowań, bo prawdziwa randka Miłosza i "nowej" Wiktorii miała dopiero się zacząć, a pod koniec na tę dwójkę czekała prawdziwa niespodzianka - list, który oznajmiał, że od teraz tworzą parę! Kiedy wrócili do pozostałych uczestników, Wiktoria ze "starej gwardii" zdecydowanie nie była tym faktem zachwycona, jednak niemal natychmiast stworzyła parę z innym uczestnikiem! Niewiarygodne kogo wybrała...

Mat. prasowe

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Klaudia "Launo" pokazała zaskakujące zdjęcie! Fani: "Ciąża?"

"Hotel Paradise 4": Wiktoria rozstała się z Miłoszem i stworzyła parę z Łukaszem!

Wiktoria nie była pocieszona, że musi wyprowadzić się ze swojej sypialni i zostawić Miłosza pod opieką nowej uczestniczki. Choć Oha przyznała, że traktuje chłopaka tylko jako kolegę, a Miłosz zapewnił Wiktorię, że dla niego to tylko koleżanka, mina uczestniczki mówiła sama za siebie.

Zobacz także

Nie zmieniłem w żaden sposób decyzji, to jest koleżanka po prostu, mówiłem, że chce z Wiktorią - tłumaczył w rozmowie z Wiktorią Miłosz.

Reklama

Wiktoria nie została jednak singielką na długo. Kiedy Klaudia El Dursi pojawiła się na plaży oznajmiła, że dziewczyna może stworzyć parę z jednym z dwóch uczestników - Darkiem lub Łukaszem. Była partnerka Miłosza nie wahała się ani przez minutę i stwierdziła, że wybiera Łukasza! Ta decyzje zdecydowanie zaburzy dotychczasowe porządki w czwartej edycji "Hotelu Paradise", a czy dla samej Wiktorii okaże się gwoździem do trumny? Cóż, po czymś takim Miłosz może już nigdy nie zaufać swojej byłej partnerce, a sprzeczek pomiędzy tą dwójką jest coraz więcej. Sądzicie, że w nowej parze Wiktoria - Łukasz zaiskrzy?

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama