Miłosz Pesta dołączył do "Hotelu Paradise All Stars". Nie wszyscy widzowie są jednak z tego powodu zadowoleni. Uważają, że uczestnik już przed programem był już w związku z inną uczestniczką formatu:

Reklama

Żenada ten cały all stars.

Którą uczestniczkę mają na myśli?

"Hotel Paradise": Widzowie odkryli tajemnicę Miłosza?

Powrót Miłosza do "Hotelu Paradise" wywołał sporo emocji wśród uczestników. Widzowie jednak już wcześniej spodziewali się, że może to nastąpić, ponieważ wraz z Wiktorią Kozar oraz Blondino nagrał piosenkę, która aktualnie wykorzystywana jest w czołówce "Hotelu Paradise All Stars". Okazuje się, że czujne oko i domysły fanów szybko się sprawdziły, jednak to nie koniec teorii, które mają widzowie na temat Miłosza.

Pod postem produkcji programu na Instagramie o powrocie Miłosza do "Hotelu Paradise", pojawiły się krytyczne komentarze fanów, w których twierdzą, że uczestnik jest w związku a jego dziewczyna niedługo również wejdzie do programu.

Mat. prasowe

Zobacz także: "Hotel Paradise": Krzysztof o rozstaniu z Basią. "Podjąłem najlepszą decyzję w moim życiu". Jest odpowiedź

Zobacz także

Widzowie są pewni, że Miłosz Pesta jest w związku z Karoliną Skuratowską z "Hotelu Paradise 5" a także, że dziewczyna również pojawi się w sezonie "All stars":

- Zacznijmy od tego, że on jest z Karolina i na dniach ta Karolina wejdzie i się sparują i będą udawać relację ???????????? Żenada ten cały all star
- Już niedługo wejdzie Karolina pewnie ????
- Co to za Karolina?
- To ta, co szalała za Kasprem

karolinahotelparadise5official, mily_mo/Instagram

Zobacz także: Nana z "Hotelu Paradise All Stars" spotyka się z seniorem z "40 kontra 20"? Te zdjęcia wiele zdradzają

Reklama

To nie pierwszy raz, kiedy w sieci pojawiają się plotki, że Miłosz i Karolina z "Hotelu Paradise" są parą. O ich relacji głośno już było rok temu, jednak zdenerwowana plotkami Karolina podkreślała: "Jestem singielką. Uszanujcie moją prywatność. Jeśli będę chciała pokazać z kim się spotykam i czy łączy mnie z kimś bliższa relacja, to na pewno u mnie na profilu to zobaczycie". Myślicie, że i tym razem teorie fanów się potwierdzą? A może będzie wręcz przeciwnie?

Instagram @mily_mo_
Instagram @mily_mo_
Reklama
Reklama
Reklama