"Hotel Paradise 4": kim jest Giovanni Esposito?
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Kłótnia Giovanniego z uczestnikami podzieliła fanów show! 

Po ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" w sieci zawrzało! Część internautów ostro krytykuje Giovanniego, ale dostało się też innym uczestnikom!

Takiego pożegnania Giovanniego w "Hotelu Paradise" nie spodziewał się chyba nikt. W ostatnim odcinku Giovanni opuścił rajską willę, ale jego ostatnia rozmowa z uczestnikami wywołała ogromne emocje wśród internautów. W programie doszło do ostrej wymiany zdań, ale po emisji odcinka zawrzało również w sieci. Jak internauci komentują kłótnię w "Hotelu Paradise"? Zdania są podzielone!

"Hotel Paradise": Nowa dziewczyna Krystiana nie oglądała programu z jego udziałem! Zdradziła, dlaczego!

Kłótnia Giovanniego z uczestnikami "Hotelu Paradise"

Giovanni był w programie zaledwie kilka dni, ale od samego początku wzbudzał ogromne emocje wśród uczestników i widzów "Hotelu Paradise". Giovanni był dopasowany z Karoliną, ale para nie potrafiła się ze sobą dogadać. W pewnym momencie doszło nawet do spięcia między tą dwójką. Jak już wiemy, podczas pierwszego Rajskiego Rozdania Giovanni chciał dalej być w parze z Karoliną, ale blondynka wybrała Miłosza więc Włoch musiał pożegnać się z "Hotelem Paradise".

Niestety, wyjście Giovanniego nie należało do najprzyjemniejszych. W programie doszło do ostrej wymiany zdań!

Zobacz także: "Hotel Paradise": Kara zaśpiewa piosenkę do 5. edycji show? Odpowiedziała!

Mat. prasowe

Kiedy Karolina chciała pożegnać się z byłym partnerem ten nie chciał nawet podać jej ręki. Zachowanie Włocha mocno oburzyło pozostałych uczestników, którzy powiedzieli mu wprost, że nie powinien tak traktować kobiet. Najostrzejszy był Przemek, który wdał się w kłótnie z Giovannim.

Jesteś nikim! (...) Jesteś pionkiem i wypad- krzyczał Przemek.

 

Internauci komentują kłótnię w "Hotelu Paradise"

Po emisji ostatniego odcinka "Hotelu Paradise" w sieci zawrzało. Na Instagramie pojawiło się sporo komentarzy w których fani oceniają kłótnię uczestników programu. Komu oberwało się najbardziej? Zdania są mocno podzielone!  

- Giovanni wróć🔥🔥🔥🔥
- Włoch był dziwny, ale ten cały Przemek „z serduchem na dłoni”, co to wszystkich scala i jest super ekstra, jest jeszcze gorszy.. 🤢
- Wcale sie nie dziwie Gio - najpierw z nim nie gadają, bo nie tak wygląda, potem go wyrzucają, potem przychodza sie godzic, ale znowu mu wypominają, co im nie pasowalo, a jak Gio nie chce sie na pokaz żegnać z laską, ktora bezczelnie oszukuje, ze jej nie przeprosił, bo nie użył słowa "przepraszam" i zwala na niego za wszystko winę, to nagle mówią o szacunku i z pełnym szacunkiem każą mu zamknąć morde. No dzieci instagramowe, co nie umieją zrozumieć, ze nie każdy musi byc milusi i "z serduchem" (🤢) i to nie znaczy, ze ma zle intencje- część internautów broni Giovanniego.

Są również wpisy w których internauci ostro krytykują Giovanniego i bronią pozostałych uczestników.

- Brawo Przemek. 👏👏👏🔥🔥
- Straszny był mam nadzieję że nie wróci 🙏
- Przemek wyjaśnił, uwielbiam goscia- piszą fani "Hotelu Paradise".

Widzieliście kłótnię Giovanniego z uczestnikami "Hotelu Paradise"? 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Nathalia pochwaliła się radosną nowiną. Zobaczcie jej partnera!

 

"Hotel Paradise 4": nowi uczestnicy w raju. Poznajcie Karolinę i Giovanniego
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Spięcie nowych uczestników! Giovanni wbija szpilę Karolinie
Podczas Pandory zrobiło się gorąco! Giovanni zakpił ze swojej partnerki na oczach wszystkich. Karolina ma już dość!

W "Hotelu Paradise" zrobiło się naprawdę gorąco! W najnowszym odcinku programu doszło do nieprzyjemnej wymiany zdań między Karoliną a Giovannim. Niestety, wszystko wskazuje na to, że nowi uczestnicy, którzy stworzyli parę, nie mogą się porozumieć. Giovanni i Karolina mają za sobą pierwsze spięcie w "Hotelu Paradise". Sprawdźcie, co się wydarzyło podczas Pandory! Giovanni z "Hotelu Paradise" wbija szpilę Karolinie Czwarta edycja "Hotelu Paradise" zaczyna się rozkręcać! Dziś wieczorem w programie zobaczyliśmy pierwszą Pandorę z uczestnikami najnowszej odsłony show. Padło sporo trudnych pytań, ale tego, co wydarzy się między Karoliną a Giovannim nie spodziewał się chyba nikt.  Karolina i Giovanni dopiero co dołączyli do programu, a już między doszło pomiędzy nimi do spięcia. Giovanni przy wszystkich zwrócił uwagę swojej partnerce!  Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": w raju zawiązał się już pierwszy sojusz! Przystojniak będzie tego żałował? Podczas pierwszej Pandory w "Hotelu Paradise 4" Karolina usłyszała pytanie, czy myśli, że może z Giovannim stworzyć prawdziwą parę, zanim jednak uczestniczka zaczęła odpowiadać głos zabrał sam Giovanni! Bądź sobą - powiedział patrząc na Karolinę. Ja jestem cały czas sobą, ja w ogóle w żadnym momencie nie udawałam nikogo - zaczęła bronić się Karolina. Ja powiedziałem tylko bądź sobą - odpowiedział Giovanni.  Karolina przyznała, że jej zdaniem nie nadają z Giovannim na tych samych falach. Ja jestem bardzo energiczną osobą, Giovanni wydaje się bardzo spokojny - mówiła Karolina, ale Giovanni cały czas przerywał jej wypowiedź. (...) ja mówię, jakie jest moje pierwsze wrażenie. - Tak, tak pozwalam ci tak mówić - skomentowal...

"Hotel Paradise 4": kim jest Giovanni Esposito?
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Giovanni poniża Karolinę! Przemek nie wytrzymał: "Jesteś nikim!"
Uczestnicy "Hotelu Paradise" byli wściekli na Giovanniego za to, jak potraktował Karolinę. Przemek nie zostawił na nim suchej nitki. Pojawiła się też nowa uczestniczka Wiktoria.

W "Hotelu Paradise" przyszedł czas na pierwsze pożegnania. Swoją przygodę w programie zakończył właśnie Giovanni, który chociaż zagościł w programie tylko na kilka chwil, zdążył wywołać naprawdę sporo spięć. Emocje sięgnęły zenitu, gdy temperamentny Włoch opryskliwie potraktował Karolinę i nie chciał jej nawet pożegnać, mimo tego, że wyciągnęła do niego rękę:  Jesteś nikim! (...) Jesteś pionkiem i wypad - wykrzyczał mu Przemek W programie pojawiła się także nowa uczestniczka. Piękna Wiktoria z łatwością sprawiła, że dziewczyny poczuły się zagrożone, a podczas randki z wybranymi uczestnikami wyznała swoją dramatyczną tajemnicę... Zobacz także:  "Hotel Paradise": Nathalia pochwaliła się nowym partnerem  "Hotel Paradise 4": Giovanni poniża Karolinę. Przemek miażdży Włocha Karolina i Giovanni już chwilę po wejściu do programu,  zaliczyli pierwszą sprzeczkę. Uczestniczka poczuła się niekomfortowo, gdy Włoch wypytywał ją o znaczenie jednego z tatuaży. Kolejnym razem zwracał jej uwagę podczas dyskusji na Puszce Pandory a nawet zasugerował, że powinna być dla niego miła, ponieważ "jest jego nagrodą". Ostatecznie podczas pierwszego "rajskiego rozdania" trudna decyzja należała właśnie do Karoliny i tym sposobem, wybierając Miłosza, postanowiła odesłać Giovanniego do domu . Niestety to nie było miłe pożegnania. Do spięcia pomiędzy uczestnikami doszło jeszcze w pokoju Giovanniego i Karoliny, kiedy pakował walizki:  - Chcemy, żebyś mimo wszystko czuł się dobrze - zaczął Przemek - Nie musisz nic wyjaśniać - zastopował go Giovanni  Do dyskusji włączyli się także inni mieszkańcy "Hotelu Paradise", którzy podobnie jak Przemek nie pałali do Gio sympatią. Maria przyznała, że "mimika Giovanniego jest...

Hotel Paradise 4: Pierwsze powroty w programie
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Pierwsze powroty w programie. Widzowie: "Cała ekipa do wymiany"
Kto jako pierwszy wróci do "Hotelu Paradise"? Janek, Karolina, Giovanni, Kasia, Darek, Kuba czy Maria? Produkcja pyta widzów, a w komentarzach burza.

Czas na pierwsze powroty do "Hotelu Paradise"? Za nami już 1/3 całego sezonu a do tej pory z programem pożegnało się już aż siedmiu uczestników. Jedni musieli wyprowadzić się z hotelu słusznie a inni niespodziewanie. Czy nadszedł właśnie czas, aby któryś z nich dostał drugą szansę? Produkcja "Hotelu Paradise" zapytała widzów, za którym z uczestników tęsknią najbardziej. To pytanie wywołało burzliwą dyskusję!  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Lincz na Wiktorii. Krzyki, kłamstwa i łzy... "Wracam do Wawy" "Hotel Paradise 4": Widzowie krytykują powroty uczestników do programu Za nami 1/3 czwartego sezonu " Hotelu Paradise ". Nie brakuje kontrowersji w związku z zachowaniem uczestników w programie. Głos zabrał Pan Lektor , oświadczenie wydała nawet stacja TVN . Gwiazdy 4. sezonu spotykają się z olbrzymim hejtem , po tym co zaprezentowali w "Hotelu Paradise", chociaż twierdzą, że odcinki nie odzwierciedlają w 100% rzeczywistości i ogrom krytyki w ich stronę jest niesprawiedliwy. Widzowie stoją murem za nękaną Wiktorią i mają nadzieję, że jej sytuacja w "Hotelu Paradise" uległa w końcu poprawie.  Do tej pory w czwartej edycji "Hotelu Paradise" nie było jeszcze ani jednego powrotu. Do tej pory rajski hotel opuścili: Janek, Karolina, Giovanni, Kasia, Darek, Kuba i Maria. Produkcja właśnie zapytała fanów, za kim tęsknią najbardziej. Wiele reakcji widzów wskazuje na to, aby do programu mógł wrócić Darek lub Kuba. Wiele komentarzy fanów wskazuje też Giovanniego:  - Giovanni dobrze ich rozkminił  - Nie trawiłam go, ale miał dobrą intuicję do ludzi - Wrócić powinien Giovanni i rozgonić towarzystwo - Niech Włoch wróci, może postawi Ohę do pionu...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner