"Hotel Paradise 4": Kryzys u Miłosza i Wiktorii?! Zmienili parę! "Chciała zaznaczyć teren"
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Kryzys u Miłosza i Wiktorii?! Zmienili parę! "Chciała zaznaczyć teren"

Po ostatni wyskoku Wiktorii w "Hotelu Paradise 4" zaszły nieoczekiwane zmiany! To koniec jej związku z Miłoszem?! Nowa uczestniczka sporo namieszała.

W "Hotelu Paradise 4" dosłownie zawrzało i wygląda na to, że stosunku pomiędzy wszystkimi parami zrobiły się dość oziębłe. Najwięcej jednak zadziało się w związku Miłosz - Wiktoria i jak się okazuje, tych dwoje już nie będzie dzielić razem sypialni na rajskim Zanzibarze, a przynajmniej nie przez najbliższe dni. Po nocnych wybrykach uczestniczki z Łukaszem jedni z największych faworytów widzów przechodzą kryzys? Niewiarygodne z kim Wiktoria postanowiła stworzyć parę! Wygląda na to, że tą decyzją dziewczyna wbiła sobie gwóźdź do trumny...

„Hotel Paradise: Co Klaudia El Dursi myśli o związku Basi z Krzysztofem? Zdradziła pewną tajemnicę

"Hotel Paradise 4": Koniec związku Miłosza i Wiktorii?! Nowa uczestniczka sporo namieszała

Wiktoria, która do tej pory była jedną z ulubienic widzów, ostatnio sporo sobie nagrabiła. Po tym, jak dziewczyna "zdradziła" Miłosza, bawiąc się i obściskując z Łukaszem nie tylko nadszarpnęła zaufanie swojego partnera, ale i sprowadziła na siebie gniew fanów "Hotelu Paradise", a internauci dosłownie zmiażdżyli Wiktorię ostrymi komentarzami. Choć pod długich rozmowach dziewczyna sądziła, że wszystko już zostało naprawione, wygląda na to, że jej zachowanie sprowadziło na nią ogromne konsekwencje, bo kiedy na rajskim Zanzibarze pojawiła się nowa uczestniczka natychmiast odbiła jej Miłosza!

Jestem nienormalna, wszędzie jest mnie dużo, lubię dużo gadać. Raczej jestem osobą szczerą, bardzo szczerą. Jak coś mi nie pasuje mówię wprost, jeżeli ktoś by mi stanął na drodze, to bym go zgasiła - zapowiedziała nowa uczestniczka, również Wiktoria! - W związkach jestem delikatna, czuła i słodka, natomiast jeżeli chodzi ogółem o życie, no to potrafię dać po prostu po ryju - dodała.

Hotel Paradise 4: Nowa uczestniczka Wiktoria
Mat. prasowe

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Maria nie wiedziała, że dziewczyny knuły przeciwko niej? "Ja byłam w porządku"

21-letnia Wiktoria o pseudonimie "Oha" to polko-ormianka, która w czwartej edycji "Hotelu Paradise" namieszała od razu, jak tylko weszła. Jak się okazuje, dziewczyna postanowiła pójść na randkę z Miłoszem, a wyboru dokonywała patrząc na zdjęcia uczestniczek i rozmawiając z Teresą o ich partnerach. Co więcej, Oha przyznała, że choć kręcą ją pieniądze i wygrana, gdyby w programie odnalazła miłość, byłaby zachwycona. Czy to przekona do niej Miłosza? Cóż, kiedy nowa uczestniczka zapytała o jego relacje, chłopak o swojej obecnej partnerce raczej nie wypowiadał się w superlatywach.

Dzięki mnie Wiktoria tutaj jest, utrzymałem ją dwa razy, fajne dziewczyny stąd gdzieś tam odrzuciłem, natomiast ona nie do końca uważam była szczera w tym wszystkim, bo z innym chłopakiem się bardzo zabawiała - przyznał Miłosz.

Kiedy Miłosz był na zapoznawczym spotkaniu z nową uczestniczką, Wiktoria nie kryła swojego zdenerwowania.

Ale mam bojowy nastrój - mówiła.

Kiedy jej partner wrócił do rajskiego hotelu z Ohą, nie wyglądała na zbyt zadowoloną, a kiedy dowiedziała się, że nowa ma tak samo na imię jak ona, była w jeszcze większym szoku. Choć Wiki stwierdziła, ze podeszła do wszystkiego ze stoickim spokojem, inni wcale tak nie uważali. Oprowadzając Wiktorię "Ohę" mocno zaznaczyła, że sypialnia w której mieszka Miłosz, należy do niej i tylko ona tam śpi.

Najmniej miła była dla mnie Wiktoria. Z jej strony wyczułam lekką zazdrość i niechęć w oczach - oceniła Wiktorię Oha. - Chciała na siłę zaznaczyć teren - podsumowała.

To jednak dopiero początek zawirowań, bo prawdziwa randka Miłosza i "nowej" Wiktorii miała dopiero się zacząć, a pod koniec na tę dwójkę czekała prawdziwa niespodzianka - list, który oznajmiał, że od teraz tworzą parę! Kiedy wrócili do pozostałych uczestników, Wiktoria ze "starej gwardii" zdecydowanie nie była tym faktem zachwycona, jednak niemal natychmiast stworzyła parę z innym uczestnikiem! Niewiarygodne kogo wybrała...

Hotel Paradise 4: Miłosz na randce z Wiktorią Ohą
Mat. prasowe

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Klaudia "Launo" pokazała zaskakujące zdjęcie! Fani: "Ciąża?"

"Hotel Paradise 4": Wiktoria rozstała się z Miłoszem i stworzyła parę z Łukaszem!

Wiktoria nie była pocieszona, że musi wyprowadzić się ze swojej sypialni i zostawić Miłosza pod opieką nowej uczestniczki. Choć Oha przyznała, że traktuje chłopaka tylko jako kolegę, a Miłosz zapewnił Wiktorię, że dla niego to tylko koleżanka, mina uczestniczki mówiła sama za siebie.

Nie zmieniłem w żaden sposób decyzji, to jest koleżanka po prostu, mówiłem, że chce z Wiktorią - tłumaczył w rozmowie z Wiktorią Miłosz. 

Wiktoria nie została jednak singielką na długo. Kiedy Klaudia El Dursi pojawiła się na plaży oznajmiła, że dziewczyna może stworzyć parę z jednym z dwóch uczestników - Darkiem lub Łukaszem. Była partnerka Miłosza nie wahała się ani przez minutę i stwierdziła, że wybiera Łukasza! Ta decyzje zdecydowanie zaburzy dotychczasowe porządki w czwartej edycji "Hotelu Paradise", a czy dla samej Wiktorii okaże się gwoździem do trumny? Cóż, po czymś takim Miłosz może już nigdy nie zaufać swojej byłej partnerce, a sprzeczek pomiędzy tą dwójką jest coraz więcej. Sądzicie, że w nowej parze Wiktoria - Łukasz zaiskrzy? 

Hotel Paradise 4: Łukasz i Wiktoria
Mat. prasowe

Wiktoria miażdzy Ohę w Hotelu Paradise
Mat. prasowe, screen z Hotelu Paradise
TV-Show
"Hotel Paradise": Wiktoria miażdży Ohę: "Gruba dziewczyna z pryszczami na twarzy"
Wiktoria z "Hotelu Paradise" już nie tęskni za Miłoszem? Próbuje nawiązać kontakt z nowym Łukaszem i przy okazji uderza w Ohę! Przesadziła?

Decyzja o tym, że Miłosz musi opuścić "Hotel Paradise" zszokowała wszystkich, a Wiktoria nie potrafiła powstrzymać się od płaczu. Jeszcze chwilę wcześniej wydawali się być parą nie do ruszenia, a "rajskie rozdanie" wcale nie napawało ich stresem. Niestety chwila zapomnienia wystarczyła, aby ponownie dały się we znaki bezlitosne programowe zasady. Po odejściu Miłosza, Wiktoria została sparowana z nowym Łukaszem. Według uczestników, Wiktoria bardzo szybko odnalazła się w nowej parze, co wypomnieli jej podczas "Pandory":  - Dlaczego wszystkim się wydaje, że już zapomniałaś o Miłoszu? - Jest mi strasznie przykro - zaczęła. Będzie powtórka z kontrowersyjnej "Pandory"? Zobaczcie, co sądzą o zachowaniu Wiktorii jej koledzy z programu. Przy okazji Wiktoria mocno wbiła szpilę nieobecnej już w programie Osze. Doczeka się odpowiedzi? Zobaczcie, co o niej powiedziała!  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Pan Lektor o nękaniu Wiktorii: "Wróciła na własne życzenie" "Hotel Paradise": Wiktoria już zapomniała o Miłoszu? Relacja Miłosza i Wiktorii w " Hotelu Paradise " była zawiła. Od początku ich do siebie ciągnęło, jednak uczestniczka wzbudzała niechęć wśród innych mieszkańców "Hotelu". Miłosz kierując się dobrem grupy postanowił odesłać Wiktorię do domu , jednak potem nie potrafił pogodzić się ze swoją decyzją . Nie musiał długo czekać, aby dostać drugą szansę na odbudowanie relacji z partnerką. Wiktoria wróciła do programu i wybaczyła uczestnikowi. Ta radość nie potrwała jednak długo, ponieważ w konsekwencji jednego z zadań, został wyeliminowany z programu . Wiktoria automatycznie została sparowana z nowym Łukaszem, który wszedł na jego miejsce. Dziewczyna wpasowała się w gusta nowego i...

Hotel Paradise 4: Wiktoria i Miłosz są razem po programie? Kasia zdradziła za dużo?!
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Internauci zszokowani zachowaniem Miłosza! "Porażka"
Miłosz z "Hotelu Paradise" zdecydowanie podpadł fanom! "Tak się mężczyzna nie zachowuje!". Chodzi o Wiktorię. Faktycznie popełnił aż tak duży błąd i będzie tego żałował?

Miłosz zaskoczył swoim zachowaniem w "Hotelu Paradise"! W ostatnim odcinku randkowego programu Miłosz powiedział Wiktorii, że pozostałe uczestniczki chcą wyeliminować ją z gry. Wyznanie uczestnika hitu TVN7 podzieliło internautów. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy- część fanów jest zachwycona Miłoszem, pozostali ostro go krytykują. Sprawdźcie, jak fani "Hotelu Paradise" komentują zachowanie Miłosza. Miłosz z "Hotelu Paradise" ostrzega Wiktorię przed koleżankami Wiktoria od samego początku, kiedy pojawiła się w "Hotelu Paradise" wzbudza ogromne emocje wśród pozostałych uczestników. Wysportowana blondynka robiła wszystko, żeby zaprzyjaźnić się z grupą, jednak to na nic, ponieważ nikt nie wierzy w jej szczerość- uczestnicy uważają, że Wiktoria powinna opuścić program i teraz robią wszystko, żeby tak się stało.  Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Luiza przerażona zachowaniem uczestników! "Ciężko się ogląda" Uczestnicy nie wierzą w szczerość uczuć Wiktorii, która zapewnia, że poczuła coś do Miłosza. Ich zdaniem zauroczony uczestnik "Hotelu Paradise" nie widzi, że Wiki go wykorzystuje, żeby zostać w programie. Po tym, jak między Wiktorią a Miłoszem doszło do kłótni pozostali uczestnicy zaczęli namawiać go, żeby zostawił swoją partnerkę. Co więcej, sam Miłosz mówił im wprost, że przy następnym Rajskim Rozdaniu nie podejdzie do Wiktorii, żeby pozbyć się jej z "Hotelu Paradise". Ku zaskoczeniu widzów w ostatnim odcinku programu doszło do zaskakującego zwrotu akcji! Miłosz w szczerej rozmowie z Wiktorią przyznał, że widzi, jak jego partnerka się o niego stara i ostrzegł ją, że pozostałe uczestniczki chcą ją wyrzucić z show.  Dziewczyny chcą, żebym ja...

Hotel Paradise 4. Nowa uczestniczka rozbiła kolejną parę! Uczestniczki: Brzydka jest
Fragment programu "Hotel Paradise 4"/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Nowa uczestniczka rozbiła kolejną parę! Jest sporym zagrożeniem
Wejście nowej dziewczyny do "Hotelu Paradise 4" pokrzyżowało plany niektórych uczestników. Czyją parę rozbiła piękna Sara? Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał.

W "Hotelu Paradise" wszystko ma swoje konsekwencje i nie inaczej mogło być z, jedynie z pozoru, niewinną grą na plaży. Porządek na rajskiej wyspie ponownie został zakłócony, choć większość uczestników była pewna, że ich planu nic nie może popsuć - jak widać nie przewidzieli wejścia do programu nowej uczestniczki, która nie tylko w sekundę zawróciła w głowie jednemu z chłopaków, ale również zaprzyjaźniła się z... Wiktorią! Piękna Sara sprawiła, że dziewczyny po raz pierwszy tak poważnie boją się o swoją pozycję. Kim jest nowa uczestniczka czwartej edycji "Hotelu Paradise" i czyją parę rozbiła na samym wejściu? Co więcej, na Zanzibarze poza nową uczestniczką, pojawiła się również nowa konspira... Nowa uczestniczka w "Hotelu Paradise 4". Kim jest Sara? Jedna z dziewczyn znowu trafiła do singlówki, a wszystko zaczęło się od zabawy w przeciąganie liny. Za sukcesy w grze pary dostały monety, którymi podczas kolejnego spotkania z Klaudią El Dursi mogli wziąć udział w licytacji i zdobyć zawartość tajemniczych pudełek. Jedno z nich skrywało jednak dość nieoczywistą nagrodę - klucz do singlówki. Pech chciał, że jego właścicielami okazał się Michał - który zachwycił uczestniczki i Oha, a prowadząca oznajmiła, że tym samym dziewczyna zostaje bez pary, bo na wyspie pojawiła się nowa piękność. Oha poczuła się zagrożona? Kiedy zobaczyła swoją następczynię ostro zareagowała. O, brzydka jest - skomentowała. Problem w tym, że panowie, a w szczególności Michał, nie podzielali jej zdania.  Bardzo ładna, długie nogi, zgrabna, no w moim typie - podsumował. - Wcześniej już myślałem, żeby zmienić parę, bo Oha nie jest za bardzo w moim typie. Bardzo się ucieszyłem, bo problem się dla mnie rozwiązał, przyszła fajna...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik