Druga edycja "Hotelu Paradise", dostarczyła nam naprawdę masę emocji! Było wiele namiętnych momentów, ale także kłótni, zgrzytów i awantur. Jedną z par, która do samego końca nie mogła się porozumieć, a ich relacja była czystym układem, byli Sonia i Łukasz - finaliści programu. Każdy fan show na pewno doskonale pamięta, ile gorzkich słów zostało wypowiedzianych przez tę dwójkę. 

Zobacz także: Hotel Paradise 2: Sonia ostro o Dominice. Zdradziła coś, czego nie widzieliśmy w programie

Ostatecznie zwycięzcami "Hotelu Paradise" zostali Ata i Artur, którzy zdecydowali się podzielić wygraną po połowie i żadne z nich nie zdecydowało się na rzucenie kuli. Ale zupełnie inaczej potoczyłaby się "ścieżka lojalności", gdyby na tej drodze stanęli Łukasz i Sonia! 

Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Łukaszem, który zdradził, że miał w planach rozbić kulę, gdyby to właśnie on i Sonia wygrali! 

Na pewno bym rzucił kulą! Miałem przygotowane karty, asy i chciałem po prostu zrobić taką trochę chamską zagrywkę - powiedział nam Łukasz. 

Finalista drugiej edycji "Hotelu Paradise" zdradził nam również, przy jakiej kwocie upuściłby kulę! Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej! 

Łukasz Karpiński w Hotelu Paradise

Więcej na temat Hotel Paradise