Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Kornelia, Krzysztof "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise": Kornelia komentuje związek Krzyśka i Basi! Ma żal do partnera z programu?

Czy na pewno wszyscy cieszą się z miłości Krzyśka do Basi? Kornelia skomentowała nowy związek swojego partnera z "Hotelu Paradise".

Kornelia z "Hotelu Paradise" postanowiła skomentować związek Krzysztofa i Basi. Jak potoczyły się ich relacje po programie? Czy Kornelia ma za złe koleżance, że podebrała jej partnera? Uczestniczka postanowiła rozwiać wątpliwości widzów i odpowiedzieć na pytanie dotyczące miłosnej relacji Krzysztofa i Basi. Zobaczcie, co zdradziła. 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Krzysiek szczerze o związku z Basią. Jedna rzecz może przekreślić wszystko?

"Hotel Paradise": Uczestnicy stanęli po stronie Simona po rozstaniu z Bibi? Dziewczyna komentuje!

"Hotel Paradise": Kornelia komentuje związek Krzyśka i Basi

Kornelia tworzyła z Krzysztofem parę w "Hotelu Paradise". To ona przywróciła go do programu i w takim składzie udało im się dojść aż do finałowego tygodnia. W czasie trwania programu trudno było im zbudować coś więcej niż tylko relację koleżeńską, jednak gdy w show pojawiła się Justyna, Kornelia postanowiła działać i zdecydowała się nawet na pierwszy pocałunek z Krzysztofem, aby go przy sobie zatrzymać. 

Ostatecznie Kornelia i Krzysztof odpadli z programu tuż przed finałem, nie mogąc konkurować z miłosnymi relacjami, jakie połączyły pozostałych uczestników finałowego tygodnia 3. edycji "Hotelu Paradise". Dziś już wiadomo, że Krzysztof i Kornelia nie zbudowali nic więcej po programie. Jednak w jaki sposób rozeszły się ich drogi? Dziś sporą sensację budzi nowy związek Krzysztofa. Uczestnik jest zakochany z wzajemnością w Basi, która rozstała się z Krystianem już dwa tygodnie po powrocie do Polski. 

Kornelia postanowiła odpowiedzieć na pytania fanów i zdradzić, co naprawdę myśli o związku Krzysztofa i Basi. Widzowie są ciekawi jej opinii, nic dziwnego, w końcu to jej programowy partner: 

Tak, ale partner w reality show a nie w prawdziwym życiu. Ja im życzę wszystkiego dobrego, szczęścia, miłości... i jeszcze raz wszystkiego dobrego! - powiedziała wprost.

Wygląda na to, że zarówno Kornelia jak i Krzysztof nie oczekiwali od siebie niczego więcej. Teraz programowa koleżanka trzyma kciuki za ich relację! 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3". Bibi komentuje zachowanie Krystiana w finale: "Było mi głupio"

Kornelia z "Hotelu Paradise" skomentowała związek Krzysztofa i Basi. Przyznała, że trzyma za nich kciuki i życzy im szczęścia. Uczestniczka nie jest zazdrosna o nowy związek programowego partnera, ponieważ nie zbudowała z nim żadnej poważnej relacji w trakcie trwania programu. 

Kornelia z
Instagram @kornelia.glaszcz

Kornelia i Krzysztof wytrwali w "Hotelu Paradise" aż do finałowego tygodnia. Uczestniczka bywała zazdrosna o partnera w programie. Gdy zauważyła, że Krzysztof interesuje się Justyną zdecydowała się nawet na pierwszy pocałunek z uczestnikiem! 

Krzysztof, Kornelia
Mat. prasowe

Związek Krzysztofa i Basi z "Hotelu Paradise" budzi sporo emocji w sieci. Jednak wygląda na to, że uczestnicy mogą liczyć na wsparcie wszystkich kolegów z programu, a w szczególności na wsparcie Kornelii, programowej partnerki Krzysztofa czy nawet Krystiana, który wraz z Basią wygrał trzecią edycję "Hotelu Paradise". 

Basia i Krzysztof z
basia.pedlowska_hotelparadise3,krzysztof_hotelparadise3/Instagram

Dominika podsumowuje udział w "Hotelu Paradise 2"
Instagram Hotel Paradise
Newsy
Dominika gorzko o "Hotelu Paradise": "Nie chciało mi się tam być". Co dalej z Bartkiem? 
Dominika gorzko o "Hotelu Paradise": "Nie chciało mi się tam być". Co dalej z Bartkiem? 

Dominika Konował była jedną z najbardziej lubianych uczestniczek "Hotelu Paradise". Wiatru w żagle dodał jej związek z Bartkiem, a w ich uczucie uwierzyło tysiące widzów. Teraz, gdy już wiadomo, że para pożegnała się z programem, Dominika postanowiła skomentować swój udział w show. Jak go wspomina? Zobaczcie.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2”: Dominika i Bartek odpadli z programu. Fani: "Powinni to wygrać!" Dominika wspomina swój udział w "Hotelu Paradise": "Nie chciało mi się tam być, taka rywalizacja nie jest dla mnie" Dominika pojawiła się już w pierwszym odcinku programu "Hotel Paradise" i dotrwała prawie do samego końca. Początkowo jej serce było rozdarte pomiędzy Bartkiem, a Arturem. Ostatecznie dziewczyna zdecydowała się na związek z Arturem, ale po jakimś czasie pożałowała tej decyzji. Chłopak rzucił ją, a Bartka niestety już nie było w programie.  Dominika na chwilę związała się z Adamem, ale wszystko zmieniło się, gdy do gry powrócił Bartek! Dziewczyna szybko się z nim sparowała i dotarła aż do finałowego tygodnia. Para odpadła na ostatniej prostej przed finałem, decyzją Soni i Łukasza.  Teraz Dominika postanowiła powspominać swój udział w programie na InstaStory. Jak się okazało, uczestniczka drugiej edycji "Hotelu Paradise" chciała odpaść z show już dużo wcześniej. Rywalizacja, która wytworzyła się pomiędzy uczestnikami nie podobała jej się i w pewnym momencie poczuła, że już po prostu nie chce tam być.  Dziękuję Wam za masę pozytywnych komentarzy, że nie chcieliście, żebyśmy z Bartkiem odpadli, ale uwierzcie mi, że to był najwyższy czas. Nie chcę się wypowiadać za nas obydwoje, ale uważam, że to był mój najwyższy czas. Nawet śmiem twierdzić, że mój czas już...

Ania z "Hotelu Paradise" podsumowuje udział w programie
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Jakie są relacje Ani i Ivana po programie? Uczestniczka podsumowuje swój pobyt w show
"Hotel Paradise 2": Jakie są relacje Ani i Ivana po programie? Uczestniczka podsumowuje swój pobyt w show

Anna Matyasek podsumowała swój udział w " Hotelu Paradise 2 ". Ostatecznie udało jej się dojść aż do finałowego tygodnia, w którym zostało wyłonionych jedynie pięć par. O finał grała u boku Adama Bilewicza, ale tych dwoje połączył jedynie przypadek, ponieważ serce Ani należało do Ivana Yevtushenki, który odpadł kilka odcinków wcześniej.  Uczestniczka postanowiła podsumować swój pobyt w programie w sieci. Czy żałuje swojej przy końcu dość burzliwej relacji z Ivanem? Czy utrzymują wciąż kontakt? Po odejściu Ani na komentarz zebrał się również sam Ivan. Co napisał, po tym jak zobaczył co działo się z Anią po jego odejściu? Zobaczcie.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Jeden zły ruch wyeliminował tę parę z programu! A byli typowani do finału Ania podsumowuje pobyt w "Hotelu Paradise 2" Finał drugiej edycji "Hotelu Paradise 2" zbliża się wielkimi krokami. Już w przyszłym tygodniu dowiemy się, kto wygra ten emocjonujący program pełen intryg i uczuć. Anna Matyasek przez długi czas była faworytką, jednak decyzją uczestników, wraz z ówczesnym programowym partnerem, Adamem Bilewiczem, musiała opuścić hotel. Po ich odejściu w grze pozostawały tylko cztery pary.  Anna Matyasek od początku programu sparowała się z Ivanem Yevtushenko i niewątpliwie byli najmocniejszym duetem w sezonie. Gdyby nie immunitety wygrywane przez uczestników, które dawały im możliwość decydowania, ta para byłaby nie do zniszczenia. Małe zawirowania i zazdrości pojawiły się dopiero po dołączeniu Aty. Ivan na krótką chwilę stracił głowę dla nowej uczestniczki. Ostatecznie to właśnie Ata wyeliminowała go z dalszej gry.  Ani udało utrzymać się jeszcze przed kilka kolejnych "rajskich rozdań". Dotarła aż do finałowego...

Karolina Mrozicka w "Hotelu Paradise 2"
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2": Krystian czy Robert? Uczestnik, którego Karolina przywróciła do programu teraz się odegra. Kto drży najbardziej?  
"Hotel Paradise 2": Krystian czy Robert? Uczestnik, którego Karolina przywróciła do programu teraz się odegra. Kto drży najbardziej?  

Karolina Mrozicka zdecydowała! Już wiadomo, kto wraz z nią ponownie mógł przekroczyć progi " Hotelu Paradise ". Nowa uczestniczka dostała możliwość przywrócenia do programu Krystiana lub Roberta. Kwestia jej wyboru wzbudziła wiele kontrowersji, ponieważ internauci odkryli, ze ona i Krystian znali się już o wiele wcześniej i postanowili to ukryć przed Robertem. Fani programu twierdzili, że szanse uczestników nie są wyrównane i jest duże prawdopodobieństwo, że Karolina wybierze swojego znajomego. Czy tak się stało?  Zobacz także:  Hotel Paradise 2: Krystian i Karolina znali się przed programem! Internauci: "Słabe, że to ukrywają" Hotel Paradise 2: Kogo Karolina Mrozicka przywróciła od programu?  Karolina Mrozicka podjęła decyzję i przywróciła do programu... Roberta! Gdy wybrzmiało jego słynne "montuj się" w "Hotelu Paradise" zapanowała radość! Czy powrót byłego partnera Magdy namiesza w duetach? Uczestnicy zaczęli się zastanawiać, dlaczego zdecydował się wrócić, skoro po odejściu Magdy deklarował, że nie chce już niczego szukać w programie. Czy Kamil powinien się czuć zagrożony? W końcu sam zauważył, że nowa uczestniczka nie jest w typie rywala, jednocześnie wiedząc, że Julia nie była obojętna, gdy musiała wybierać podczas "rajskiego rozdania". Teoria Ivana wskazuje na to, że Kamil powinien się obawiać:  On (Robert) zagrał do ostatniego. Wiedział, że pokłócił się Kamil z Julią i podszedł do Julii. Jak powiedział, że pojedzie z Magdą to chciał sprawdzić czy ludzie będą go namawiać czy ma u kogoś szanse. Julia wczoraj płakała i przedwczoraj pokłóciła się z Kamilem. On powiedział ze podejdzie do Ani i jak zobaczył, że tamci się pokłócili to podszedł do Julii. Powrót Roberta poruszył też...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner