Hotel Paradise: Wiktoria i Miłosz
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise": Miłosz i Wiktoria już wcześniej sugerowali jej powrót do programu?! 

Wiktoria wróciła do "Hotelu Paradise", ku zadowoleniu Miłosza. Jednak już kilka dni przed emisją odcinka można było wywnioskować, że coś jest na rzeczy. Tylko spójrzcie na komentarze Wiki i Miłosza!

Wielu fanów "Hotelu Paradise" nie mogło pogodzić się z odejściem Wiktorii z programu. Na szczęście widzowie długo nie musieli czekać na jej powrót do show, bo właśnie w minionym odcinku Wiktoria wróciła do gry! Miłosz, który bardzo żałował, że pozbył się swojej partnerki pod presją grupy, może mówić o wielkiej szansie od losu. Teraz wszystko wskazuje na to, że dla Wiktorii i Miłosza pisze się nowy, miejmy nadzieję dobry rozdział w "Hotelu Paradise". 

Jednak czujni fani mogli już kilka dni wcześniej wywnioskować, że Wiktoria może wrócić do programu. Tylko spójrzcie na komentarze, które Wiktoria i Miłosz pisali do siebie!

Zobacz także: "Hotel Paradise": Klaudia El Dursi o konflikcie dziewczyn z Wiktorią. "To tak nie było, wiem, bo byłam tam"

"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi komentuje zaręczyny Basi i Krzysztofa! Czy pójdzie na ich ślub?

"Hotel Paradise": Miłosz i Wiktoria sugerowali, że będą jeszcze razem w programie?

W "Hotelu Paradise" nie ma czasu na nudę - zarówno uczestnicy, jak i widzowie, mogą mówić o prawdziwym emocjonalnym rollercoasterze! Ostatnie Rajskie Rozdanie było dla wszystkich ogromnym szokiem, kiedy to Miłosz wyrzucił Wiktorię z programu i postanowił stworzyć parę z Ohą. Szybko jednak zrozumiał, że to co zrobił, było wbrew jego woli i tak naprawdę uległ presji grupy. Nie czuł się dobrze z Ohą i bez Wiktorii jego życie w hotelu było smutne. Jednak po kilku dniach, do Miłosza znów uśmiechnęło się szczęście...

Screen Programu "Hotel Paradise"

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Oha przeprasza za swoje zachowanie Wiktorię: "Dopadły mnie kompleksy i zazdrość"

W minionym odcinku programu, do gry wróciła właśnie Wiktoria! Ta wiadomość ucieszyła Miłosza, tym bardziej, że dziewczyna postanowiła dać mu kolejną szansę i chce znów tworzyć z nim parę. Wygląda na to, że w "Hotelu Paradise" w końcu mamy happy end - tylko czy pozostali uczestnicy w końcu odpuszczą Wiktorii i będą dla niej bardziej przyjaźni? Czas pokaże. 

SCREEN PROGRAMU "HOTEL PARADISE"

Jednak o tym, że Wiktoria może szybko wrócić do programu, fani mogli zacząć domyślać się, gdy przeczytali komentarze Miłosza i Wiktorii pod jednym z postów na jej instagramowym profilu. Dziewczyna pochwaliła się swoją piękną metamorfozą - zdecydowała się zmienić kolor włosów! Wielu fanów zostawiło mnóstwo komplementów Wiktorii i... nie zabrakło również wpisu od Miłosza. 

- 😍😍😍😍😍😍 - zaczął Miłosz, a Wiktoria odpowiedziała: 
- dzięki Miloszku :) może jakbym miała takie włosy na Zanzi to byś jednak mnie nie wyrzucił XDDD
- Wracaj:( nie daje rady już z Ohą. - odpowiedział na komentarz Wiktorii, Miłosz. 

W konwersację tej dwójki, wtrąciła się Internautka: 

- to trzeba było Wiki nie wyrzucać, a teraz chodzisz i płaczesz, że z Ohą nie wytrzymujesz. Żal, robisz to, co ci Przemek każe i się tłumaczysz, że nikt nie był za Wiki i dlatego jej nie wybrałeś. Zamiast wspierać dziewczynę, bo naprawdę wiele przeszła, to wybierać Ohę, która się nawet zachować nie potrafi - napisała fanka. 

Miłosz szybko odpowiedział: 

- Dobra już nie przeżywaj tylko pomóż mi przywrócić Wiki.
- oj tam oj tam;) czeka Ciebie super randka z Ohą może zadziała magiczna moc piżamki i się odmieni ;) - dodała kolejna internautka. 
- Mmmmm upojna...oczyściłem umysł i duszę! - dodał ironicznie Miłosz. 
- @mily_mo_ krzycz głośno 😄 może wrócę! Wszystko zależy od Ciebie! - podsumowała Wiktoria.

Jak widać, z tych niejednoznacznych komentarzy można było wywnioskować, że coś jest na rzeczy. Co więcej widać, że Wiktoria i Miłosz mają dobry kontakt po programie - myślicie, że teraz będą najsilniejszą parą, która dojdzie do wielkiego finału 4. edycji "Hotelu Paradise"? Nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się, jak potoczą się losy tej dwójki w programie! Oby już było tylko dobrze!

Komentarze Miłosza i Wiktorii z Hotelu Paradise
Instagram/wiktoria gasior

 

Ola Domańska wróci do programu "Hotel Paradise"?!
Instagram
Newsy
Ola wraca do "Hotel Paradise"? Internauci nie mają wątpliwości! Oto jakie mają dowody...
Ola wraca do "Hotel Paradise"? Internauci nie mają wątpliwości! Oto jakie mają dowody...

Zapowiedź dzisiejszego odcinka "Hotel Paradise" nieźle namieszała! Czyżby do programu miała powrócić Ola?! Internauci nie mają wątpliwości! Co wskazuje na powrót byłej partnerki Adama? Uczestnik był zdecydowanie niepocieszony: To ja mam teraz najbardziej prze****ne , szczerze mówiąc – mówił do innych uczestników. Czyżby spekulacje widzów były strzałem w 10? Zobaczcie, co na to wskazuje! Zobacz także:  Viola z "Hotel Paradise" zmieniła fryzurę!? Co za metamorfoza! Ola wraca do programu "Hotel Paradise"?  Ekipa "Hotelu Paradise" w dzisiejszym odcinku znowu się powiększy, ale czy o nowego członka? Internauci nie mają wątpliwości, że to Ola wróci do gry! Co wówczas zrobi Adam? Kiedy byli parą w programie ustalili, że będą się wspierać na dobre i na złe. Po wymeldowaniu Oli z "Hotelu Paradise" wiele się wydarzyło.  Z zapowiedzi dzisiejszego odcinka możemy wywnioskować, że na rajskiej wyspie pojawi się ktoś jeszcze. Wypowiedź Adama nakierowała widzów na to, że to mogłaby być Ola  Raczej to będzie Ola, bo Adama komentarz- że "ma teraz prze****ne" sam za siebie mówi. - możliwe że Olka bo tylko jakby Viola nie była zadowolona 👌 zobaczmy 😁 Dodatkową wskazówką mógłby być fakt, że Ola zapowiedziała live na swoim Instagramie po dzisiejszym odcinku:  - Jestem pewna ze wróciła Ola. Nawet na Instastory mówiła jak się ludzie pytali czy wróci to, że nie może powiedzieć i sami zobaczymy - mówiła, że jutro po odcinku robi live to stawiam na nią 😁 Kolejni internauci swoje śledztwo opierają na reklamie najnowszego odcinka:  - Ola bo przed chwilą widziałam reklamę i Maciek powiedział teraz poznajcie...

Newsy
"Hotel Paradise 2": Ulubienica widzów musiała opuścić program! W odcinku wrzało: "Jesteście zakłamani i fałszywi!"
"Hotel Paradise 2": Ulubienica widzów musiała opuścić program! W odcinku wrzało: "Jesteście zakłamani i fałszywi!"

To był ostatni dzień na rajskiej wyspie dla Magdy Jankowskiej. To ona decyzją pozostałych uczestników musiała opuścić " Hotel Paradise ". Dzisiejsza "puszka pandory" była bardzo emocjonalna i padło sporo gorzkich słów. Jednak uczestnicy do ostatniej chwili nie spodziewali się tego, że będą musieli zdecydować, która z uczestniczek wróci do Polski. W końcu rozkład sił i tak był nierówny. Teraz w efekcie decyzji uczestników w hotelu pozostało dwóch singli, są nimi Adam oraz Robert. Wyjście Magdy z programu było bardzo emocjonalne i odbyło się w napiętej atmosferze. Myślę, że chłopcy są sterowani Kamilem - podsumowała Faktycznie tak jest? Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Uczestnicy spiskują przeciwko relacji Soni i Adama! "Na rudego zawsze jest sposób!" Magda Jankowska odpada z "Hotelu Paradise 2" Zasady w "Hotelu Paradise" są bezlitosne. Zgodnie z instrukcją, uczestnicy musieli wyeliminować dziś z gry jedną uczestniczkę. Dzisiejsza "puszka pandory" była więc bardzo emocjonalna, a uczestnicy nie szczędzili sobie gorzkich słów. Największe spięcie wywiązało się na linii Kamil - Magda. Uczestnicy wzajemnie zarzucili sobie fałsz i kłamstwo. Magda musiała odpowiedzieć na pytanie, czy dziewczyny wiedzą, że jest względem nich fałszywa. Uczestniczka odpowiedziała, że nie sądzi, aby koleżanki mogły mieć o niej takie zdanie. Sonia nie rozumiała, komu może zależeć na tym, aby zepsuć Magdzie opinię, jednak ta  była pewna, że autorem tego pytania był Kamil. W końcu uczestnik nie kryje do niej niechęci:  Interpretuje to po zachowaniu. Spuszczasz wzrok, zastanawiasz się, kręcisz - tłumaczył, dlaczego uważa, że jest fałszywa Magda nie odpuszczała:  Masz 26 lat, możesz...

Karolina Mrozicka w "Hotelu Paradise 2"
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2": Nowa uczestniczka zadecyduje o powrocie Roberta lub Krystiana do programu. Karolina Mrozicka to popularna instagramerka
"Hotel Paradise 2": Nowa uczestniczka zadecyduje o powrocie Roberta lub Krystiana do programu. Karolina Mrozicka to popularna instagramerka

Krystian i Robert otrzymali szansę powrotu do " Hotelu Paradise "! Ich być albo nie być w programie zależy od pięknej długowłosej brunetki. Karolina Mrozicka dołączyła właśnie do ekipy, jednocześnie ma szansę przywrócenia do programu jednego z uczestników, którzy odpadli podczas ostatniego "rajskiego rozdania". Kogo wybierze?  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Marietta zoperowała sobie nos! Pokazała pierwsze zdjęcie, fani jej nie poznają! "Hotel Paradise 2": Robert i Krystian mają szansę wrócić do programu! Po ostatnim "rajskim rozdaniu" program musiało opuścić aż dwóch uczestników. Krystian, który postanowił już przestać walczyć o Sonię, stanął za Anią, która bez wahania wybrała Ivana. Z kolei Robert po odejściu Magdy stwierdził, że nie chce dalej brać udziału w show i stanął za Julią. Stając za partnerką Kamila był świadomy, że opuści program, jednak nie wiedział, że uczestniczka nie do końca wie, czy chce pozostać w relacji z Kamilem. Ostatecznie postanowiła dać mu ostatnią szasnę. Tym samym Robert i Krystian musieli upuścić hotel, jednak jak się okazało... nie na długo. Przy bramie czekała na nich koperta. Z informacji zamieszczonej w środku dowiedzieli się, że to jeszcze nie koniec ich przygody w programie TVN7.  Na terenie "Hotelu Paradise" czekała na uczestników nowa dziewczyna. Karolina Mrozicka dołączy do programu od razu w duecie. Robert i Krystian musieli wykonać kilka zadań, aby przypodobać się uczestniczce, która będzie miała możliwość przywrócenia jednego z nich do gry. Pierwszym zadaniem było narysowanie jej własnej karykatury, drugim natomiast kupno sukienki i zmieszczenie się w określonej kwocie, która na balijskim targowisku okazała się niemałym wyzwaniem. Kogo wybierze Karolina?...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner